Rüyada Kandilleşmek

Rüyada kandilleşmek görmek, yolunuzu gözleyen birileri varsa görüşmek ve hasret gidermek anlamına gelir. Sizi çok seven ve özlem duyan birini ziyarete gidebilirsiniz. Aile büyükleri de yolunuzu gözlüyor olabilirler ve gelecek günlerde ziyaret edilebilirler. Memleketlerinden uzakta olan kişiler memleket ziyareti yaparlar, hayırlı bir vesile ile memleket hasreti giderilir. Rüyada biriyle kandilleşmek, aile içerisinde her kim küs ise barışması anlamına gelir. İki kişinin barışmasında vesile olunabilir ve hane içinde huzur barış havası eser. Eğer sizin küs olduğunuz insanlar varsa bu insanlar ile aradaki buzlar erir ve yeniden görüşmeye başlanabilir.

Rüyada kandil kutlamak,çok özlediğiniz bir insandan gelecek olan habere sevinmek anlamına gelir. Hane içerisinde destek de görülebilir. Sevdikleriniz ile yardımlaşma ve manevi destek alınabilir. Birinden görülen yardım sizi çok mutlu edebilir ve kendinizi daha güvende mutlu hissedebilirsiniz.

Rüyada Kandilleşmek Dini Yorumu                  

İslami rüya tabirlerine göre, manevi huzur bulmak ve sevdikleriniz ile bir arada olmak, özlemleri son bulmasına yorumlanır. Hayırlı bir vesile ile tüm yakınlarınız bir araya gelinebilir. Akrabalarınız ile hasret giderebilir, onlardan güzel haberler alabilirsiniz. Size karşı kırgın olan biri varsa da bu kişinin gönlünü yeniden kazanabilirsiniz. Sizden barışmak için bir adım atmanızı bekliyor olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status