Rüyada Kan Görmek

Rüyada kan görmek, genellikle bu görülen rüyanın bozulmasına yorumlanır. Yani rüyanızda kan gördüğünüz zaman bu rüya genelde yorumlanmaz. Ancak bazı yorumcular tarafından da rüyada kan görülmesi üzüntü kederden arınmaya yorumlanır. Çok acıtan üzen bir şey sona erer. Rüyada adet kanı görmek, size yapılan haksızlıklar karşısında sessiz kaldıysanız sonunda adaletin yerini bulduğunu görmeye yorumlanır. Bazı insanların size ve ailenize karşı yaptıkları yanlarına kar kalmaz ve ne kadar pişman olduklarını kendi gözleriniz ile de görebilirsiniz.

Rüyada başkasının üzerinde kan görmek, birinin derdini öğrenmeye yorumlanır. Yakın çevrenizde dertlerini saklayan biri size güvenip de açabilir ve başkasını sırların ada ortak olunabilir. Rüyada kendi üzerinde kan görmek, birine karşı sevginin azalmasına yorumlanır. Çevrenizde kötü niyetli birinin foyası ortaya çıkar ve o kişiye karşı artık sevginiz bitebilir.

Rüyada Yerde Kan Görmek

Başkaları yüzünden varlık içinde yokluk çeken kişilerin yakında bu durumdan kendilerini kurtarması şeklinde yorumlanır. Başka birinin hataları ve borçları yüzünden siz de mağdur iseniz sona erer. Başka birinin sorumsuzluğu yüzünden çekilen cezalar biter.

Rüyada Bebek Düşürmek ve Kan Görmek

Bu rüya yarım kalan hayalleriniz için üzülüyorsanız yeni fırsatların elinize geçmesine yorumlanır. Ailevi sorunları olan ve ailesi ile görüşmeyen kişiler de yeniden ailesi ile barışıp görüşürler. Yakında içinizi rahatlatacak hayırlı olaylar olur.

Rüyada Tuvalette Kan Görmek

Hataların telafisine ve birini üzdüyseniz gönlünü almaya yorumlanır. Size çok kırgın olan biri varsa o kişinin yeniden kalbini kazanma için uğraşlarınız sonuç verir. Sevdikleriniz ile yeniden bir arda olabilir, barış içerisinde yaşayabilirsiniz.

Rüyada Kan Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, yokluktan kurtulmaya ve rahat geçinmeye yorumlanır. Ailesi ile birlikte zor günler geçiren ve parasız kalan kişiler yenide varlığa kavuşurlar. Eskisinden daha iyi şartlara sahip  olunur ve aileniz de artık daha rahat ederler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Meltem dedi ki:

  Rüyamda karga gelip elime konuyordu ben onunla yürürken bir anda ölüyodu ve ölürken tırnağımı çektiği için o parmağımdan kan akmaya başlıyordu ama sanki çeşmeden akar gibi durmaksızın kan akmaya başlıyordu kısa bir süre sonra kan durdu ve tırnağım tamamen yerinden çıkmıştı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yaşlı birinden tavsiye almaya yorumlanır.

 2. Fatih dedi ki:

  Rüyamda sol kolumdan kan verdikten sonra, kan alınan bölgede koyu kırmızı bir renkte kan birikmesi ve şişme oluşuyor, sonra bir anda tüm sol kolum kırmızı oluyor, babama hastaneye gidelim dediğimde babam umursamıyor, diğerleri de normal karşılıyor kanamayı, sonra ben elimde peçete ile üzgün bir şekilde kanı silmeye çalışıyorum. O şekilde uyanıyorum rüyadan.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden iyilik görmeye, zor günlerin geride kalmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status