Rüyada Kocasını Çirkin Görmek

Rüyada kocasını çirkin görmek, eşiniz ile aranızda herhangi bir sıkıntı varsa bitmesine ve huzur bulmaya yorumlanır. Eğer eşiniz ile şu günlerde bir türlü anlaşmaya varamadığınız bir konu varsa bu konuda güzel gelişmeler olur. Eşiniz ile aranızdaki buzlar erir ve uzlaşma sağlanır. Eğer bir süredir hane içerisinden evinize müdahale eden kimseler varsa da artık karışmazlar. Eşinizin ailesi ile yaşanan gerginlikler de geride kalır ve sıkıntılar son bulur. Evinizde huzur artar ve eşinizin size karşı aşkı bağlılığında da artış olur. Rüyada eşini çirkin görmek, eşinizin sizin yanınızda olması ve size destek vermesine yorumlanır. Eşiniz ile aranız her zamankinden daha iyi olabilir ve onun farklı yönlerini görebilirsiniz. Sizi üzüldüğünüz bir konuda büyük bir destekte bulunabilirler.

Rüyada eşinin yüzünü çirkin görmek, eşiniz ile aranızda kırgınlıkların bitmesine ve eşinizin kendini affettirmesine yorumlanır. Boşanma aşamasında olan kişiler yeniden barışabilirler. Size söylediği yalanlar varsa bu yalanlardan dolayı kendini affettirebilir. Eşinizin size karşı yaptığı bir haksızlık varsa veya kalbinizi kırdıysa özür dileyerek hatasını kabul edebilir, sizin değerinizi anlar.

Rüyada Eski Eşini Çirkin Görmek

Eskisinden daha iyi şartlara sahip olmak ve mağdur olduğunuz bir konuda artık düze çıkmak anlamına gelir. Size karşı yapılan haksızlıklar biter ve kendi ayaklarınızın üzerinde daha sağlam durabilirsiniz. Eski eşi tarafından rahatsız edilen biri de artık rahatsız edilmez.

Rüyada Kocasını Çirkin Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, eşiniz veya eşiniz tarafından sizi kıran bir söz işitildi ise ve küslük varsa barışmaya yorumlanır. Sizi kıran kişiler gönlünüzü alabilir. Eşinize karşı bir kırgınlığınız varsa da hatasını kabul edip yakın zamanda gönlünüzü alabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status