Rüyada Köpek Dövüşü Görmek

Rüyada köpek dövüşü görmek, zamanında yapılan hataların telafi edilmesine ve daha çok hırslanmaya yorumlanır. Sizi hırslandıran bazı haberler alabilirsiniz. Sizinle uğraşan kişiler varsa da sonunda yakanızdan düşerler. Eğer iş hayatında mutsuz iseniz işleriniz açılır ve iş hayatında arzu edilen başarıya ulaşılır. Azim edilerek elde edilen başarılar sonrasında daha büyük fırsat kapıları açar. Kişi rakiplerini ve fitne fesat insanları geride bırakır. Rüyada iki köpek kavgası görmek, aynı zamanda sürekli söz dalaşına girdiğiniz ve anlaşamadığınız biriyle sonunda anlaşmaya yorumlanır. Sizi maddi manevi zarar uğratmak isteyen insanlara üstünlük sağlanır. Sessiz sakin deyip bunu kullanmaya kalkan kişiler de size zarar vermezler. Yüzünüzü yumuşak görüp kullanmaya çalışan kişilere karşı dikkatli olun.

Rüyada köpek dövüşü yaptıran insanlar görmek, mücadeleden zafer ile ayrılmaya, iş veya eğitim hayatında çekilen zorlukların ardından çok başarılı olmaya yorumlanır. Size inanıp güvenmeyen insanlar sonunda sizin azminizi görür. Sonradan da hırslandıran bir şeyler yaşanabilir. Eğer sizi sözleri ile üzüp sürekli laf söyleyen biri varsa bu kişi ile yollarınız ayrılabilir.

Rüyada Köpek Dövüşü Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, büyük bir mücadele ardından refaha erişmek, alın teri ile kazanılan mal mülke yorumlanır. Geçmişte yapılan hataları yüzünüze vuran birileri varsa bu kişiler ile aranız açılabilir. Sizi zor durumda bırakmaya çalışan kişilerle aranızda çekişme yaşanabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

9 Yorum

 1. Kemal
 2. Mustafa
  • admin
  • Mustafa
   • admin
 3. Güler
  • admin
 4. hasan hüseyin
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status