Rüyada Koca Görmek

Rüyada koca görmek, aile içerisinde gerginlik varsa bitmesine ve eşiniz ile birlikte daha mutlu mesut yaşamaya yorumlanır. Eşiniz ve ailesi ile ilgili bir takım sorunlarınız varsa yakında hepsi çözülür. Eşiniz ile anlaşamadığınız konuda uzlaşabilirsiniz, güveniniz artar. Bir süredir evinizde huzur kaçıran kimseler varsa da uzak dururlar. Ev hayatında neşe mutluluk artar, eşiniz de bazı sevmediğiniz huylarını değiştirebilir. Rüyada kendi kocasını görmek, rüyayı nasıl gördüğünüze de bağlı olarak farklı manalara gelir. Eğer güzel bir rüyaysa evinizde de güzel olaylar olacağına yorumlanır. Eğer rüyanız karışık ise evinizde çıkan karmaşanın çözülmesi sizin elinizde olur. Biraz daha sabır etmeniz gerekebilir. Eğer eşiniz ile inatlaşır iseniz aranız daha da açılabilir

Rüyada başkasının kocasını görmek,yuvanızda huzur ve mutluluğa, çok sevinmeye yorumlanır. Kendi eşiniz size hayırlı haberler getirir. Eğer evli değilseniz de talibiniz çıkabilir. Arkadaşlarınızın de vesilesi ile birlikte talipleriniz çıkabilir ve evleneceğiniz kişi ile tanışabilirsiniz.

Rüyada Kocasını Hasta Görmek

Sağlık ve sıhhatinin iyi olmasına, uzun bir ömre yorumlanır. Eşinizin sizden gizlediği bazı sıkıntıları varsa yakında kendi içini size dökebilir. Kocanızın iş hayatına dair sorunları varsa da çözülür ve evinizde yeniden huzur artar. Eğer borçlarınız varsa borçlarınızın kapanması için evinize fazladan para girebilir.

Rüyada Kocasını Öpmek

Kocanız ile birlikte çalışıp çabalayarak daha çok maddi imkan elde etmek, mal mülk sahibi olmak anlamına gelir. Gelecek günlerde daha çok para kazanabilirsiniz. Evinize giren gelir artar, kocanız kendi işini yapıyorsa onun işlerine yardım etmeniz gerekebilir.

Rüyada Kocasını Yatarken Görmek

Evinize yatılı misafir gelebilir ve bir süreliğine sizde kalabilirler. Eşiniz tarafından da misafirleriniz olabilir. Evinizde sizi mutlu eden olaylar olur, hayırlı bir olay için de akrabalarınız evinize gelebilirler. Bekar biri vara evlenmesine vesile olunur.

Rüyada Kocasını Kıskanmak

Eşiniz ve sizinle ilgili arkanızdan dedikodunuzu yapan kişiler olabilir. Arkanızdan olur olmaz şeyler söyleyerek eşinizle aranızı bozmaya çalışan kişiler de olabilir. Birbirinize düşürmek ve evliliğinizde huzurunuzu bozmak isteyen kişilere karşı çok dikkatli olun.

Rüyada Kocasıyla Konuşmak

Kocanız ile birlikte önemli bir karar almak ve bu karardan da hiç pişman olmamak anlamına gelir. Kocanız ile birlikte mal mülk yatırımına ya da yeni bir iş kurmaya dair plan projeleriniz olabilir. Birlikte başka güzel kararlarınız da olabilir.

Rüyada Kocasının Aldattığını Görmek

Rüyada kocasının aldatması, sadık bir eş anlamına gelir ve eşiniz ile aranızda sorunlarınız varsa çözülür. Eşiniz kıskandığınız kişiler varsa artık hayatınızdan çıkarlar ve eşinizi o kişilerden kıskanmazsınız. Eşinizin görüşmesini istemediğiniz kişiler de kendi yollarına giderler.

Rüyada Eski Kocayı Görmek

Maddi manevi düzene ve hayırlı haberler almaya, çocuklarınız varsa en iyi şekilde büyütmeye yorumlanır. Çocuklarınız ve eşiniz arasında sorunlar çözülür. Mahkemesi olan kişiler eşleriyle uzlaşma sağlar. Rüyada boşandığı kocasını görmek, aynı zamanda aradığı huzur ve konforu, sevgiyi bulacağına yorumlanır.

Rüyada Kocasını Ölmüş Görmek

Rüyada kocasının öldüğünü görmek, ömrüne ömür katılmasına ve güzel bir hayat geçirmesine yorumlanır. Eğer eşinizin sağlık sorunları varsa atlatabilir ve kötü alışkanlıklarından kurtulur. Rüyada ölmüş kocayı görmek, maddi manevi zor günleri geride bırakarak çoluk çocuklarınız ile bir arada olmaya yorumlanır.

Rüyada Koca Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, eşiniz ile birlikte mutlu bir evliliğe, eşinizin sizi el üstünde tutup sizi mutlu edeceğine yorumlanır. Gelecek günlerde iş hayatında ona yardımcı olabilir, birlikte sorunlarınız çözebilirsiniz. Kocanız ile aranızda gizli saklı kalmaz, güven artar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Fulya dedi ki:

  Rüyamda kocamla yürüyorduk bir okulun bahçesine girdik bir adam yanımıza geldi kocama eski bir tanıdık olduğunu söyleyip bir aile fotoğrafları o adamda kalmış fotoğrafı kocama verdi. Bir süre sonra yine yaşlı başka bir adam geldi bi aile fotoğrafıda onda kalmış o da kocama verdi. Sonra okulun içinde eski bir arkadaşımızın eşini gördük. Kocam için ben bu adamın ne olduğunu anlamıştım biraz dedi. Bende yalancı olduğunu söyledim kocam için. Sonra benim kollarının kısaltılması gereken bir paltom bir de kazağım varmış aldığım yeri aradım yapıldımı diye soracaktım bir anda kendimi dükkanda buldum. Oradaki kızla beraber yokuş çıkıp terziye gittik.koyu gri paltonun kolu ne kadar uzun ölçü alınsın diye üzerime giydiğimde uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında terfi almaya ve yarım kalan hayallere erişmeye yorumlanır.

 2. Esra dedi ki:

  Merhaba. Güneşli bir günde kocamla lüks villaların olduğu bir sitenin içinde yürüyorum. Elimde bir poşet siyah zeytin var yürürken yiyorum. Bir tane havuz görüyorum kaydırak şeklinde. Onun önünden geçerken kocam görümcemle alakalı birşeyler söylüyor. Sinirleniyorum ağzımdaki zeytini fırlatıp atıyorum ve kocamdan ayrılıp başka yola gidiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eşinizle birlikte eve daha çok gelir getirmeye yorumlanır.

 3. Sibel dedi ki:

  Rüyamda eşimi, eşimin ona çok benzeyen bir abisi var onu birde eşimin aynısı neredeyse ikizi gibi bir erkek kardeşleri daha varmış. Normalde iki erkek kardeşler ama rüyamda üç erkek kardeşlerdi. Üçünü bir arada gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Hiç kimseye borçlu kalmamak ve eşinizden iyi bir haber almaya yorumlanır.

 4. Canan dedi ki:

  Merhaba rüyamda kocam bişeyler almış gelmiş sonra annem ve babamla masada oturuyorlar. Sonra babam niye bunları aldın gibisinden bişeyler söylüyor. Sonra kocamın ilk burnu uzayıp erimeye başlıyor sonra kafa deriside şekil değiştirip eriyor. Hayır olsun inşallah.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde rızkın bereketin artmasına ve hayırlı misafire yorumlanır.

  2. Nisa dedi ki:

   Merhaba rüyamda bı akrabamızı gördüm koronadan şuan hastanede ve dürümu ağır ama rüyamda karşımda sağlıklı bı şeyler oturuyordu ki bana çocuklarım babasını daha cok seviyormus dedi yorumlarsaniz çok sevinirim

DMCA.com Protection Status