Rüyada Kertenkele Görmek

Rüyada kertenkele görmek, zor görevlerin ve sorumlulukların altından kalkmaya ve sizden beklenen başarıları göstermeye yorumlanır. Eğitim hayatınız zamanında biter ve mezun olabilirsiniz. İş hayatında büyük görevler sorumlulukları olan kişiler de başarıyla tamamlayabilirler ve hiç kimseye karşı bir mahcubiyet yaşanmaz. Sizden beklentisi yüksek olan insanlar haklı çıkarlar ve her ne iş ile ilgileniyorsanız kendi farkınızı yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Rüyada kertenkele sürüsü görmek, farklı karakter ve kişiliklerde insanlar ile tanışmak ve sosyal çevrenizde çok fazla dost kazanmaya yorumlanır. Sosyal ortamlarda daha çok bulunabilir ve yepyeni insanları hayatınıza dahil edebilirsiniz. Başka mesleklerden insanlar ile tanışabilirsiniz. Rüyada kertenkele yavrusu görmek, şansın açılacağına ve yepyeni işler almaya yorumlanır. Sizi heyecanlandıran yeni projeler olabilir.

Rüyada kertenkele ısırması, ağır laflar söyleyen ve sizi acımasızca eleştiren birinin pişman olacağına yorumlanır. Hakkınızda söylediklerinden sonra yaptığı haksızlığı anlar. Rüyada kertenkeleden korkmak, hiç kimseye karşı bir korku endişenin kalmayacağına ve kuruntuların bitmesine yorumlanır.

Rüyada Eve Kertenkele Girmesİ

Evinizde ve aileniz ile daha çok zaman geçirmeye başlayacağınıza yorumlanır. Çalışan kişilerin iş yükleri hafifleyebilir ve ailelerinize zaman ayırabilirler. Ailesinden uzakta çalışanlar da iş değişikliği yapabilirler ve ailelerinin yanına geri dönebilirler.

Rüyada Kertenkele Yakalamak

Maddi manevi endişelerin biteceğine yorumlanır. Kendi ve ailesi içine endişe duyan ve üzülen kişilerin içini rahatlatacak haberler gelir. Rüyada kertenkele kovalamak, uzun zamandır sizden hoşlanan birinin tanışmak isteyeceğine ve haber göndermesine yorumlanır. Sizi daha yakından tanımak için ısrar edebilir.

Rüyada Kertenkele Yemek

Sizin iyiliğinizi istemeyen ve hep başarısız mutsuz olmanızı isteyen insanlarla araya mesafe koymaya ve ailenizi uzak tutmaya yorumlanır. Rüyada kertenkele eti yediğini görmek, kötü niyetli kimselerin farkına varıp önlem almak demektir. Her kim size karşı kötü duygular besliyorsa o kişi artık uzak durur.

Rüyada Kertenkele Öldürmek

Kalbinizi kıran ve sürekli sizi üzen zarar veren insanları hayatınızdan çıkarmaya yorumlanır. İlişkisi olan kişiler de ilişkilerini bitirebilirler ve ayrılabilirler. Eğer hayatınızdaki bazı insanlar sizi üzüyorsa artık tahammül etmek istemeyebilirsiniz.

Rüyada Kertenkele Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, bile isteye düşülen hatadan kurtulmaya yorumlanır. Kendi hatalarının bedelini ödeyen kişiler kısa sürede zor durumdan kurtulurlar. Yaşanan mağduriyet ve üzüntüleri tez zamanda atlatıp güçlü kendi ayaklarınızın üzerinde durabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

7 Yorum

  1. Rumeysa
    • admin
  2. Hazal
  3. AYDIN AKKAYA
    • admin
  4. Ahmet_85
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status