Rüyada Kocayla İlişkiye Girmek

Rüyada kocasıyla ilişkiye girdiğini görmek, eşiniz ile ilişkinizde sorunlar varsa bunları geride bırakmaya yorumlanır. İkiniz de bir şeyleri kabullenip geride bırakabilirsiniz. Sizi ya da onu rahatsız eden şeyler biter. İlişkinizde parlak bir dönem geçirebilirsiniz. Rüyada kendi eşiyle cinsi münasebette bulunduğunu görmek, aile hayatında her şeyin tam da gönlünüze göre olmasına yorumlanır. Eşiniz ile birbirinize karşı daha anlayışlı olup zorlukları da tez zamanda aşabilirsiniz. Rüyada kocayla sevişmek, ev içinde sıkıntılardan kurtulmaya ve aile hayatınıza hiç kimsenin karışmamasına yorumlanır. Sürekli müdahale edip aile içi huzuru kaçıran birileri varsa artık huzuru bozamazlar. Eşinizle aranızdaki bağ güçlenir.

Rüyada başkasının kocasıyla ilişkiye girmek, kendi işlerinizde başarılı olmak ve herkesi kıskandıracak bir başarıya ulaşmaya yorumlanır. Aile hayatında da mutluluk artar ve başkaları sizi çekemeyebilir. Mutluluğunuzu istemeyen kişiler hasetlik yapabilirler.

Rüyada Eski Kocayla İlişkiye Girmek

Uzun süredir istediğiniz bir şeyi gerçekleştirmek ve tek başınıza bir şeyler başarmaya yorumlanır. Hayatınızda mücadele ettiğiniz bir konuda artık düzen sağlanır ve zorluklar aşılır. Tek başınıza büyük sıkıntıların üstesinden gelebilirsiniz.

Rüyada Kocayla İlişkiye Girmek İstememek

Sizin hayallerinizi eşinizin desteklememesine ve hayal kırıklığına, eli kolu bağlı kalmasına yorumlanır. İçinizde ukte kalan bir şeyler olabilir. Çok istediğiniz bir şeyler varsa eşiniz bu konuda inatçı olabilir. Onu ikna etmekte zorlanabilirsiniz.

Rüyada Kocayla İlişkiye Girmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, eşiniz ile mutlu mesut sağlık içerisinde yaşamaya yorumlanır. Ev içerisinde müjdeli haberler dolaşabilir, daha mutlu olunur. Daha çok azimli olarak eşinizle birlikte ortak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Rumeysa dedi ki:

  Rüyamda kocam çok içkiliydi yatakta beraber olmak istiyordum ama o istemiyordu. Biz odadayken sürekli birileri gelip duruyordu içeriye. Ben bekarım bu arada. Rüyamda kocam diyorum ama evli de değilmişiz bana beni daha tanımadığını söylüyor.

 2. Nil dedi ki:

  Merhaba eşimle beraber oluyorduk b n boşalıyordum o boşalmadan uyandım ve ben çok istekliydum tsklr yorumlarsanız….

 3. Güneş dedi ki:

  Rüyada eşimle ilişkiye giriyoduk ama ben eşimin üstündeydim

 4. Ertuy dedi ki:

  Esimle iki yildir ayriyiz bosanmaduk davamiz suruyo ruyamda kocamla iliskiye girdigimi gordum ne anlami var acba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakında iyi haberler almaya yorumlanır.

 5. sema dedi ki:

  merhaba ruyamda eski esim beni cok arzuluyordu iliskiye girecektik ben yataktaydim sonra kalkti kimse gormesin diye kapiyi kapadi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli bir habere ve özlemin bitmesine yorumlanır.

 6. ayse dedi ki:

  1Sene oldu esimle ayriyim ve onunla cinsel iliskiye giriyodum anlami nedir hemde zevk alarak

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir düzen ve sevince yorumlanır.

 7. Esra dedi ki:

  Meraba ben eşimden ayrıldım ama daha boşanmadık rüyamda iliskiye girdigimi gördüm ne anlama geliyi acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakında yeniden görüşmeye yorumlanır.

 8. Begüm dedi ki:

  Merhabalar.Ruyamda eşim görümcem ve ben aynı odadayiz.Eşim hareketleriyle benle birlikte olmak istedigini anlatıyor.bende ablam burada olmaz diyorum Çünkü bizi izliyor.Fakat Çok istedigi icin birlikte olduk.Ama üzerimizde örtü vardi.Tabir ederseniz sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde bolluk berekete yorumlanır.

 9. Ceyda dedi ki:

  Ruyamda esimle cinsel iliskiye girdigimi gordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde berekete yorumlanır.

 10. Kıymet dedi ki:

  Eşim yoğun bakımda doktorlar bakım hastası diyorlar belki ayağa kalkar belkide kalkamaz diyorlar Eşimle Rüyamda birbirimizi çok özlercesine sevdiğimizi ve sevişmeye çalıştığımızı gördüm ama tam anlamıyla sevişmeye çalışırken ablam herdefasında yanımıza gelip gitmek istemiyordu eşim cinsel organını gördüm sakladım ablam görmesin diye doya doya birbirimize sarılıp öptük ama ilerleyemedik Rica etsem nedemektir eşle Rüyada cinsel ilişki

 11. Zehra dedi ki:

  Merhaba eşimle kavga ettik baba evine geldim hala boşanmadık eşim geri dönmemi istiyor ben ona güvenmediğim için dönmüyorum günlerdir eşimle rüyamda ilişkiye girdiğimizi görüyorum bu nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde yeniden düzen kurmaya yorumlanır.

 12. Nermin dedi ki:

  Merheba. Ben rüyamda eşimin bana tecavüz etmesini arzuladığımı gördüm. Uzun zamandır küstük ve onunla barışabilmek için bana zorla sahip olmasını diliyordum. Ve gerçekten bana tecavüz ettiğini gördüm. Sonra da barıştık. Bu nasıl bir rüya?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aranızda bir yanlış anlaşılma olacağına yorumlanır.

 13. Perihan kurt dedi ki:

  MERHABALAR ben 1 aydan fazladir esimle ayriyiz bu sebele ailemin evindeyim esim bir aydir aramasi sormadim hic birnsekilde iletisimiz yok lakin bu gece ruyamda kaynanam benim esylarimi disari atmjsti esimle gel gitker iceriindeydik ruyamda ve birkikte olduk sinr a kaynanam gelibce sessiz kaldi ve evden gitti esyalarimi aitor evden ebn engel olmaya aclistikca ayriyiz esimle ama bosanma kararigaln almadik henuz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi bazı sorun anlaşmazlıkların tatlıya bağlanmasına yorumlanır.

 14. Elif dedi ki:

  rüyada eşimle küstüm barışıp birlikte oluyordum eşim bana gülüyor du yatakta başka kadın vardı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eşinizden müjdeli haber almaya yorumlanır.

 15. Yasemin dedi ki:

  Rüyamda eşimle aynı yataktayız büyük kızım kapıyı kapatıyor abilerim gelmiş görmesinler diye eşim bırak kapatma görsünler diyor ben çok utanıyorum ama eşim gayet rahat tavırla yüzlerine bakıp durdu.

  1. admin dedi ki:

   u rüya ev hayatında huzura yorumlanır.

   1. Şule dedi ki:

    Meraba ben rüyamda eşimle cinsel ilişkiye girdiğimi gördüm yataktan çıktıktan sonra görümcem geldi ve bana yünemi diye sordu

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya eşinizle birlikte sıkıntıların aşılması ve mutluluğa berekete yorumlanır.

DMCA.com Protection Status