Menu

Rüyada Kocasını Başka Kadınla Görmek

Rüyada kocasının başka kadınla olduğunu görmek, eşiniz ile aranızın başka insanlar yüzünden açılacağına yorumlanır. Eşiniz ile aranıza giren ve aile huzurunuzu bozan birileri olabilir. Eşinizin ailesi ile yaşadığınız sorunlar ve hayatınıza da yansıyabilir. Örneğin ev hayatına sürekli müdahale eden ve sizi ve eşinizi dolduruşa getiren birileri varsa dikkatli olun. Rüyada kocasını başka kadınla ilişkide görmek, eşinize güven duymadığınız bir konuda güven duymak ve yanlış anlaşılmaların ortadan kalkmasına yorumlanır. Eşinizle bir türlü dile getirip karşılıklı konuşamadığınız bir konu varsa bu konu gündeme gelebilir. Sonunda karşılıklı konuşup anlaşabilirsiniz. Rüyada kocasının kendisini aldattığını gören kadın, kocası ile arasını düzeltir, sorunlar tartışılır ve çözülür. Evlilik hayatında yalan dolan kalmaz ve eşiniz size bir konuda hak verebilir.

Rüyada kocasını başka kadınla konuşurken görmek, eşinden gelecek olan bir sürprize çok şaşırmak anlamına gelir. Eşiniz sizden gizli bir sürpriz hazırlıyor olabilir ve sizi mutlu edecek şeyler yapabilir. Rüyada kocasının başka kadınla flört etmesi, evinize daha çok para girmesine ve eşinizle birlikte mal mülk yatırımı yapmaya yorumlanır.

Rüyada Kocasını Başka Kadınla Evlendiğini Görmek

Aile hayatında zor günler geçiren kişiler sonunda rahat bir hayat sürerler. Aileniz ve çocuklarınız için istediğiniz şeyleri yapabilir, onlar için hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eşiniz ile aranızda bir gerginlik varsa yakında çözülür ve mutluluk artar.

Rüyada Eski Kocasını Başka Kadınla Görmek

Özel hayatınızda değer görmek ve çok daha mutlu olmak anlamına gelir. Kendi istekleriniz öncelikleriniz olabilir, kişi bir şeylerin farkına varır. Başkası için saçını süpürge edenler şimdi kendi için bir şeyler yapar. Rüyada boşandığı kocasını başka kadınla görmek, ikinizin de evlenip kendi hayatınıza yön vereceğinize yorumlanır.

Rüyada Kocasının Başka Kadına Bakması

Eşinize duymuş olduğunuz güven sorunlarının bitmesine ve ona aslında haksızlık yaptığınızın farkına varacağınıza yorumlanır. Eşinizin size sevgi ve bağlılığı artar. Rüyada kocasını kıskanmak, tam tersi eşiniz tarafından kıskanılmak anlamına gelir. Rüyada eşinin başka bir kadınla ilgilenmesi, aranızı girip huzurunuzu kaçıran bir kadına işaret eder. Bu kadın sizi eşinize karşı dolduruşa getiriyor olabilir.

Rüyada Kocasını Başka Kadınla Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, kocasından büyük bir iyilik görmek ve ilişkinizi kıskanan bir kadının artık huzur kaçırmamasına yorumlanır. Size külfet olmaya çalışan biri varsa artık bu huyundan vazgeçer. Eşinizin ailesi ile de sorunlarınızı çözme imkanı olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

11 Yorum
 1. Liza Eylül 16, 2019 / Cevapla
  • admin Eylül 17, 2019 / Cevapla
 2. Luza Eylül 16, 2019 / Cevapla
 3. Demet Eylül 8, 2019 / Cevapla
  • admin Eylül 8, 2019 / Cevapla
 4. Serpil Eylül 4, 2019 / Cevapla
  • admin Eylül 4, 2019 / Cevapla
   • Ziyade Eylül 7, 2019 / Cevapla
    • admin Eylül 8, 2019 / Cevapla
    • sennur Eylül 10, 2019 / Cevapla
     • admin Eylül 12, 2019 /

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status