Rüyada Kirve Görmek

Rüyada kirve görmek, yeni dostlar kazanmaya ve güven veren insanlar ile ortak işler yapmaya yorumlanır. Yeni bir iş kuracak olanlar yeni ortaklıklarda bulunabilirler, güvene dayalı bir iş ortamı olur. Özellikle de ortaklık yapılacak konuda kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Karşınıza iyi niyetli insanlar çıkar. Çalışan kişiler ise iş hayatında yeni iş bağlantıları kurabilir, terfi alabilirler. İş hayatında iş arkadaşlarınıza kendinizi sevdirerek birlikte güzel plan projeler hayata geçirebilirsiniz. Rüyada kirvelik görmek, aynız amanda sağlam dostluklar kurmak şeklinde yorumlanır. Girilen yeni ortamlarda kendinizi sevdirebilir, yeni dostlar edinebilirsiniz. Başka bir yere yerleşecek olan kişiler yeni sosyal çevrelerinde güzel dostluklar kurarlar.

Rüyada kirve olduğunu görmek, sevdiklerinize maddi ve manevi olarak destekte bulunup hayır duası almaya yorumlanır. Size inanıp güvenen eş dost akraba sizinle dertleşebilir ve yardım isteyebilirler. Uzun zamandır sırları olan biri de size içini dökebilir, fikrinizi almak isteyebilir.

Rüyada Kirve Oğlu Görmek

Kendi imkanlarınız ile işlerinizi büyütmek ve daha çok para kazanmaya yorumlanır. Ulaşmak istediğiniz bir kazanç tutarı varsa yakında bu tutara çok çalışıp çabalayarak ulaşabilirsiniz. İş hayatında büyük iş anlaşmaları yapılabilir.

Rüyada Kirve Kızı Görmek

İş hayatında zor günler geçirenlerin yakında işlerini yeniden düzene sokacaklarına yorumlanır. Ortak iş yapan kişiler iş hayatında anlaşmazlık yaşıyorlarsa yeniden anlaşmaya varılır. Aradaki sorunları karşılıklı anlaşma ile çözebilirsiniz.

Rüyada Kirve Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, her türlü bela ve musibetten kurtulmaya yorumlanır. İşlerinizdeki aksilikleri yakında telafi edebilir, iş hayatında sevilen sayılan bir konuma yükselebilirsiniz. İş arayan ve geçinmekte zorlanan kişiler de yeni kazançlı bir işe fırsatı bulabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. fatma dedi ki:

    Iyi aksamlar Ben yuramda kirvemisi esi ve cocuklarini göriyordum Acaba bu ne anlamina geliyor Simdiden tesekuler

DMCA.com Protection Status