Rüyada Kaynını Görmek

Rüyada kaynımı görmek, haneden gelecek bazı haberler karşısında çok öfke duyacağınıza ve özellikle sizin istemediğiniz bir şeyin olmasına yorumlanır. Bu yüzden eşiniz ile aranız bozulabilir. Eşinizin ailesi ile aranızdaki sorunlar artabilir ve onlar sizin istemediğiniz bir şey yapabilirler. Yaşanacak huzursuzluklar yüzünden ev hayatında zor günler atlatabilir, eşinizle adeta ayrılık noktasına gelebilirsiniz. Eşinizin sizi anlamaması ya da dinlememesi yüzünden onunla tartışabilir ve ikiniz de inat yapabilirsiniz. Onun ailesi ile aranızdaki sorunlar büyüyebilir ve evlilik hayatınıza karışan kişiler yüzünden çok mutsuz olabilirsiniz.

Rüyada kayınbiraderi görmek, aynı zamanda işlerinin yolunda gitmesine, evinde bolluk ve bereketin daimi olmasına yorumlanır. Özel hayatınızda her ne kadar sorunlar yaşasanız da maddi yönden yaşanacak gelişmeler sizi mutlu edebilir. Ancak eşinizle ve onun ailesi ile uzlaşamadığınız konular olabilir. Onların sizden habersiz yapacağı bir plan yüzünden de küslük olabilir.

Rüyada Eski Kaynını Görmek

Geçmişte yaşanan sıkıntılı günleri yeniden hatırlayarak üzüntü duymaya ve atlatılan zorlukların hala etkisinde olmaya yorumlanır. Hala sizi huzursuz eden bir şeyler olabilir. Bunlardan kurtulmaya çalışsanız da gelecek haberler yüzünden yeniden endişe duyabilirsiniz. Belki eksi eşinizin de sizinle iletişim kurması ve haber göndermesi canınızı sıkabilir.

Rüyada Kaynını Gülerken Görmek

Gam ve kederden kurtularak daha mutlu ve mesut bir hayat sürebilirsiniz. Haneden gelecek bazı haberler sizi mutlu edebilir. Belki birinden gelecek maddi destek sayesinde de borçlarınızı kapatabilir ve geçiminizi kolaylaştırabilirsiniz. Maddi sorunlarınız yakında ailenizin de desteği ile azalabilir.

Rüyada Kaynını Dövmek

Kaynınıza ya da eşinizin ailesinden birine çok büyük bir iyiliğiniz dokunabilir. Sizden yardım isteyecek birine vereceğiniz destek ile ondan hayır duası alabilirsiniz. Özellikle bir davranışınız eşinizin çok hoşuna gidebilir ve sizi takdir edebilir, çevrede saygınlığınız artabilir. Rüyada kaynı ile kavga etmek, maddi sorunları atlatmaya ve endişelerden kurtulmaya da yorumlanır. Yakında tüm dertlerinizi bir bir geride bırakabilirsiniz.

Rüyada Küs Olduğun Kaynını Görmek

Birine zamanında yaptığınız haksızlık yüzünden pişman olabilirsiniz ve onunla yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz. Bu küs olduğunuz kaynınız da olabilir ve yeniden bir araya gelebilir, konuşmaya başlayabilirsiniz.

Rüyada Kaynını Hasta Görmek

Haneden gelecek bir haber sizi ve eşinizi mutlu edecek. Eşinizin de size bir sürprizi olabilir. Belki mal mülk sahibi olabilirsiniz ya da eve müjdeli haberler ile gelebilir. Belki bir süredir borcu olan biri de borcunu geri ödeyebilir.

Rüyada Kaynını Evlendiğini Görmek

Aile içerisinde düğün dernek olabilir ya da bir yakınınızın hamilelik haberini alabilirsiniz. Bu haber ile birlikte eşinizle birlikte çok mutlu olabilirsiniz. Uzun süredir bekar olan biri de sonunda dünya evine girebilir ve onun mutluluğuna şahit olabilirsiniz.

Rüyada Kaynının Elini Öpmek

Çalışmayanlar için iş hayatına atılacaklarına ve kendi ekonomik özgürlüklerini kazanacaklarına, çalışanlar için de gelir ve makamlarının yükseleceğine yorumlanır. Başkalarının gözünde saygınlığınız artabilir. Sizden hiç beklenmeyen bir karar alabilirsiniz.

Rüyada kaynını öpmek, sağlık ve sıhhatin yerine gelmesine, aile içerisinde rahatsız olan birinden güzel haberler almaya yorumlanır. Stresten kurtulabilir ve rahat bir nefes alabilirsiniz. Bir süredir dert ettiğiniz bir şey azminiz ile son bulabilir.

Rüyada Elti ve Kaynını Görmek

Sorumluluklarınız artabilir ve kendinize ayıracak zaman bulamayabilirsiniz. Hem iş hem de aile hayatınıza vakit ayırmakta zorlanabilirsiniz. Bir süre evinizden ayrı kalmanız, belki başka bir yere seyahat etmeniz gerekebilir.

Rüyada Kaynını Ölmüş Görmek

Sizi strese sokacak bir olayın yaşanmasına ve huzursuz olacağınız bir ortamda bulunmaya yorumlanır. Bir süre aile düzeniniz değişebilir. Bu durum sizi ve eşinizi çok mutsuz edebilir. Belki evinize gelecek olan misafirler de aile huzurunuzu kaçırabilirler.

Rüyada Ölmüş Kaynını Görmek

Dert ve kederin son bulması, artık geleceğe umutla bakmak ve çocuklarınızdan yana şanslı olmanız, onlarla gurur duymanıza, ailenizin birlik beraberlik içerisinde olmasına yorumlanır.

Rüyada Kaynını Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sizi sinirlendiren olaylar yüzünden aile içerisinde anlaşmazlıkların olmasına, bazı şeyleri eşinizle aşmakta güçlük çekeceğinize ve onun ailesi ile aranızda husumet çıkacağına yorumlanır. Ancak maddi yönden de eşiniz size mutlu olacağınız haberler getirebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Furkan dedi ki:

  Rüyamda görücü usulü görüştüğüm bayanın anne babasının elini öperken gördüm. Neye işarettir hocam.?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir evliliğe yorumlanır.

 2. Suzi dedi ki:

  Merhaba rüyamda bir akşam vakti sokakta eşimin abisini görüyorum. Konuşuyoruz dertleşiyoruz. Acaba anlamı nedir? Kendisini 3 senedir görmedim normalde

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eşinizin ailesi ile iyi geçinmek ve barışa yorumlanır.

   1. Tuğçe dedi ki:

    Rüyamda kaynım büyük ev alıyordu taşınıyordu

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya evinize bol para girmesine yorumlanır.

   2. Ezo dedi ki:

    Ruyamda kuş olduğum kaynimi ve karısını gördüm , kadının yüzü o kadar korkunçtu ki ruyada bile yüzümü çevirmek zorunda kaldım , bu kadına ne oldu bu böyle biri değildi ne olmuş bunun yüzüne dedim , sonra kaynimi ona sarılıp uyudu bende şaşırdım , bi taraftan da mutlu oldum , bu çirkin kadını nasılda sarıp sarmaliyor dedim , saçma sapan bi rüya yüz aklımda kaldı , Allah hayırlara çevirsin inşallah

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya eşinizin tarafı ile aradaki maddi manevi sorunları çözmeye ve evinizde huzur bulmaya yorumlanır.

 3. Mehmetali dedi ki:

  Rüyamda Eski Kaynımı gördüm. Zor günümde bana kağıt olarak 100’lük halinde 200 lira veriyordu. Sonra sarıldık. Uzun zamandır görüşmem para almanın sıkıntı olduğu çokça riayet edilir. Kayınıda pek iyi tarif etmemişler. Nedir acaba bu rüyanın yorumu?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ev hayatında düzen ve bereketin artmasına yorumlanır.

 4. Sevde dedi ki:

  Selamun aleyküm. Rüyamda kaynimi esimi ve kirmizi sacli bir kadini bir yatakta iliskiye girerken gördüm. Neye yorumlanir aceba haberiniz var mi?

  1. admin dedi ki:

   Öfke duyulan birine öfkenizin azalmasına yorumlanır.

   1. Sevde dedi ki:

    Peki aldatilmak ne anlama geliyor?

    1. admin dedi ki:

     Aranızda kıskançlığa sebep olan bir konuda artık içinizin rahat etmesine yorumlanır.

   2. Beyza dedi ki:

    Ruyada kanımla olusuyodum ve sonra fal bakıyordum cok buyuk saha kalkmış at goruyodum f onun falı sanıyordum ama benim falım oldunuz anlıyorum.

    1. Beyza dedi ki:

     Ruyada kaynıımla öpüsüyodum ve sonra yantarafa kayın pederımı geldiğini görüyordum evine gırıp misafiri vardi yaptım cızkekten yıyodum sonra kendı salanuma gecıp iki fincan kahve goruyodum fala bakıyorum buyuk bir at saha kalkmis onun falı sanırken benim falım oldunu soylüyor anlamı nedir.

    2. admin dedi ki:

     Bu rüya aile içi küslükler varsa bitmesine ve evinizde sevince yorumlanır.

   3. Mucella dedi ki:

    Ruyamda gunduz karli bir gunde koyden iniyoruz ve esim iki tane kaynim beraber diyer kaynimin evine gidiyoruz ve lavobada cay hazirliyorum lavobanin ustu karli birturlu cay yapamiyorum ve evden cikiyoruz arkadasima geciyoruz ayak ustu arkadasimda bana yogurt veriyor ne oldugunu cozemedim

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya bol kazanca ve evinizde huzura yorumlanır.

 5. Havin dedi ki:

  Slm rüyada eltime telefon geldiğini gordum telefonda kutu haber de aldiğini gördüm ve yuzu düştu bende korktum sonrasını hatirlamiyorum

  1. Havin dedi ki:

   Pardon elti demeşim kaynımı gördüm

  2. admin dedi ki:

   Eltinizden hayırlı bir haber almaya yorumlanır.

 6. Hazal dedi ki:

  Bir ay önce nişan attım. Eski kaynımı rüyada bulaşık yıkarken gördüm. Kendi kendime diyorum ki eltim de çok abarttı resmen bütün bulaşığı kaynım yıkadı diyorum heralde bu düşüncemi de birine söylüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Yakında her şeyin hayrınıza olmasına ve sıkıntıları geride bırakmaya yorumlanır.

   1. Muradiye dedi ki:

    Rüyamda kaynım benden hesap numaramı istedi. Hakkını bana helal etmemistin sana paranın kalan kısmını ödeyeceğim demişti.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya elinize helal para geçmesine yorumlanır.

 7. Selma b dedi ki:

  Merhaba rüyamda 3 yildir küs oldugum kaynimi gördüm arabadan cikiyordu gülümsiyerek nana geldi ve beni öptü nasilsin falan filaN dedi.

  1. admin dedi ki:

   Aranızdaki sorunlar çözülebilir.

 8. Cansu dedi ki:

  Rüyamda eşimin kuzenimle evlendiğini gördüm ve eşim buna dahil hiç kimse sesini çıkarmadı kayınpederimse bu durumu kabulenmemi istiyordu inatla çok kızıyordum bu duruma daha sonra yaşlı bir adam bana yardım etti çok uzak bir ülkeye kaçtım yıllar sonra geri geldiğim zaman eşim ve onunla evlenen kadın çok kötü hayatları vardı ve benim onlara göre çok güzel bir hayatım olmuştu yanlız giderken evladımı da onlara bırakmıştım erkek evlattı benim yavrum çok merak ediyorum bu rüyanın yorumu ne olabilir

  1. admin dedi ki:

   Biriyle dertleşebilir ve sorunlarınızı çözebilirsiniz, eşinizle aranız da eskisinden daha iyi olur.

 9. Gizemli dedi ki:

  Rüyamda kaynımla bır yere gıdıyoruz, eski biryer, cok kalabalık görüyorum, sankı düğün var gibi kaynım basını dızımın ustune koyuyor bende esın var dıyorum o da burası daha rahat dıyor, daha sonra eltım baskalarıyla tatıl koyune benzeyen bır yere gıdıyoruz ordan, kaynım sırt cantası alıyor onlara.. Sonrada orada uyandım.. Bu ruya neye işaret acaba??

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde düğün dernek olabilir, aile büyükleri ziyaret edilebilir.

 10. Mudin dedi ki:

  Kayincomu ruyada gördum tirla bize gelmiş… diyorumki kaynima nie okadar uzun yolu tirla geldin

  1. admin dedi ki:

   Aile büyüklerini ziyarete gidebilirsiniz.

 11. Ceyda dedi ki:

  Rüyamda kayınbiraderimin üzerinde siyah takım elbise gördüm hatta bende görümcemle birlikte pudra rengine yakın takım elbise alıyoruz ve daha sonra beğenmediğimiz için geri iade ediyoruz

  1. admin dedi ki:

   Bir eyden davet gelebilir.

 12. Hamine dedi ki:

  Rüyamda benim cocuğum kabız olmus amcası yani kaynım bizim eve geliyo oturup muhabbet ediyoruz sonra oglumun gabızlı onun canıcı sıkıyo herhalde evden cıkıyo sonra eczaneye gidip gabızlık surbu vs seyler marketten temizlik ürünleri alıp geliyo bende seviniyorum yeğnini ne kadarda düsünüyo ama temizlik ürünlerini neden aldini anlamiyorum ne anlama geliyo bu rüya

  1. admin dedi ki:

   Eşinizin ailesi ile problemler biter, zor günler geride kalır ve aranızda gerginlik kalmaz.

 13. Şerife dedi ki:

  Rüyamda eşimin abisini gördüm abisi eşime diyor ki ben ölcem beni sen yıka kefenle diyor sonra kaynimin kefenini görüyorum eltime diyorum ki bune fikretin kefeni diyor sonra kaynanam kayınpeder ve şehir dışında ki eltilerim de geliyor kaynanam kaynimin karısına bağırıyor oğluma sahip çıkamadın felan diye kalabalık ti ama kaynım ölmedi rüyamda ve uyandım baya etkisinde kaldım yorumlar mısınız rica etsem

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde birlik beraberlik ve hayırlı bir olay için toplanmaya yorumlanır.

 14. Yagmur dedi ki:

  Rüyamda da eşimin tarafında bı mal varmis satılmış kaynım da bizim evde parayla alakalı bı yanlışlık olmuş bı kadınla la bı erkek kapıya gelip kağıtları gösterip eksik vermisiz biz de farkındayız eksik verildiğinin neyse eşim onlarla gidiyor aynı rüyanın içerisinde 3.4yaslarinda bı kız çocuğum varmış ona sariliyorum

  1. admin dedi ki:

   Mal mülk edinmek ve gelirin artmasına, konfora yorumlanır.

 15. Ecem dedi ki:

  Rüyam geldimi

 16. zeynep dedi ki:

  merhaba.Ruyamda oturdugum yere gitmeye calisirken kendimi deniz kenarinda buluyorum geri dondugumde toprakta soyulmuş fazlaca patatesler görüyorum sonrasında kaynımın beni boynumdan öptüğünü görüyorum ve şaşkınlıkla bakıyorum

  1. admin dedi ki:

   Deniz kenarı bir yere taşınmak demektir.

 17. Sevda dedi ki:

  Rüyamda ayak topuğuma yapışmış akrebin beni soktuğunu görüyorum ağlarayarak annemin yanına koşuyorum annemle teyzem oturuyor teyzem vurup akrebi öldürüyor akrep yere düşüp ölüyor aynı rüya da iki de örümcek görüyorum duvarda yürüyor ne demek yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Sırlarınızı paylaştığınız biri sizin güveninizi sarsabilir, ağır laflar işitebilirsiniz.

 18. Sevda dedi ki:

  Rüyamda kaynınım benim yanımda göğüslerin açık gez deyip bluzumu indirdiğini gördüm ne demek lütfen yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir kızgın olduğunuz birini affetmeye yorumlanır.

 19. Yusuf dedi ki:

  Rüyamda birinin kaynıma benim için birşeyler söylediğini kaynımın göz yaşının düştüğünü gördüm ve ben değilim dedim

  1. admin dedi ki:

   Hanede sevinç ve hayırlı bir telaşa yorumlanır.

 20. Zeynep dedi ki:

  Bu aralar eşimle aram bozuk ve rüyamda kayınımın beni arayıp tlfonda sorun ne gibisinden soru sorduğunu gördüm. Normalde kayınımla aramız pek iyi değil..

  1. admin dedi ki:

   Eşinizin ailesi ile aranızda tatsızlık olabilir.

 21. Hatice dedi ki:

  Bende rüyada nişanlı olan kaynımın düğünü olacağını gördüm. Ama ne gelin vardı nede damat ikiside kaynımın görev yaptığı yerdeymisler. Düğün telaşı var bizlerde ama onlar ordaymislar siz düğünü yapın biz gelmesekteolur gibi bişeyde dedigini hatırlıyorum

  1. admin dedi ki:

   Aile içi sorunların çözülmesinde sizin de yardımınız dokunacağına yorumlanır.

 22. Hatice dedi ki:

  Merhaba ruyamda kaynimin beni yataga bagladigini görüyorum ne demek bu

  1. admin dedi ki:

   Birinden borç istemek anlamına gelir.

 23. Kaderiye dedi ki:

  Rüyamda konuşmadığım iki kaybım evime gelmişler evimi boyuyorlar ve ben ağlıyorum kahverengi tavanda olmaz ben kahverengi ni sevmiyorum diyorum duvarlara garip şeyler yapıştırmışlar ve üzerini boyuyorlar ben ağlıyarak dışarı çıkıyorum eşimde bana kızıyor dışarı çakarken bir yerden aşağı kayıyorum yerler kayıyor zor yürüyorum ve küçük bir çocuk bana yardım ediyor eve dönüyorum evin bahçesinde oturup ağlıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Evinize hayırlı misafir gelmesine ve rızkın artmasına yorumlanır.

 24. Fatma dedi ki:

  Ruya da yatak odamda oturuyorduk bi baktim edim bi koşede telefonuyla uğraşiyor kaynimla eltimde asağida tatli yapiyorlar kaynim hazirliyo eltim tepsiye atiyo ve bn tatlilari mutfaga goturdum kaynanam ve iki tane kadinda mutfaktaydi bir kadin benle kavga ediyo birakmiyo tatliya elim bndevonu aldirmadan firina koydum biraz islandi bana dedi tatlim islandi bn dedim merak etme kurur furinda sonra odama geldim eltimin yanina oda tatli kesiyordu anlatim durumu guldu dedi merak etme yanina bi gidersen iyi olur baktim esim odada yok yatagima gectim baktim yatagimin her kosesi yirtik bnde yabanci fotoğraflarla kapatim oralari.

  1. admin dedi ki:

   Telefonla hayırlı bir haber almaya, aynı zamanda ailede bekar biri varsa evlenmesine yorumlanır.

 25. Gülgüzeli dedi ki:

  Selamun aleykum ruyamda beni kaynimla evlendirmek istiyorlarmis herkes cok hevesli ama ben istemiyorum bana cocuklarima iyi davranmadi istemiyorum herkes cok israr ediyo evleniceksin diye ozaman beni cocuklari dr. gotursun kulaklarimizi isirdi diyorum tmm diyolar dr. a gidiyoruz orda kizimda bisey olmadigini oglumu baktiralim yeter diyolar tmm diyorum ama hic yuz vermiyorum kaynima istemedigimi belli ediyorum sonra kalabalik bir eglence gurubunun icinde buluyorum kendimi havai fisekler atesler aciyolar korkuyorum ordan cikmaya calisiyorum tmm cikinca kaynimi goruyorum bir anda sariliyorum kaynimda gulumseyip bana sariliyo bak gordunmu isticeni soylemistim diyor bende birakmiyorum dahada sariliyorum (normalde tesettursuz hic cikmam kaynimin yanina elini bile tutmam dini acidan) nicin boyle sacma birsey gordum anlamadim yorumlarsaniz sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Hane içinde karışıklığa ve anlaşamadığınız birine yorumlanır, bu kişi sizinle inatlaşabilir.

 26. Merve dedi ki:

  Ruyada kaynimi cezaevinden cikip geldigini gordum. Elinde cok guzel bir bicak vardi, herkese sigara dağıtıyordu ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde birinin ziyarete gelmesine yorumlanır.

 27. Gülistan dedi ki:

  Rüyamda kaynım yatak odamın kapısını açtı fakat odama baktı kapıdan. Sonra geri kapıyı kapattı, odam derli topluydu.

  1. admin dedi ki:

   Sizden saklanan şeyler varsa öğrenebilirsiniz.

   1. Cansu dedi ki:

    Rüyamda hırsızın eve gireceğini daha sonra engel olduğumu gördüm sürekli rüyamda hırsız görüyorum eve bana dokunmak ya da zarar vermek istiyor bende sürekli kendimi koruyorum bu hırsızdan anlamı nedir acaba

 28. Asiye dedi ki:

  Rüyada kaynımın beni öpüp sevmesi arkadan sarılması, gülerek muhabbet etmek yüzünde gülümseme var.

  1. admin dedi ki:

   Aile içinde söz nişan olmasına yorumlanır.

   1. Fulya dedi ki:

    Merhaba bende rüyamda bir boş evde herhalde kiralamak için gelmiştir. Ben eltim nişanlım kaynım ve sonra benle kaynım bir boş odada kalmıştık. Kaynım beni sevdiğini söyledi. Eğer nişanlımla evlenirsem onu ve kendini öldüreceğini söylüyordu. Eltim de hamileydi üstelik. Bunu yorumlar misiniz lütfen?

    1. admin dedi ki:

     Aile içerisinde çıkan bazı sorunlar yüzünden eşinizle aranızda problemler çıkabilir.

 29. Hatice dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda kaynımın evinde kaynım yanımdayken yanımızdan bir anda çok sayıda ufak siyah beyaz farenin çıktığını gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Ev içinde sorun çıkaran biri varsa bu huyundan vazgeçmesine yorumlanır.

 30. Leilla dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda düğün günümü görüyorum. Önce allık sürüyorum kendime çok yakışıyor beğeniyorum kendimi. Sonra da allık fırçası siyah boyamaya başlıyor beni. Sonra gidip siliyorum çıkartıyorum allığı yüzümden. Allığı çıkartmaya gittiğimde ıslak mendil ile siliyorum. Bu esnada kaynım içeri giriyor. Takım elbise giymiş çünkü düğün günümmüş ve kaybım hemde en büyük kaynım lavabo da ellerini yıkıyor ve boynunda altın bir zincir görüyorum. Bu esna da yanımda da annem var. Daha sonra ben başka bir odaya gidiyorum. Gelinlik giymek için dolabımı açıyorum kar beyazı gelinliğimi görüyorum. Rüya burada sonlanıyor.

  1. admin dedi ki:

   Mesleki hayatta çok başarılı olmak ve ailenizin maddi yönden güçlenmesine yorumlanır.

 31. Ismim fezile dedi ki:

  Merhaba rüyamda kaynımla evledirmemi istiyorlardı. Kaynım da istiyordu benimle evlenmeyi ama ben eşimle evliyim. Onu çok seviyorum, ayrılmak istemiyorum. Eşimin bana sahip çıkmasını abisiyle evlenmemi izin vermesin istiyorum ama eşim hiç bir şey demiyor. Hep ben istemiyorum kızıyorum saklanıyorum. Nikah kıyılmasın diye, kaynım kolumdan tutup illaki nikah kıyalım dedi. Ben istemiyordum, kaynım da sabırla bekliyordu. Sonunda kabul edersin benimle evlenmeyi dedi. Bende eşimi çağırdım eve plan yapıyordum hamile kalırsam vazgeçerler diye. Hamile kalmak istiyordum eşimin ailesi benim ailem hepsi eşim dahi ses çıkarmıyordu. Kaynımla evlenmemi istiyorlardı. Kafama takıldı tabiri anlat lütfen.

  1. admin dedi ki:

   Aile içinde çıkan bazı sorunlar ile ilgilenmeniz gerekebilir, ev içinde bazı anlaşmazlıklar olabilir.

   1. Hilal dedi ki:

    Kaybının ağladığını benimde onu teselli ettiğimi gordum ne anlama geliyor?

    1. admin dedi ki:

     Bu kişinin bazı davranışları sizi rahatsız edebilir.

   2. Ecem dedi ki:

    Rüyamda kaynım sürekli çalışıyordu babama yardım ediyordu evin içinde tahtalarla ev yapıyorlardı kaynım çok mutluydu sürekli gülüyordu

    1. admin dedi ki:

     Evinizde kazancın artacağına yorumlanır.

 32. Dilara dedi ki:

  Rüyamda kaynımın abisiyle ev almak için el sıkışıp pazarlık yaptıklarını gördüm. Bir de bu rüya içerisinde kaynanamın bir küp altın içinde bilezikte var. Bunları gömdüğünü ve gelinlerime veririm cinsinde şeyler söylediği duydum. Eltimin de bu altınları almaya gittiğinde onu engelledim. Bu rüyayı yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Evlilik hayatında rahat günlere ve bol kazanca yorumlanır.

  2. Ceylan dedi ki:

   Ceylan rüzgâr

   1. Ceylan dedi ki:

    Merhaba rüyamda evimin önünde kırmızı et yıkıyordum. Anlamı ne söyleyebilir misiniz?

    1. admin dedi ki:

     Daha önce görmediğiniz bir yere seyahat etmek demektir.

 33. Zevcetül tahir dedi ki:

  Ben rüyamda önce kayınımla kayınım evli olduğu halde evlendim. Birde eltime ben senin kocanı sevmiyorum. Bu yüzden ona yaklaşmıyorum gibisinden cümleler kullandım. Daha sonra her ne oluyor ise birlikte bir yere gidiyoruz ve hem kayınım ile evli hemde eşim ile nişanlı oluyorum. Sonra eltim ve tanımadığım bir kız eşimle benim aramı açıp nişanımızı atmamıza sebep oluyor. Çok sinirleniyorum, dışarıya çıkıyorum. O esnada eşim ve o bizi ayıran kız şuan ki oturduğum site de bir dairenin balkonunda gözümün içine baka baka konuşup beni kıskandırmaya çalışıyorlar ve sonra kendimi yürürken buluyorum ve birkaç olay daha yaşadıktan sonra uyanıyorum. Sizce bu rüyanın tabiri nedir?

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde bazı problemleri alttan almanız gerekebilir, yoksa bazı sorunlar daha da artabilir.

 34. Rabia dedi ki:

  Merhaba, çok kafama takılan rüyayı yorumlamanızı isticem. Lütfen yardımcı olun. Rüyamda kayınbiraderimin ve kayınpederimin çok affedersiniz t*klarını gördüm. Çok saçma gelse de aklımı çok kurcalıyor 🙁

  1. admin dedi ki:

   Elinize para çıkmasına, başka birine borç vermek ve mağdur olmaya yorumlanır.

   1. Cansu dedi ki:

    Rüyamda hırsızın eve gireceğini daha sonra engel olduğumu gördüm sürekli rüyamda hırsız görüyorum eve bana dokunmak ya da zarar vermek istiyor bende sürekli kendimi koruyorum bu hırsızdan anlamı nedir acaba

    1. admin dedi ki:

     Maddi kayıpların geri geleceğine yorumlanır.

 35. hayriye dedi ki:

  Benim boşanmak üzere olduğum eşim ceza evinde ve onun para işlerini dışarıda abisi takip ediyor. Ben eşime ceza evine girmeden kefil olmuştum ve abisi borcu ödemiyor. Ben haciz ve icra yoluyla zorla ödetiyorum. Bunları yazdım çünkü gördüğüm rüya bununla ilgili olabilir mi merak ediyorum. Rüyamda kaynım benim yaşadığım evin kapısına geldi ve üzerindeki gömleği çıkarttı. Kapı önünde atletle duruyor çok utanıyorum. Ceza evindeki eşimin ödenmemiş taksitini sen öde dedi. Bende itiraz ettim o ceza evinde ve onun parasını sen kullanıyorsun sen ödemelisin dedim. Bana arabaya icrayı haczi sen koyduruyorsun, o yüzden sen ödemelisin o parayı almadan bizim kapıdan gitmeyeceğini söylüyor. Tabi yanımda annem, babam ve oğlumda var.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde anlaşamadığınız kişilerin size hak vermesine, her geçen gün daha rahatlamaya yorumlanır.

 36. adım sır kalsın dedi ki:

  Essalamu eleykum. Ben rüyamda eski kayın kardeşim beni arayıp evime geldiğini gördüm. (Eski kocamın oğul kardeşi.) O çok kötü bir durumda hastaydı. Elbiseleri de çirkinmişti. Yüzünden çok meşekkat çektiği belliydi. Onun ellerinden tutarak ona doktor olarak tanı koydum ve ona kafası yüreği çok kötü hasta olduğunu söyledim. O görünüşten pişmandı sanki. Rüyamda ben bir yüksek ve güzel lüks evdeydim. O evime baktı ve ”bu evin kapıları bizim olacaktı” dedi. Sonra uyandım. Ben şimdi babamın evindeyim, yalnızım. Çocuklarım ve anne babamla yaşıyorum. Kocam başka birine evlenerek gitmişti. Kocamın 2 oğul kardeşi vardı. Benim rüyamda gördüğüm 2 oğul kardeşidir. Ben kaynımı rüyamda 2.kez görüyorum hayata. 1.kez bana güller verdiğini görmüştüm. Sonra kocam ile ayrıldım. Buğun sabahlayın böyle bir rüyayı görerek uyandım. Ve yorumu ne olacağını bilmiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Hane içerisinde küslük ve sorunların tez zamanda son bulmasına, parasal anlaşmazlıklarında bitmesine yorumlanır.

   1. rüyasına cevap almış musafir dedi ki:

    Size çok teşekkürler ederim. Allah razı olsun.

   2. funda dedi ki:

    ben ruyamda kaynanamı ve kaynımı grdum ve benım aldıgım maaşım kaynıma vermışım kaynanamda alıp bana verıyor ve bende öyle buyuk bı alanda sayıp gıdıyom ve para gıt gıde çogalıyor 50 bın oluyor bende sevııyom dıyom borcumu hepsını kapatacm eşımın yanına gıdıyom ama içimdede dıyom bu para benım degıl benım azdı

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya eşiniz işe huzurun artmasına ve evinizde neşeye yorumlanır.

 37. Serpil özdemir dedi ki:

  Mrb. Ben şu anda eşime boşanma davası açmış durumdayım ve aramızda birçok sorun var. Rüyamda eşimin şu anda küs olduğu küçük kaynımla hiç bilmediğim bir evdeyiz. Aşağıda eşimin bir akrabası mangalın başında et pişiriyor. Eşimde kocaman et parçalarıyla uğraşıyor ama çok neşeli. Bende kendi kendime bunun parası da yok nereden buldu bu etleri diye düşünüyorum. Sonra kaynım sinirli bir şekilde aşağı iniyor. Siyah vip bir minibüse biniyor. Bende aklımdan niye kendi arabasına binmiyor ki diyorum. Sonra kaynım eşime adıyla seslenip bir şeyler söylüyor. Yalnız rüyada da eşimle küsüs konuşmuyoruz. Bak diyorum kendi mangal keyfi yapıyor. Biz buradayız hiç düşünmüyor diye de sitem ediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde anlaşmazlık yaşanan bir konuda uzlaşmak, baskın çıkmaya yorumlanır.

 38. Saliha dedi ki:

  Merhaba, rüyamda kanımla küs eltimi görüyordum. Bir japon bir bayan vardı. Eltim o japonu kıskanıyordu. Yanına gitmeye çalışıyordu. Kaynım benim yanıma gelip başını omzuma koydu ve sarıldı. Sonra öptü dudağından aynısını daha önce eşim eltime yapmıştı. Bende bunu düşünürken kaybını öpmeye devam ettim. Benim hissettiklerimi eltim de hissetsin istiyordum. Rüyalar ne kadarda saçma olsa da ne anlama geldiğini merak ediyorum. Teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Aile içi sorunları geride bırakmak, bir vesile ile bir araya gelmeye ve görüşmeye yorumlanır.

 39. Saliha dedi ki:

  Merhaba, biri tarafından takip edilerek ve bunu fark edenler abime ve kaynıma haber veriyorlar. Beni takip eden kişi ise evli olduğumu söylediğim halde inanmayıp beni bırakmıyor ve abim ile kaynım 2 arkadaşları gelip kurtarmaya çalışıyorlar. Abim adama vurmaya kalkarken normal biri olmadığını söyleyip başını belaya sokmasın diye izin vermiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bazı sıkıntıları tamamen geçmişte bırakmak, aile içi meselelerin çözülmesine yorumlanır.

 40. Fatma gümüş dedi ki:

  Rüyamda küs olduğum kaynatamı ve kaynımı gördüm. Kaynatam yatıyor yattığı yerde durmadan benim adımı sayıklıyormuş. Kaynım da yeter artık onun adını neden sayıklıyorsun diyor. Aynı zamanda vefat etmiş annemi, kaynanamı ve oğlumu gördüm. Birde perşembeyi cumaya bağlayan gecesi gördüm. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Eşinizin ailesinden gelen bir habere canınızın sıkılmasına, arada kalmaya yorumlanır.

 41. Gmz dedi ki:

  Merhaba, ben rüyamda eşimi abisi kılığında olduğunu gördüm. Aslında eşimmiş ama tipi abisi gibiymiş. Mutluyduk yanağımdan öpmüştü, sonra kalabalığın içinde kayboldu gitti.

  1. admin dedi ki:

   Aile arasında her şeyin düzelmesine ve eşinizle de iyi geçinmeye yorumlanır.

 42. Halime dedi ki:

  Yorumum gittmi

 43. Halime dedi ki:

  Rüyamda kaynımı dudaklarından öpüyordum o öpmek istedi. Bende öptüm ama gerçek dede küsüz rüyada da.

  1. admin dedi ki:

   Sizi huzursuz eden sözler işitmek ve aile huzurunun kaçmasına yorumlanır.

 44. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda kaybın olacak kişiyi gördüm, konuşup gümüş tum anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu kişi ile aranızdaki sorunları çözmeye yorumlanır.

 45. Adige dedi ki:

  Rüyamda eşimi benden habersiz İstanbul’a gelip kaynım ve nişanlısı ile gezdiğini görmüş ailem.

  1. admin dedi ki:

   Eşinizin sizden sakladığı bir şey olabilir, ancak bu iyi bir şey de olabilir.

 46. Aysun dedi ki:

  Rüyamda kaynım bize gelmişti. Koltukta büzülerek boş boş yatıyordu ve üstünde mavi kıyafet vardı.

  1. admin dedi ki:

   Baskıdan kurtulmak ve size karışmak isteyen kişilerin bu emellerine ulaşamamasına yorumlanır.

 47. Gülizar dedi ki:

  Merhaba, ben rüyamda dargın olduğum kaynımı gördüm. Bize gelmişlerdi büyük kaynımla birlikte. Oturuyorlardı, tam kalkacakken ikimizde birbirimize sıkıca sarıldık. Sanki yıllardır görmemişiz birbirimizi de özlemişim gibiydi.

  1. admin dedi ki:

   Bir kutlama ya da başka sebeplerle bir araya gelmeye yorumlanır.

 48. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda kayınbabam benden beyaz bir havlu istiyordu.

  1. admin dedi ki:

   Sağlık ve sıhhate, iyi bir amele yorumlanır.

 49. Şerife biyik dedi ki:

  Rüyamda oğlumun çakmak gazını sürekli açtığını görüyorum. Ben kapatıyorum, o açıyor ve ev gazla doluyor. Eşimi arıyorum umursamıyor. Kaynım geliyor. Çakmağı çocuğumun elinden alıp kapatmaya çalışıyor ama yapamıyor. Bende çocuğu alıp evin dışına çıkmak yerine evin içine kaçıyorum. Tam patlayacak iken uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bazı korkulardan arınmak, özellikle ev içerisinde bazı sıkıntıların geride kalmasına ve cesaret edilen bir konuda başarıya ulaşmaya yorumlanır.

   1. Hatice. A. dedi ki:

    Merhaba. Ruyamda kaynanamin evine gitmisiz eşim ve annemle. Orda bizimle küs olan eltim de var. Bizimle konuşmuyor ama gözü uzerimizde izliyor. Bekâr kaynim bana hosgeldin canım yengem Çoktandır yoksun özlemişim deyip yanima oturuyor elini omuzuma atiyor ve beni yanagimdan ard arda bikaç defa öpüyor ve sevinç içerisinde bana çok ilgi gösteriyor. Ve ben çok şaşkinim içimden bu adam niye böyle yapiyor şimdi eltim yanlış anliycak dedikodumu yapacak diye endişeleniyorum. Ruyami yorumlarsaniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

    1. admin dedi ki:

     Eşinizle huzur ve muhabbete, bir süredir aranızın açık olduğu kişilerle iyi geçinmeye yorumlanır.

 50. Nihal dedi ki:

  Slm ben rüyamda birçok kez cennete gittim. Birkaç kere de hacca gittiğimi gördüm. Neye işaret acaba?

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı haberler işitmek ve dileklerin kabul olmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status