Rüyada Karşıdan Karşıya Geçmek

Rüyada karşıdan karşıya geçmek, size karşı fesatlık besleyen kişilerin saf ve masum yanınızı kullanamayacaklarına yorumlanır. Sizin üzerinizden pirim yapmaya çalışan kişiler de emellerine ulaşamayacaklar. Özellikle çıkar ilişkisinde bulunan ve kendi menfaatine sizi maşa gibi kullanmak isteyen insanlara gereken cevabı vereceksiniz. Bu kötü niyetli kişilerin kurdukları tuzakları hemen anlayarak hataya düşmekten kurtulabilirsiniz.

Rüyada karşıdan karşıya geçememek, bir insanın sizi mağdur etmesine ve verdiği sözleri tutmamasına yorumlanır. Bu kişi önceden size pek çok söz vermiş ve büyük laflar etmiş olabilir. Ancak hepsinin yalan olduğunu göreceksiniz. Bu kişi yüzünden hayal kırıklığına uğrasanız da gerçek yüzünü gördüğünüz için artık kendi yolunuza devam edebilirsiniz.

Rüyada Yoldan Karşıya Geçmek

Yeteneklerinizin farkına vararak başka alanlarda da uzmanlaşacağınıza ve kendinizi geliştireceğinize yorumlanır. Beki bir kursa yazılabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmek ve bunlarda başarı elde etmek sizi mutlu edecektir. Sizde büyük bir ışık olduğunu başkaları da fark edecekler. Size iyi teklifler sunabilirler.

Rüyada Karşıdan Karşıya Geçmeye Çalışmak

Unutamadığınız biri olduğuna yorumlanır. Bu kişi eski sevgiliniz ya da zamanında hoşlandığınız ve size ümit veren biri olabilir. Hala onu düşünüyor olsanız da artık o kişiyi unutmalısınız. Yoksa boş beklentilere kapılarak üzüntü duyabilirsiniz. Platonik bir aşk da yaşanabilir.

Rüyada Denizde Karşıdan Karşıya Geçmek

Sıkıntılardan kurtularak rahatlayacağınıza ve daha güzel bir hayat süreceğinize yorumlanır. Geçim sıkıntısı çekenler maddi refaha erişebilirler. Ya da morali bozuk olan kişiler için de güzel olaylar gelişebilir. Yeni başlangıçlar yapabilir, daha temiz bir sayfa açarak hayatınızı daha güzel yaşayabilirsiniz.

Rüyada Otobandan Karşıdan Karşıya Geçmek

İş ya da eğitim hayatında çok büyük zorlukları aşmak, hatta rakiplerinizi geride bırakmak olarak yorumlanır. Sizden hiç kimsenin beklemediği başarılar sergileyerek herkese kendinizi kanıtlayabilirsiniz. Aşması zor güçlükleri çabanızla aşabilirsiniz.

Rüyada Birini Karşıdan Karşıya Geçirmek

Başkalarının gözünde çok güzel bir imaj çizdiğinize, sizi yeni tanıyan insanların bile hemen kalbini kazandığınıza yorumlanır. Kişiliğiniz ile herkesin örnek aldığı biri olabilir ve övgüler duyabilirsiniz. Sizin hayata bakış açınız ve iyimser yanınız yüzünden insanlar size kolayca güvenerek, bir şeyler emanet edebilir, aracı olarak fırsatlar sunabilir, size kefil olabilirler.

Rüyada Caddeden Karşıya Geçmek

Sosyal ortamda herkesin kalbini kazanacağınıza ve küs olduğunuz kişilerle barışacağınıza, hatta yeni dostluklar edinerek yeni sosyal çevrelerde bulunacağınıza yorumlanır. Hayatınız daha da renklenebilir ve sizi seven insanların sayısı artabilir.

Rüyada Karşıdan Karşıya Geçerken Düşmek

Çok saygı duyduğunuz ve önemsediğiniz birinin sizi hayal kırıklığına uğratarak yarı yolda bırakması anlamına gelir. Hatta bu hiç beklemediğiniz bir şey olabilir ve çok şaşırabilirsiniz. Belki sevgiliniz ya da eşiniz de sizi yarı yolda bırakabilir. Kalbinizi kırabilirler.

Rüyada Karşıdan Karşıya Geçmek İçin Beklemek

Kimseden habersiz emek harcadığınız bir konuda bir anda başarınızın duyulmasıyla herkesi şaşırtmak, bunu herkese sürpriz olması şeklinde yorumlanır. Belki kimseye anlatmadığınız bir plan ya da projenizde de büyük başarılar elde edebilirsiniz. Sınava girecek olan kişiler bu sınavlarından başarılı sonuçlar alabilirler. Belki bir iş başvurunuz da kabul olabilir.

Rüyada Karşıdan Karşıya Geçmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, toplumda saygınlık ve güven kazanmak, örnek davranışlar sergilemek ve hayırlı bir evlat olarak ailenizin gurur kaynağı olacağınıza yorumlanır. Sevdikleriniz sizi arayarak bir başarınızı tebrik edebilirler. Çok sevilen biri olacaksınız.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Timur dedi ki:

  Bir arkadaş grubuyla caddede karşıdan karşıya geçtik. Yalnız benim hoş bulup beğendiğim bir kız vardı, o yerinde kalmış. Gelemeyeceğini düşünme vaziyeti de var arkadaşlar arasında. O sırada ben geri gidip onun elinden tutup karşıya geçiriyorum. Bunun anlamı nedir?

 2. Pınar Toprak dedi ki:

  Rüyamda yoğun trafik olan caddede tek başıma karşıdan karşıya hızlı bi şekilde geçerken arabalar duruyor bekliyorlar, yolun kenarında yatan siyah bir köpek görüyorum, ölmüş heralde diyorum.Karşı yola geçtiğim yer bir üst geçitin altı gibi insan kalabalığının olduğu bir yerdi. Lütfen yorumlar mısınız benim için çok önemli.

 3. Orhan dedi ki:

  Ruyamda karsidan karsiya gecmeye calsiyodum Ve o anda bir kiz kolumdan tutub benle gecmeye calisdi ve az kalsin araba bize carpiyodu son anda kurtulduk ve otobuse bindik

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli fırsatlar elde edinmeye yorumlanır.

 4. Beril dedi ki:

  Rüyamda çok kalabalık olan arabaların kamyonların yoğun olduğu bir yoldan karşı karşıya tek olarak, biraz zorlanarak geçiyordum..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sosyal çevrede değer görmeye yorumlanır.

 5. YASEMİN dedi ki:

  Bugün sabah ezanından sonra istihare namazından sonra dua edip uyudum eşimle ayrılmak üzereyiz önce ona aldığım erkek tehbihi kayboluyo sonrada annemle yoğun bi cadde ama bizim yolda arabalar okadar çok değil rahatlıkla anami karşıya geçirdim yorumlarsanız sevinirim

 6. Sitare dedi ki:

  Rüyamda aşırı yoğun bir trafikte karşıdan karşıya geçmeye çalışıyorum, araçlar birbiri ile yarışıyor. Bende karşıdan birbiri ile yarışacak gelen araçlara bakıp onlardan daha hızlı hareket edip karşıya geçmeye çalışıyorum ve geçiyorum. Sadece son dakika bir kadın arabasında hafif yavaşladı gibi. Karşıya geçince kaldırımda yürürken ne kadar kilo aldığımı ve giydiğim siyah kot pantolonun içinde zor yürüyebildiğimi düşünüyorum. Üzerimde de pembe bir bluz, kazak gibi birşey var. Kıyafetlerim çok uyumsuzmuş, bu seferlik böyle olsun gibi düşünüyorum içimden ve yürümeye devam ediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli zorlukları aşmaya ve yakında dert tasadan kurtulmaya yorumlanır.

 7. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda çok araba geçen işlek bir caddede beyaz bir köpekle karşıdan karşıya geçiyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir yere taşınmaya yorumlanır.

 8. Zehra dedi ki:

  Rüyamda Ankara kızılay meydanında yanımda bir adamla yolun karşısına geçtim. Telefon almaya gidiyormuşuz. Ben son model pahalı bu kadar param yok deyip bir alt modelini aldım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizinle tanışmak isteyen birinden haber gelmesine yorumlanır.

 9. İrem dedi ki:

  Rüyamda kocam beni kucağına alıyor yolun kenarındayız. Karşıdan karşıya geçicez trafik çok yoğun. Ben rüyamda kocamın beni kucağına alıp yola çıkmasından memnun değildim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş imkanına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status