Rüyada Kedi Sevmek

Rüyada kedi sevdiğini görmek, yeni bir dost kazanmak anlamına gelir. Yalnız olan kişiler vefalı bir dost edinirler. gelecek günlerde hayatınıza giren kişi ile dert ortağı olabilirsiniz. Sizinle benzer hedefleri olabilir ve birbirinize destek olabilirsiniz. İş veya eğitim hayatında da tanışacağınız yeni bir size büyük bir iyilikte bulunabilir. Kendiniz yalnız hissetmezsiniz ve hayatınızdaki insanlar yüzünüzü güldürürler. En zor zamanlarda bile yanınızda olurlar. Rüyada yavru kedi sevmek, mutlu bir yuva kurmak ve çocuk sahibi olmaya yorumlanır. Evli olan kişilerin yeni bir çocukları olabilir.

Rüyada kedi sevmek beslemek, aynı zamanda güvendiğiniz bazı insanlar ile aranızda kırgınlıkların olacağına yorumlanır. Bazı dostlarınız ile aranız açılabilir. Gerçek dostlarınız kim ortaya çıkar. Özellikle de yakı çevrenizde çıkar sahibi olan insanlar varsa maskeleri düşer ve asıl niyetleri anlaşılır. Size karşı vaatleri yalan çıkan birileri olabilir.

Rüyada Kedi Sevmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, iyi dostlar kazanmaya ve düşmanlardan uzak durmaya yorumlanır. Kötü insanlar ile aranıza mesafe koyabilirsiniz. İş ya da eğitim hayatında hal tavırları değişen kişiler olabilir. Kendi çıkarı için size sırt çeviren insanlar olsa da gerçek dostlarınız her daim yardımlarını esirgemezler. Bazı dostlukların değeri zor zamanda anlaşılır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

2 Yorum

  1. Aynur
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status