Rüyada Köpeğin Doğurduğunu Görmek

Rüyada köpeğin doğurması,  yeni bir sosyal ortamda bulunmak ve tanışacağınız insanlardan güzel sözler işiteceğinize yorumlanır. Yeni tanıdığınız kişiler tarafından ilgi görebilir ve hatta sunulacak fırsatlar karşısında çok şaşırabilirsiniz. Yeni dostluklar aynı zamanda iş ya da eğitim hayatınız için de çok hayırlı olabilir ve size yeni fırsat kapıları aralayabilir. Rüyada köpeğin doğum yapmasını görmek, aynı zamanda sorunların üstesinden başkalarının da yardımı ile kolaylıkla gelmek anlamına gelir. Uzun süredir size stres veren bir konuda gönül rahatlığına erişebilirsiniz. Hayal kırıklıklarınız tamir edilebilir. Daha güzel olanaklara sahip olabilir, daha huzurlu bir şekilde sorumluluklarınızla ilgilenebilirsiniz.

Rüyada doğuran köpek görmek, sıkıntıları üstünden atmak ve kötü niyetli insanlardan uzak durmak, yeni sevinçler yaşamak anlamına da gelir. Bazı güzel haberler sizi mutlu edebilir ve her şey yoluna girmeye başlayabilir. Rüyada doğum yapan köpek görmek, sert ve sıkıntının bitmesinde büyük destek almak, nasiplerin artması olarak yorumlanabilir. İç sıkıntılarınızdan arınabilir ve hedeflerinize yaklaşmak size mutluluk verebilir.

Rüyada Dişi Köpeğin Doğurduğunu Görmek

Bir süredir görüşmediğiniz ya da aranızda soğuk rüzgarlar esen biri ile yeniden bir araya geleceğinize ve aranızdaki buzların eriyeceğine yorumlanır. Bir zamanlar kalbinizi kıran biri de yeniden kalbinizi kazanmaya çalışabilir. Sizin değerinizi anlayarak tekrar hayatınızda olmak isteyebilir. Tartıştığınız biri ile de barışabilirsiniz.

Rüyada Köpeğe Doğum Yaptırmak

Yakın ya da uzakta yaşayan eş dost veya akrabalar ile bir araya gelmek ve onlardan müjdeli haberler almak anlamına gelir. Duyacağınız şeyler sizi hem şaşırtabilir, hem de mutlu edebilir. Özellikle çok sevdiğiniz birinin mutluluğuna ortak olabilirsiniz. Başkası adına sevinebilirsiniz.

Rüyada İnsanın Köpek Doğurduğunu Görmek

Yaşadığınız yerden uzaklaşacağınıza ve yeni bir düzen kurulacağına yorumlanır. İş, evlilik, eğitim ya da başka sebepler ile yaşadığınız yerden uzakta bir hayata başlayabilirsiniz. Bu değişiklik sizin için hayırlı olacaktır. Hatta bir süredir böyle bir planınız varsa, artık kendinizi buna hazır hissedebilirsiniz.

Rüyada Kadının Köpek Doğurduğunu Görmek

Hane içinde yaşanacak mutluluklara yorumlanır. Haneden bir kadın size çok sevineceğiniz haberler gönderebilir. Ondan alacağınız destek ile de bazı sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Eğer iç sıkıntılarınız varsa, bunlardan bir kadının yardımı sayesinde kurtulmanız olasıdır. Maddi ya da manevi olarak size sağlayacağı destek ile zorlukları aşmanız daha rahat olabilir.

Rüyada Köpek Doğurmak

Hayırlı işler içerisinde bulunmak ve başkalarına iyiliğinizin dokunması anlamına gelir. Yapacağınız hayır işleri ile başkalarına yardım edebilirsiniz. Ya da sevdiklerinize sağlayacağınız destek ile onların sıkıntılı zamanlarında yanında olabilir, hayır duası alabilir, hak yolunda hayırlı işler yapabilirsiniz.

Rüyada Köpeğin Doğurduğunu Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sorunları geride bırakmak, hayırlı insanlarla tanışmak ve güzel işler yapmak anlamına gelir. Başkalarından alacağınız destek ve güven ile bir şeyler başarmaya yaklaşabilirsiniz. Sizi daha güvende hissettirecek kişiler hayatınıza girebilir. Geri planda durduğunuz bir konuda sizi destekleyerek özgüveninizi artırabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Lutfu dedi ki:

  Soyak açık kahve renkli kurt köpeğim var dişi, rüyamda onun doğurduğunu 12 yada 13 tane yavrusu olduğunu yavruların daha bir günlük olduğunu görüyorum, ama yavruların hepsinin dişleri var doğuştan, ben o yavruları tek tek alıp annelerinin memelerini emmelerini sağlıyorum, arada alıp opuyorum seviyorum, severken onlarda beni yalıyor tukmugumu yalıyorlar vs

 2. Ege dedi ki:

  Rüyada köpek doğuruyor ama doğan yavru hemen ölüyor bunu yorumlarsanız çok sevinirim

 3. Seher dedi ki:

  Merhaba rüyamda karincalarin odamda sıra halinde yürüdüğünü görüyordum ve bizim evde karınca olmaz neden diye sordugumda köpek yavruları bir anda etrafına dolasiyordu doğum eşiğine geldiklerini düşünüyordum ve sonra temizlndiklerini gördüm ben köpeklerden korkarım ama artık sevicem diyorum ve korkumu yenmeye çalışıyorum anne köpek kendini bana sevdiriyordu yavruları kucagima almaya çalışıyordum

 4. Rabia dedi ki:

  Rüyamda açık renkte bir köprğin yanıma yaklaştığını oraya buraya koşup sonra doğurduğunu gördüm hatta yavrulardan ikisi siyah renk 3 tanesi açık renk onlara süt vermek istiyorum komşum içmez diyor olsun vrecem derlen uyandım ama körğin doğum sıvısı ayalarımıza kada değdi

 5. Asuman dedi ki:

  Rüyamda siyah bir köpeğin karnından sayısız yavru köpek doğurtuyordum, ve yavrularda siyahtı

 6. Birsen dedi ki:

  Merhaba,rüyam da siyah bir köpeğin 12 adet yavru doğurduğunu ve benim onlara bir türlü mama veremedığimi yardım edemediğimi gördüm fazlasıyla etkisin de kaldığım bir rüyaydı sizin yorumunuz nedir bu rüya icin

DMCA.com Protection Status