Rüyada Kelime-i Tevhid Getirmek

Rüyada kelime i tevhid getirmek, iç huzurun artması ve doğru yoldan şaşmamak olarak yorumlanır. Geçmişte ne sıkıntı yaşadıysanız, hepsi artık geride kalacak ve umutlarınızı yeşertecek fırsatlar önünüze çıkacak. Canınızı sıkan bir konuda rahat nefes alabilirsiniz. Özellikle iç huzursuzluk veren bir konu çözüme kavuşabilir. Eğer sizi tedirgin eden birileri varsa, bu kişiler de kendi sorunlarından sizin ile uğraşmaya zaman bulamayacaklar. İyi niyetiniz ile her türlü musibet ve beladan uzak kalacaksınız. Siz korunamasanız bile, sevdikleriniz sizi koruyup kollayarak size zarar gelmesini önleyebilirler.

Rüyada kelime i tevhid getirdiğini görmek, çok hayırlı bir rüya olarak kabul edilir. Uzun ve sağlıklı bir ömür olarak da yorumlanır. Sağlık sorunları ile uğraşan kişiler için sıhhatlerine erişmeleri demektir. Kalbinizden geçirdiğiniz ve uzun süredir çok istediğiniz bir dileğinizin kabul olması da olasıdır. Çok büyük mutluluklar yaşayabilir, manevi yönden çok büyük sevinç yaşayabilirsiniz.

Rüyada Kelime-i Tevhid Duymak

Bolluk ve bereketin artması, aile saadetinin yerine gelmesi ve sohbetin artması demektir. Aileniz ile yine eski hoş sohbetli günlere erişebilirsiniz. Onlarla birlikte hoş bir zaman geçirmek sizi manevi yönden de güçlü hissettirecek. Özellikle anne ve babanızın hayır duasını alabilirsiniz. Hayırlı bir evlat yetiştirmenin gururunu yaşamak olarak da yorumlanır.

Rüyada Kelime-i Tevhid Yazısı Görmek

Uzun süredir yaşadığınız problemler yakında sona ererek, artık daha rahat ve refah dolu bir hayat sürebilir, ailenizle mutlu mesut günlere erişebilirsiniz. Doğru yolda olmak, helal para kazanmak ve kazandığını paranın da bereketini fazlası ile görmek olarak yorumlanabilir. Maddi kayıplarınız da yakında geri gelebilir.

Rüyada Kelime-i Tevhid Çekmek

Sabır edilen bir konuda selamete ermek demektir. Uzun süredir katlandığınız bir sıkıntıdan kurtulabilirsiniz ve endişelerinizden arınabilirsiniz. Aklınıza takılan sorulara da yakında cevap almanız ve iç huzuru yakalamanıza az bir vakit var demektir. Bekar olan kişiler çok hayırlı bir insan ile dünya evine girerek, kurdukları yuvada mutlulukları daimi olacak.

Rüyada Ölürken Kelime-i Tevhid Getirmek

Uzun bir ömre ve sağlıklı bir yaşama yorumlanır. Sevdikleriniz ile bir arada uzun yıllar saadet içerisinde yaşayacağınıza da delalettir. Özellikle iç sıkıntılarınızdan kurtularak, daha zinde ve mutlu günlere sahip olabilir, sevdiklerinizden hayır duaları alabilirsiniz.

Rüyada Kelime-i Şahadet ve Tevhid Getirmek

Her türlü talihsizlikten kurtulmak ve bundan sonra şansınızın açılması, dualarınızın kabul olması şeklinde yorumlanır. Yolunda gitmeyen her şey zamanla yoluna girerek, hayattan zevk almaya başlayabilirsiniz.  Bundan sonra kaderiniz değişerek, çok daha mutlu ve mesut bir hayatın temellerini atmaya başlamanız da olasıdır.

Rüyada Kelime-i Tevhid Getirmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, gönlünüzden geçen güzelliklerin gerçek olması ve yüzünüzü güldürecek olaylara yorumlanır. Aile içi saadet artarak, dargınlıkların sona ermesi, muhabbetin artması olarak da yorumlanır. Üzerinizdeki kara bulutların kalması an meselesi olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Sibel dedi ki:

  rüyamda ölmek üzere olan birinin kelimei tevhid getirdigini gördüm onunla birlikte bende getirmeye basladim üst üste bi kac kere getirdik ve sonra kelimei sehadet getirmeye basladi ama öldümü hatirlamiyorum, bu ne anlama gelir?

 2. Maksut dedi ki:

  Rüyada birileri uzun ömür ve gençleşmek için bir hristyan gibi bir adamdan satın alıyor sözleşme yaparak. Bende birini çaģrıyorum bu yalan niye alıyorsun böyle olmayacak şeyleri diyorum ve ordakilerin bazılarına Allaha inanın Müslüman güzel din diye… La İlahe İllallah Muhammedenrasülullah diye söylüyorum ve sinirlendim inanmadıklarına sonra sooon nefesim bitene kadar bağırarak La İlahe İllallah dedim nefesim bitti uyandım… lütfen cevaplarmısınız

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir işe vesile olmaya yorumlanır.

 3. Ali kemal dedi ki:

  Rüyamda semboller gördüm ve yuvarlar daire içerisinde lâilahe illallah Muhammeden Rasülallah yazılı gümüş bir yüzük sağ elimin orta parmağındaydı ve çok güzel bir şekilde parlıyordu. Şimdiden teşekkür ediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir işe vesile olmaya yorumlanır.

 4. Ftmyrdgl dedi ki:

  Merhaba rüyamda bir erkek çocuğun ölmek üzere olduğunu ortamda kalabalıkla Kelime-i tevhid getirdiğini benimde bağırarak Kelime-i tevhid getirdiğimi görüyorum çoçuk ağzında tek dişi var var ve Kelime-i tevhid getirerek ölüyor sonra diriliyor ortamdaki insanların kucağında gülüyor korkuyorum endişeliyim 2 gün sonra öleceğim diyor ve Kelime-i tevhid getiriyoruz peş peşe korkuyla uyanıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi kayıpların geri gelmesine, endişeden kurtulmaya yorumlanır.

 5. Elif yilmaz dedi ki:

  Ruyamda kusluk vakti gökyüzünde insan bedeninde melekler gördüm. Gökyüzüne bakarken Hz azrail yanima geldi yüzünü falan hiç hatırlamıyorum ama onun olduğunu biliyorum. Bana arkamda benim için kötü olan artik düşman miydi şeytan miydi orayı kestiremiyorum onları gökyüzüne meleklere atmami istedi. Bende elimde çuvalla kelimei şehadet ve kelimeyi tevhid getirerek gökyüzüne attım. Bütün melekler attığım çuvalın başına geldiler. O çuvalın içindekilerin yok ettiler. Bunun anlamı ne şimdiden tşk ederim

  1. admin dedi ki:

   Dileklerin kabulüne ve iyi niyetli insanlarla tanışmaya, iyilik görmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status