Rüyada Köpek Dövüşü Görmek

Rüyada köpek dövüşü görmek, zamanında yapılan hataların telafi edilmesine ve daha çok hırslanmaya yorumlanır. Sizi hırslandıran bazı haberler alabilirsiniz. Sizinle uğraşan kişiler varsa da sonunda yakanızdan düşerler. Eğer iş hayatında mutsuz iseniz işleriniz açılır ve iş hayatında arzu edilen başarıya ulaşılır. Azim edilerek elde edilen başarılar sonrasında daha büyük fırsat kapıları açar. Kişi rakiplerini ve fitne fesat insanları geride bırakır. Rüyada iki köpek kavgası görmek, aynı zamanda sürekli söz dalaşına girdiğiniz ve anlaşamadığınız biriyle sonunda anlaşmaya yorumlanır. Sizi maddi manevi zarar uğratmak isteyen insanlara üstünlük sağlanır. Sessiz sakin deyip bunu kullanmaya kalkan kişiler de size zarar vermezler. Yüzünüzü yumuşak görüp kullanmaya çalışan kişilere karşı dikkatli olun.

Rüyada köpek dövüşü yaptıran insanlar görmek, mücadeleden zafer ile ayrılmaya, iş veya eğitim hayatında çekilen zorlukların ardından çok başarılı olmaya yorumlanır. Size inanıp güvenmeyen insanlar sonunda sizin azminizi görür. Sonradan da hırslandıran bir şeyler yaşanabilir. Eğer sizi sözleri ile üzüp sürekli laf söyleyen biri varsa bu kişi ile yollarınız ayrılabilir.

Rüyada Köpek Dövüşü Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, büyük bir mücadele ardından refaha erişmek, alın teri ile kazanılan mal mülke yorumlanır. Geçmişte yapılan hataları yüzünüze vuran birileri varsa bu kişiler ile aranız açılabilir. Sizi zor durumda bırakmaya çalışan kişilerle aranızda çekişme yaşanabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Faruk F. dedi ki:

  Rüyamda arabaya yaklasirken siyah bir köpegin arabanin yaninda beni bekledigini gördüm. Bu siyah köpegi kendime yakin hissettim ama sahiplendigim bir köpegim mi emin degilim. Tam arabaya yaklasirken beyaz bir köpek geldi ve siyah köpege saldirdi ben korktum ve sasirdim. Iki köpek de arabanin altina girdiler. Kavgalari bittikten sonra arabamin tekerinin parcalanmis bir sekilde önüme dogru yuvarlandigini gördüm. Ondan sonra diger beyaz köpegin görür görmez bu sefer siyah köpek (burada sanki benim köpegimmis gibi hissettim) beyaz köpege saldirdi ve o yandaki arabanin altinda kavga ettiler ve uyandim.

 2. Mikail dedi ki:

  Rüyamda bir sürü köpek beni kovalıyo bana saldırıyolarfı ama benim kendi köpeğim onların bana ulaşmasını engelliyodu hepsi benim köpeğime saldırıyodu ama ona güçleri yetmiyodu bende hep kaçıyodum ama bitürlü beni ısıramadılar yorumlarmısınız bunu

 3. Kemal dedi ki:

  Rüyamda sahipleri tarafindan gezdirilen 5 beyaz köpek (hepsi pitbull vb. Kavgacı büyük güçlü ve çirkin)biranda ölümcül bir kavgaya tutuşuyor kimse ayıramıyor hepsi birbirini feci şekilde öldürüyor, etrafta sadece et yığını oluşuyor. Gören herkes, sahipleri şoka giriyor.

 4. Mustafa dedi ki:

  Merhaba Rüyamda dövüş yapmış bir köpek gördüm köpek yaralanmış ön ayakları yok arka omalari yara almış karnından yara almış

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya rakiplerinizden bir adım öne geçmeye yorumlanır.

  2. Mustafa dedi ki:

   Rüyamda büyük bi köpeğin başka köpeklere saldırdığını ve o köprklrrin kafalarını tek ısırışta kopardığını gördüm

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya büyük bir anlaşmazlığı çözmeye yorumlanır.

 5. Güler dedi ki:

  Ruyamda gıri bi kopek ama yaralı ama diger köpekler onu hala ısıriyor yaralı kopek halsiz takatı yok ama çaresiz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen birinin pişman olmasına yorumlanır.

 6. hasan hüseyin dedi ki:

  Rüyamda bir keçi sürüşü otlatırken keçi sürüsünü yesil ekin içindeyken ora giderken iki köpek dövüşü gördüm ordan uzaklasırken tanıdık bir kadın elinde semeri üzerinde bir eşek vardı bu olay beni cok etkiledi lütfen bunu yorumlarsanız sevinirim şimdiden cok teşekürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı insanların size karşı öfke veya ön yargısının sona ermesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status