Rüyada Kapalı Birinin Kendisini Açık Görmesi

Rüyada kapalı olan birinin saçını açık görmesi, iç huzurun bozulmasına ya da dini görevlerini yerine getirmemeye yorumlanır. Şu günlerde içten içe sizi yiyip bitiren bir takım sorunlar ile uğraşmanızı gerekebilir. Sabır edip durduğunuz birileri varsa artık tahammül kalmayabilir, durduk yere sizi günaha sokabilirler. İnandığınız şeyler için ettiğiniz mücadele Rüyada türbanlıyken kendini açık görmek, talihsizlikler ile uğraşmak zorunda kalmaya yorumlanır. Yakın zamanda yaşanan talihsiz bir olayı da tez zaman içerisinde telafi edebilirsiniz. Size karşı hatası olan birileri gelip özür dileyebilir. Ancak bir insan ile aranızda büyük bir problem varsa durduk yere sizi günaha sokabilir, onun yaptığı hatalar yüzünden keyfinizi kaçırabilir.

Rüyada kendini hep başı açık görmek, aile hayatında yaşanan sorunlar yüzünden birilerine sinirlenmek veya küslük olmasına yorumlanır. Bir takım sorunların beraberinde dargınlıklar olabilir. Özellikle de aile huzurunuzu bozmaya çalışan kişiler varsa tartışma yaşanabilir, istemeden de olsa ağzınızdan kötü laf çıkabilir.

Rüyada Kendi Saçını Açık Görme

İnandığınız şeyler için ettiğiniz mücadele olumlu sonuç verir. Size inanarak güvenen insanların bu güvenlerini boşa çıkartmazsınız. Söz verdiğiniz birileri varsa sözünüzü tutabilirsiniz. Hiç kimsenin emeği boşa gitmez, sonunda yüzünüz güler. Mücadeleden güzel sonuçlar alınır.

Rüyada Başörtüsüz Gezmek

Yeni bir kazanç kapısı aralamaya ve daha çok çalışmaya yorumlanır. Sorumluluklarınız çoğalabilir ve ev hayatında da ailenizin sizden beklentileri artabilir. Sağlık sorunları olan kişiler için sağlıklarına kavuşmalarına yorumlanır.

Rüyada Kapalı Birinin Kendisini Açık Görmesi Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, inancı eksik olan birinin sizi etkilemeye çalışmasına ya da sizi üzecek bir şeyler yapmasına yorumlanır. Bu kişi sizi dolduruşa getirebilir, hataya düşmenize sebep olabilir. Yaşanan bazı aksiliklerden sorumlu olan kişiler yüzünden mağdur edilebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

301 Yorum

 1. Tuğçe Tümüç
  • admin
 2. Fatma
  • admin
 3. Sultan
  • admin
 4. FATOŞ ÖĞÜT
  • admin
 5. Hasan
 6. Elif
  • admin
 7. Hil
  • admin
 8. Büşra
  • admin
 9. Seda
  • Seda
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status