Rüyada Keçi Görmek

Rüyada keçi görmek, başkalarına karşı inat edip mücadele ettiğiniz konuda sonunda zafere ulaşmaya yorumlanır. Başkalarının yapamazsın beceremezsin dediği bir şeyi başarabilir ve kendinizi ispat edebilirsiniz. Bunu başarmalıyım dediğiniz bir şeyde de başarı yakında gelir. Size inanıp güvenmeyen ve küçümseyen insanlar karşısında zafer kazanılır. Pes etmeyen kişiler zorlukların ardından güzel imkanlara sahip olabilirler. Rüyada keçi yavrusu görmek, eğitim hayatını yarıda bırakan kişilerin eğitimlerine geri dönmesine ve mezun olmasına yorumlanır. Yarım kalan iş projeleri varsa da tamamına erilir. Her ne konuda tamamına erdiremediyseniz inat edip tamamlanır. Başkalarına verilen sözler de tutulur. Rüyada siyah keçi görmek, kafanıza taktığınız bir şeyi yapmak ve ardından büyük imkanlar elde etmeye yorumlanır. İş ortamında sizi üzen ve ezen insanlar varsa o kişilerden daha üst rütbe ve makam mevkiye erişilir. Rüyada teke görmek, üstünüzde baskı kurmaya çalışan bir insana yorumlanır ve sizi yönetmek isteyebilir.

Rüyada keçi sütü görmek, sağlık sıhhati simgeler ve sağlık sorunları yaşayanlar da yakında tedavilerini olup yeniden eski sağlıklarını kazanabilirler. Yaşanan sağlık problemleri atlatılır. Yeni bir şeylere adapte olunabilir ve daha sağlıklı alışkanlıklar edinebilirsiniz.

Rüyada Evde Keçi Görmek

Evinizde inatlaşan ve anlaşamayan iki aile ferdinin sonunda anlaşmaya varmasına yorumlanır. Evlenmek isteyen ancak ailesi rıza vermeyen kişiler de ailelerini ikna edebilirler. Rüyada evin içinde keçi olduğunu görmek, bir süredir bekleyen kısmetin gelmesine ve hakkınız olan bir şeye kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada Keçi Kesmek

Rüyada keçi kestiğini görmek, üzerinizdeki maddi külfetin bitmesine yorumlanır. Eğer kazandığınız parayı birkaç yere birden bölmek zorunda kalıyorsanız artık cebinize kalan paranın miktarı artar. İşsiz olan biri işe girebilir.

Rüyada Keçi Sevmek

Rüyada keçi sevdiğini görmek, çevrenizde huysuz inatçı bir insanın size karşı hal hareketlerinin değişmesine ve size inadının geçmemesine yorumlanır. Başkalarına karşı daha sert ve inatçı olsa da size karşı daha iyimser ve sevecen olabilir, inat yapmaz. Sevdiklerinize hatırınız geçer.

Rüyada Keçi Kovalaması

Rüyada keçinin kovaladığını görmek, yeni bir iş için uğraşmaya yorumlanır. Bir iş anlaşması için de çok emek harcamanız gerekebilir ve karşı tarafı ikna etmek bir hayli zor olabilir. Rüyada keçiden kaçmak, benzer bir anlam taşır ve zorluklar aşılır. Zor birinin inadı kırılır.

Rüyada Keçi Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, bazı istek ve arzularınızın gerçeğe dönüşmesine yorumlanır. Hayalini kurduğunuz mutlu bir yuvaya sahip olabilirsiniz. Aileniz ile aranızdaki gerginlik biter. Sevdiğiniz insanla da yaşanan üzüntüler anlaşmazlıklar geride kalır. Karşı taraf daha anlayışlı ve uysal olur. Özellikle de sizinle inatlaşan kişiler size karşı daha yumuşayabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Rüya dedi ki:

  Rüyamda keçinin memesinden kendiliginden süt akıyordu altindaki kap hemen doluyordu yorumu nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bereketi kazanca ve iş imkanının artmasına yorumlanır.

 2. Leman dedi ki:

  Rüyamda annemle birlikte ağıldaki keçilere yem veriyorduk yorumu nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya elinize yüklü para geçmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status