Rüyada Kardeşini Hamile Görmek

Rüyada kardeşinin hamile olduğunu görmek, iş ya da eğitim hayatında elde edilecek olanakların aile tarafından da takdir edilmesine, kardeşinizden destek göreceğinize yorumlanır. Kardeşinizin sizi hep desteklediği bir konuda çok başarılı olabilirsiniz. Bu durum hem onu çok mutlu eder, hem de siz çok mutlu olursunuz Kardeşler arası dargınlık varsa biter. Kardeşinizle eskisinden daha sık görüşmeye ve ortak bir şeyler yapmaya başlayabilirsiniz. Rüyada kız kardeşini gebe görmek, aile içerisinde sizi üzen bir durumun son bulmasına yorumlanır. Eğer kardeşiniz zor bir durumdaysa kurtulur. Kardeşinizin hayatındaki sıkıntılara derman olabilir, ona kol kanat gerebilirsiniz. Birbirinize daha çok ihtiyaç duyabilirsiniz.

Rüyada kardeşinin hamile haberini almak, kız kardeşiniz için yapılan fedakarlıkların boşa gitmemesine ve mutlu olacağına yorumlanır. Kız kardeşiniz adına siz de çok sevinebilirsiniz. Bekarsa hayırlı bir talibi çıkabilir. Onun adına sevinç artar.

Rüyada Bekar Kardeşini Hamile Görmek

Bir zamanlar kaçırdığınız bir fırsatı yeniden yakalamak, şansın tekrar yüzünüze güleceğine yorumlanır. Gelecek günlerde hiç ummadığınız bir an gelecek habere çok şaşırabilir ve sevinebilirsiniz. Borcu olanlar borçlarından kurtulurlar. Rüyada bekar kardeşinin hamile olduğunu öğrenmek, zengin olmaya ve aileye maddi destek sağlamaya, kardeşlerle birlik beraberliğe yorumlanır.

Rüyada Ablanın Hamile Olduğunu Görmek

Aile içerisinde örnek olacak bir davranış sergilemek ve iş eğitim hayatında bir şeyler başarmaya yorumlanır. Gelecek günlerde imkanlarınız artabilir, aileniz sizinle gurur duyabilir. Beklenmedik bir başarı da sergileyebilirsiniz.

Rüyada Kardeşini Hamile Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, aile içi üzüntülerin son bulması, anne ve babanızın gurur duyacağı işler yapmaya yorumlanır. Gün geçtikte ekonomik yönden güçlenebilir, ailenizi mutlu edebilirsiniz. Onların emekleri boşa gitmez. Evli olanlar da eşlerinden iyilik görürler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. İlknur dedi ki:

  Rüyamda 14 yaşındaki kız kardeşimi 11 yaşında hamile olduğunu ve bizim çok sevindiğimizi(aile olarak) gördüm

 2. CeyCey dedi ki:

  Rüyamda gerçekten küçük olan kardeşimin hamile olduğunu gördüm. Aynı zamanda yakın bir arkadaşım da hamileydi. Kardeşim bekar ve yaşı 7. Bu ne anlama gelir cevaplarsanız sevinirim.

 3. Zeynep dedi ki:

  Selamun Aleykum, Rüyamda kardeşimi hamile gördüm, yanına oturdum ve ellimi karnına koyup bebeğin hareketlerini hissetmeye çalıştım, ve o sırada Bebişin ellime (sağ) Tekme attığını hissetim, ve kardeşimle ikimiz güldük ikimizinde gözlerimizin içi Gülüyordu😁. Kardeşim gercektende 6aylık hamille, bunun Tabiri nedir? Şimdiden Teşekür ediyorum

 4. Fatma dedi ki:

  Ablam rüyamda benim hamile olduğumu görmüş ben bekarım ve rüyada beni hamile olduğum için birçok kişi dövmüş

 5. Solmaz dedi ki:

  Rüyamda kiz kardesimin 9 aylik hamile oldugunu gördüm bir düģündeydim annem cagirdi koş kardeşin evde doguracak diye tekasla gittim orda uyandim. 10 ,, Ekim ,2020

 6. Pınar dedi ki:

  Benim kız kardeşim engelli ve 31 yaşında vefat etti bugün rüyamda onu 6 aylık hamile olduğunu gördüm Bunu bana yorumlar misiniz?

 7. Baki dedi ki:

  Rüyamda kız kardeim normalde evli onun hamile olduğunu gordum bu ne anlama geliyor yorumlar saniz sevinirm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize güzel haberler gelmesine yorumlanır.

 8. Ahsev dedi ki:

  Kardeşim küçük yani 15 16 yaşında onun hamile olduğunu gördüm bir kadın tam hatırlamıyorum bunu seval kendi üstüne al kardeşin küçük aldırırız diyodu ve anneme söylüyodu ben hamileyim diye annem şok oluyosu idrak edemiyodu olayı çünkü bende bekarım ben birşey diyemiyodum olayın şokundaydım bunun anlamı nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kısmetin açılmasına, berekete yorumlanır.

 9. Nazlı dedi ki:

  Ablamın rüyamda doğum yapmış halini ve bebeğin kız olduğunu gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ablanızdan müjdeli haberler almaya yorumlanır.

 10. Çilem dedi ki:

  Ruyasindq ablam beni hamile gormus ben bekarim cocugun kimden oldugunu sormuslar ben eski sevgilimden oldugunu soylemisim annem cok kizmis bizi rezil ettin diye ne demek bu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kısmetin açılmasına, iyi haberler almaya yorumlanır.

 11. Yaren dedi ki:

  Bekar kız kardeşimi hamile doğum yapmaya çalışırken gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya size müjdeli haber vereceğine yorumlanır.

 12. Sevgi dedi ki:

  Rüyamda bekar kardeşim bana hamile olduğunu söylüyor ve ben çok kızıyor ve korkuyorum nasıl oldu diye.sonra durumu eşime anlatıyorum eşimde bu kız bebeği ya aldırır ya kendini öldürür ya da kaçar gider diyor ve orda uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aileden sevinçli haber almaya yorumlanır.

 13. Hatice dedi ki:

  Rüyamda kardeşim hamile oldugu söylüyordu ve gerçek hyatta olmuyor malesef

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kardeşinizden sevinçli haber almaya yorumlanır.

 14. Naime dedi ki:

  Kardeşim evli fakat bebeği olmuyor Rüyamda kız kardeşimin hem 1 yaşında bebeği var hem de hamile olarak gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevineceğiniz bir habere yorumlanır.

 15. Eross dedi ki:

  Rüýamda iki kız kardeşimde bana hamile olduklarını söylediler bu ne anlama gelir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevinçli haberler almaya yorumlanır.

 16. Adalı dedi ki:

  Rüyamda bebeğimi emzirmeye çalışıyorum ama bebeğim mememi almıyordu. Bu ne demektir. (Not; admin ben bekar bir kadınım ve çocuğum yok)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eviniz bol rızka ve rahat geçime yorumlanır.

 17. Hulya dedi ki:

  Ruyamda kardeshimin kendine hamilelik testi yaptigini gordum ve bu teste 2 tane kirmi zi cizgi oldunu yani pozitifti. Kiz kardeshim yakinda evlendi kendisi uzakta calisiyo.

  1. admin dedi ki:

   Kardeşinizden sevinçli haber almaya yorumlanır.

 18. Derya dedi ki:

  Rüyamda birinin çocuğunu emziriyordum ama kim olduğunu bilmiyorum vede baya baya sütüm grliyordu rüyamda bu duruma bende şaşırıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bol kazanca ve evinizde huzura yorumlanır.

DMCA.com Protection Status