Rüyada Kebap Yemek

Rüyada kebap yediğini görmek, aile içerisinde birbirinizi maddi destekte bulunmaya ve kimsenin zor durumda kalmamasına yorumlanır. Eğer iflas eden bir yakınınız varsa ona maddi destekte bulunabilirsiniz. Aile fertlerinden borcu olan kimseler varsa da ona yardım edilmesi gerekebilir. Sevdikleriniz ile birlik beraberlik artar ve aileniz geçim sıkıntısı çekmez. Maddi ve manevi anlamda yaşanacak olan hayırlı gelişmeler olur. Rüyada kebap dürüm yemek, evinizde rızkın bereketin artmasına ve çok kazanıp ailenizi rahat geçindirmeye yorumlanır. Eğer işsiz iseniz işe girebilir, düzenli gelir elde edebilirsiniz.

Rüyada ciğer kebap yemek, kendi işini yapan kimseler varsa çok kazanç sağlamalarına ve ticari hayatta yoğun bir dönem geçirmeye yorumlanır. Aile işi ile ilgilenen kimseler aile işlerinde ilerleme kaydederler.

Rüyada Tavuk Kebap Yemek

Yeni bir gelir kapısının aralanmasına ve hayırlı haberler almaya yorumlanır. Aile içerisinde işsiz ya da borçlu olan biri varsa durumu tez vakitte düzelir. Sevdikleriniz için yapacağınız iyilikler size geri dönüş sağlar. Zor günler geride kalır ve ailece daha iyi geçinir, daha rahata erişilir.

Rüyada Kebap Yemek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, yeni iş kurmak isteyen biri için iş hayatında hayırlı bir başlangıç yapmasına ve ticari hayatta başarıların daimi olmasına yorumlanır. Çalışıp çabalayan biri sonunda hakkı olan kazanca ulaşır. Gelecek günlerde işleriniz açılabilir ve ailenizi mutlu edecek gelir seviyesine ulaşılabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. kürşad dedi ki:

  İyi günler,rüyamda şahin kuşunun etini yiyordum,tabiri nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden iş teklifi gelmesine yorumlanır.

 2. Özlem dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım bir engelli erkek çocuk, kocam ve ben açık mekan bir restorana gidiyoruz. Sonra çocuk eline iki metre adana kebap alıp önüne koyup yemeye başlıyor bende kocama çocukla yiyelim zaten bitiremez parasını da biz ödeyeceğiz diyorum biraz et alıp yiyorum sonra kalkmam gerekiyor işim çıkıyor tam işimi bitirip dönerken başka bir işim çıkıyor. Rüyamda bir parça et yiyebildim daha fazla yiyemedim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi imkanların çoğalmasına ve iş haberi almaya yorumlanır.

 3. Neslihan dedi ki:

  Rüyamda ciğer pisiriliyordu bende cigeri çay ile yerim ben diyordum ciğer görmenin yorumu nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde bolluk berekete yorumlanır.

 4. Alı dedi ki:

  Yuxuda rəhmətə gedən babamın təzdən rəhmətə getdiyini gördüm.Qəzaya düşürük babamın boğazından qan gəlir mən də əlimlə babamın boğazında tuturam ki qan gəlməsin.Sonra babam rəhmətə gedir

DMCA.com Protection Status