Rüyada Kendini Açık Giyinmiş Görmek

Rüyada açık giyindiğini görmek, herkesten gizlediğiniz bir şeyin ortaya çıkmasına ve başkalarına karşı mahcup olmaya yorumlanır. Özellikle de sizden çok büyük beklenti içerisine giren birileri olabilir. Bu sebeple de üzerinizde büyük bir baskı hissedebilirsiniz. İşleriniz ile alakalı sırlar ortaya çıkabilir. Ya da sakladığınız başka bir şeyler varsa öğrenen kişiler olabilir. Maddi sorunlar yaşayan kişilerin borçları yüzünden başkalarından borç istemeleri gerekebilir. Para sıkıntısı yaşayanlar borç isteyecekleri kişiye dikkat etmeliler yoksa arkanızdan dedikodu çıkabilir. Sizin güvenip yardım istediğiniz kişiler sizin arkanızdan olur olmaz şeyler söyleyebilirler.

Rüyada giysi giymeyen birini görmek, birinin sizi maddi zarara uğratmasına ve bu kişi yüzünden borca girmeye yorumlanır. Size iş sözü veren biri varsa bu sözü tutmayabilir. Ya da aldığını borcu zamanında ödemez. Güvendiğiniz biri ile para yüzünden aranız açılabilir.

Rüyada Sırtı Açık Elbise Giymek

Kariyer hayatında ön plana çıkmaya ve yaptığınız işlerin başkaları tarafından dikkat çekmesine, arkanızdan övgü ile konuşulmasına yorumlanır. Sizden övgüyle bahseden kişiler olabilir. Çalışma hayatında ön plana çıkabilir, parlak bir döneme girebilirsiniz.

Rüyada Dekolte Görmek

Hakkınızda çıkan dedikoduların kulağınıza gelmesine yorumlanır. Sizinle ilgili yalan yanlış sözler söyleyen ya da iftira atan birileri olabilir. Yakın çevrenizde de sizi çok kıskanan birileri varsa dikkatli olun ve eline koz vermeyin. Yoksa sizden aldıkları lafı büyütüp abartabilirler.

Rüyada Kendini Açık Giyinmiş Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, istenmeyen bir durumdan kurtulmaya ancak dostu düşmanı ayırt etmeye yorumlanır. Birilerinden sakladığınız şeyleri öğrenebilirler ve ilişkilerinizi düzeltmeniz gerekebilir. Açık sözlü birine karşı da dikkatli olun. Yoksa güveninizi boşa çıkarabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Rüveyda dedi ki:

  Normalde kapalıyım ama rüyamda açik giyinmistim göğüs dekoltem vardi acik giyinmistim yani sokaklar cok kalabalıktı yolda yürüyorum bi yandan kiyafetimden rahataizlik duyuyorum.

 2. Sevda dedi ki:

  Merhaba rüyamda tanıdığım abla dediğim biri ile cinsel ilişkiye girdim ve bunun erkekler gibi kendi organı vardı o kadınla tatmin oldum bildiğin sonra kadın gitti beyaz atlet çamaşırları falan evde kaldı çok kötü bir duyguydu uyanınca tuhaf oldum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizinle tanışmak isteyen birine yorumlanır.

 3. Ceylin dedi ki:

  Bayanım rüyamda bayan bir öğretmenimle öpüştüğümü gördüm anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir kadından iyilik görmeye yorumlanır.

 4. Ela dedi ki:

  Merhaba rüyamda kırmızı tül gece elbisesi giymiştim. Fiziğim normaldekinden müthiş güzeldi. Elimde bi şey yapıyordum ama tam hatırlamıyorum. Ama rüyada içten mutlu ve gururluyum, iş kadın arkadaşım benim göğüslerimin nerdeyse hepsinin dışarıda olduğunu fark ediyor ve şaşkınlıkla bana bakıykor. Bense hiç umursamadan dekoltemi düzeltip ve işime devam ediyorum. (Normalde ben hiç dekolte giymem)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gizli saklı bir şey kalmamasına ve iş hayatında da daha cesur adımlar atmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status