Rüyada Kertenkele Görmek

Rüyada kertenkele görmek, zor görevlerin ve sorumlulukların altından kalkmaya ve sizden beklenen başarıları göstermeye yorumlanır. Eğitim hayatınız zamanında biter ve mezun olabilirsiniz. İş hayatında büyük görevler sorumlulukları olan kişiler de başarıyla tamamlayabilirler ve hiç kimseye karşı bir mahcubiyet yaşanmaz. Sizden beklentisi yüksek olan insanlar haklı çıkarlar ve her ne iş ile ilgileniyorsanız kendi farkınızı yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Rüyada kertenkele sürüsü görmek, farklı karakter ve kişiliklerde insanlar ile tanışmak ve sosyal çevrenizde çok fazla dost kazanmaya yorumlanır. Sosyal ortamlarda daha çok bulunabilir ve yepyeni insanları hayatınıza dahil edebilirsiniz. Başka mesleklerden insanlar ile tanışabilirsiniz. Rüyada kertenkele yavrusu görmek, şansın açılacağına ve yepyeni işler almaya yorumlanır. Sizi heyecanlandıran yeni projeler olabilir.

Rüyada kertenkele ısırması, ağır laflar söyleyen ve sizi acımasızca eleştiren birinin pişman olacağına yorumlanır. Hakkınızda söylediklerinden sonra yaptığı haksızlığı anlar. Rüyada kertenkeleden korkmak, hiç kimseye karşı bir korku endişenin kalmayacağına ve kuruntuların bitmesine yorumlanır.

Rüyada Eve Kertenkele Girmesİ

Evinizde ve aileniz ile daha çok zaman geçirmeye başlayacağınıza yorumlanır. Çalışan kişilerin iş yükleri hafifleyebilir ve ailelerinize zaman ayırabilirler. Ailesinden uzakta çalışanlar da iş değişikliği yapabilirler ve ailelerinin yanına geri dönebilirler.

Rüyada Kertenkele Yakalamak

Maddi manevi endişelerin biteceğine yorumlanır. Kendi ve ailesi içine endişe duyan ve üzülen kişilerin içini rahatlatacak haberler gelir. Rüyada kertenkele kovalamak, uzun zamandır sizden hoşlanan birinin tanışmak isteyeceğine ve haber göndermesine yorumlanır. Sizi daha yakından tanımak için ısrar edebilir.

Rüyada Kertenkele Yemek

Sizin iyiliğinizi istemeyen ve hep başarısız mutsuz olmanızı isteyen insanlarla araya mesafe koymaya ve ailenizi uzak tutmaya yorumlanır. Rüyada kertenkele eti yediğini görmek, kötü niyetli kimselerin farkına varıp önlem almak demektir. Her kim size karşı kötü duygular besliyorsa o kişi artık uzak durur.

Rüyada Kertenkele Öldürmek

Kalbinizi kıran ve sürekli sizi üzen zarar veren insanları hayatınızdan çıkarmaya yorumlanır. İlişkisi olan kişiler de ilişkilerini bitirebilirler ve ayrılabilirler. Eğer hayatınızdaki bazı insanlar sizi üzüyorsa artık tahammül etmek istemeyebilirsiniz.

Rüyada Kertenkele Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, bile isteye düşülen hatadan kurtulmaya yorumlanır. Kendi hatalarının bedelini ödeyen kişiler kısa sürede zor durumdan kurtulurlar. Yaşanan mağduriyet ve üzüntüleri tez zamanda atlatıp güçlü kendi ayaklarınızın üzerinde durabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Rumeysa dedi ki:

  Selamualeykum. Rüyamda, küçük ve büyük kertenkeleler vardı. Bir sürü halindeydiler. Eşim getirmiş mutfağa bırakmış. Tüm mutfağıma yayıldılar ,perdelerime çıktılar.. Biz bahçeli bir evde oturmak istiyoruz ve rüyada da tam bahçesi olan bir eve taşınmıştık. Tam da istediğimiz gibiydi…. Öldürmeye çalıştım ama öldüremedjm. Ne kadar bıçakla vursamda tezgahta vs yürüdü büyük olan…. Bu rüya beni çok korkuttu. Manası nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi sıkıntı ve sorunların çözülmesine, iyi insanlara yorumlanır.

 2. Hazal dedi ki:

  merhaba, rüyamda hiç görmediğim bir evdeydim ama ev bizimdi ve ende yavru timsah besliyorduk daha sonra eve beslemek için kertenkele aldık ve ben timsahtan korkmayıp kertenkeleden çok korkuyordum ve kaçıyordum her ikisi de koyu yeşil renkteydi. yorumlarmısınız lütfen.

 3. AYDIN AKKAYA dedi ki:

  Ruyamda bir kayanin uzerinde dikkatlice bir şeyi (ne olduğunu hatirlamiyorum)gözlemlerken kaya aralarindan buyuk bir kertenkele kafasini sokup cikariyor hemen kacmak icin oradaki arkadasimdan yardim istiyorum (cunki bende gercektede acayip kertenkele fobisi var)arkadas inmeme yardim ediyor ama inesiye kadar onumuzde 20 yada 30 civari kertenkele hepsi yuvasindan cikiyor ve hepsi ayaklarimin altinda basmamk icin cabaliyorum o korkuyla gozumude kapatiyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yere yolculuk yapmak yeni yerler görmeye yorumlanır.

 4. Ahmet_85 dedi ki:

  Merhabalar, Rüyamda dedemin otelindeyim, sahilde saçma düşünen müşteriler ile uğraşıyorum. Sonra dedem beni çağırıyor, bir kertenkele yakalamış, benim yardımıma ihtiyacı varmış. Onun yanına gidiyorum, ayakkabısı ile kuyruğuna basmış, kuyrukta biraz ayrılmış kertenkeleden ama daha kopmamış, ben hemen peçete alıyorum, o sırada dedem ayağından kaçırıyor, sonra ben onu bir köşede sıkıştırıyorum, tam peçetenin içine koyacakken biraz inatlaşıyor tabi, burada çok küçük de değil ama iri kemikli hafif tombul caydı, sonra tekrar tam peçetenin içine alacakken rüyam bitti. Normalde dedemin oteline gitmeyeli çok uzun süre oldu, ve orada da çalışmıyorum. Rüyamı yorumlayabilirseniz sevinirim. Teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya maddi imkanalrin artmasina, uzak bir yere seyahat etmeye yorumlanir.

DMCA.com Protection Status