Rüyada Kedi Sevmek

Rüyada kedi sevdiğini görmek, yeni bir dost kazanmak anlamına gelir. Yalnız olan kişiler vefalı bir dost edinirler. gelecek günlerde hayatınıza giren kişi ile dert ortağı olabilirsiniz. Sizinle benzer hedefleri olabilir ve birbirinize destek olabilirsiniz. İş veya eğitim hayatında da tanışacağınız yeni bir size büyük bir iyilikte bulunabilir. Kendiniz yalnız hissetmezsiniz ve hayatınızdaki insanlar yüzünüzü güldürürler. En zor zamanlarda bile yanınızda olurlar. Rüyada yavru kedi sevmek, mutlu bir yuva kurmak ve çocuk sahibi olmaya yorumlanır. Evli olan kişilerin yeni bir çocukları olabilir.

Rüyada kedi sevmek beslemek, aynı zamanda güvendiğiniz bazı insanlar ile aranızda kırgınlıkların olacağına yorumlanır. Bazı dostlarınız ile aranız açılabilir. Gerçek dostlarınız kim ortaya çıkar. Özellikle de yakı çevrenizde çıkar sahibi olan insanlar varsa maskeleri düşer ve asıl niyetleri anlaşılır. Size karşı vaatleri yalan çıkan birileri olabilir.

Rüyada Kedi Sevmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, iyi dostlar kazanmaya ve düşmanlardan uzak durmaya yorumlanır. Kötü insanlar ile aranıza mesafe koyabilirsiniz. İş ya da eğitim hayatında hal tavırları değişen kişiler olabilir. Kendi çıkarı için size sırt çeviren insanlar olsa da gerçek dostlarınız her daim yardımlarını esirgemezler. Bazı dostlukların değeri zor zamanda anlaşılır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Aynur dedi ki:

    Arama SonuçlarıMerhabalar benim eşim şu an 3/4 aydır babası nın rahatsızlık nedeniyle şehir dışında arada eşim de geldi bende gittim kayınpeder imi görmeye eskiden epey sıkıntıyaşamıştık şu anda eski metresiyle hiçbir ilgisi olmadığını ısrarlasöylüyor bu gece rüyamda metresini eve getirmiş birlikte yaşayacağımızı söylüyor kadınla tartışıyorum git eşimi bırak diye tepkisiz hiç ters bir duru değilmiş gibi rahat her fırsatta eşimle birlikte çok üzülüyorum kadının odasına kapısı nı kilitliyorum eşim anahtarı almak için ısrar ediyor ama vermedim tartışırken büyük kızım müdahale ediyor yeter artık diye uzun zamandır görmüyordum bu rüyalardan uyandığımdan beri gerçekte eski günlerde yaşadım üzüntüler gibi üzülüyorum çok rica ediyorum lütfen yorum yazarsanız sevinirim

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya sevdiklerinizden iyilik görmek ve sıkıntıların azalmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status