Rüyada Köpek Saldırması

Rüyada köpek saldırısı görmek, çevrenizde sizi üzecek ve sizinle uğraşan, sürekli kıskanan kişilere yorumlanır. Her bir hareketinizi takip ederek sizinle adeta yarış içerisinde olan birileri olabilir. Sahip olduğunuz bazı imkanları çekemeyen kişiler olabilir ve sizi mutlu görmek isteyebilirler. Bu yüzdende keyfinizi kaçıracak kötü sözler işitebilirsiniz, olur olmaz eleştiriler yapabilirler. Sizin güveninizi sarsmak isteyen ve aklınızı çelmeye çalışan kişilere karşı temkinli olun. Sizin başarılı olmamanız adına bir takım uğraşlar verebilirler. Ya da başkalarını dolduruşa getirerek size karşı kışkırtabilirler. Hiç beklemediğiniz tepkiler ile karşılaşarak çok üzülebilir, bazı insanlar tarafından da hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Rüyada köpeklerin saldırdığını görmek, birçok kişi tarafından hakkınızın çiğnenmesi, birilerinin birlik olarak sizi üzecek bir şey yapmasına yorumlanır. Dost sandığınız bazı insanlar size karşı cephe alabilirler. Bazı insanların size davranışları değişebilir ve üzücü şeyler işitebilirsiniz. Size karşı kin besleyen birileri de olabilir. Saadetinizi bozmaya çalışabilirler.

Rüyada Köpek Saldırısından Kurtulmak

Fesat insanların emellerine ulaşamaması ve düşmanlarınıza karşı zafer elde etmek, sizin kötülüğünüzü isteyen kişilerin maskelerinin düşmesine yorumlanır. Sevdikleriniz ile de aranızı açmaya çalışan birileri olabilir, ancak huzurunuzu kaçıramayacaklar. Sonunda haklı çıkan siz olacaksınız. Rüyada köpek saldırısından birinin kurtarması, birinin sizi kötü niyetli ve zararcı bir insana karşı uyarması olarak yorumlanır. Bu kişi sayesinde o kişinin asıl niyetini anlayabilirsiniz.

Rüyada Köpek Saldırısından Kaçmak

Sıkıntılı günler geçirebilir, iş ya da arkadaş ortamında kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Belki de davranışları ya da sözleri ile sizi kışkırtmaya ve üzmeye çalışan kişiler olabilir. Ancak bu kişiler ile kısa sürede uzaklaşabilirsiniz. Sizi huzursuz eden kişiler hayatınızdan çıkabilirler. Kime güvenmeniz gerektiğini anlayarak tehlikeden kaçınabilirsiniz.

Rüyada Köpek Saldırması Ama Isırmaması

Size karşı hain planları olan bir insanın bu emellerine ulaşamaması olarak yorumlanır. Sevdiklerinizle aranızı açmaya çalışabilir ya da bir işinize engel olmak isteyebilir. Ancak bu durumu siz ya da birileri fark edebilir. Bu kişiden gelecek zararı önleyebilirsiniz.

Rüyada Çocuğuna Köpek Saldırması

Aile huzurunuzu kaçırmak isteyen kişiler olabilir, ev içerisinde bir takım sıkıntılar ile uğraşabilirsiniz. Belki de haneden birileri ya da evinize girip çıkan kişiler aslında dost gibi görünse de sizi üzecek laflar taşıyabilirler.

Rüyada Beyaz Köpek Saldırması

Bazı sırların ortaya çıkması ve güvendiğiniz biri tarafında yarı yolda bırakılmak, dil yarasına yorumlanır. Bazı sözleriniz sizi sonradan pişman edebilir. Bir zamanlar başkasına anlattığınız şeyleri başka insanlar da öğrenebilir.

Rüyada Siyah Köpek Saldırması

Yabancı biri ile uğraşmak ve bu kişinin hayatınıza girer girmez size bir kötülüğünün dokunacağına yorumlanır. Maddi ya da manevi yönden size külfet olabilir, aklınız çelmeye çalışabilir. Yeni tanışacağınız birine hemen güvenmeden önce iki kere düşünmenizde fayda var.

Rüyada Köpek Saldırması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, fitne fesat peşinde koşan insanların günahınızı alması ve sürekli sizinle uğraşması olarak yorumlanır. Bir türlü hayatınızdan çıkmayan ve sürekli size kötülüğü dokunan, kıskanç kişiler keyfinizi kaçırabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Furkan dedi ki:

  Arkadaşlar merhabalar dün arkadaşım rüyasında görmüş bir yerde yürürken bizim arkadaş ortamı var. Köpek görmüşüz ben köpeği kızdırmaya gitmişim ve köpek beni kovalamış. Kovaladıktan sonra yakalayıp öldürmüş parça parça ayırmış resmen arkadaşım da terli terli kalkmış kabus. Bugünde ben böyle bir şeye şahit oldum. Gecenin bir vaktinde eniştem ben ve kuzenim gezerken ten rengi gibi rengi olan bir köpek ilk eniştem ve kuzenimin üstüne saldırıyor. Eniştemin montundan bir parça alıyor ve paramparça ediyor ama köpek çok çirkin bir köpek yani söylemek istemiyorum ama böyle ruhani varlıklar gibi korkutucu tipi var. Sonra bana hırlıyor ben korkuyla büyük bir arabanın üstüne çıkıyorum. Fakat öyle bir şey oluyor ki bu köpek arabanın üstüne kadar zıplıyor. Sonra ben 1 tane yumruk sallıyorum ve rüyadan uyanmış oluyorum art arda 2 gün böyle şeyler görmek. Nedir acaba manası yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim? Allah razı olsun.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaş ortamında hasetlik çıkaran birileri olabilir. Bazı insanlarla mücadele etmeniz gerekebilir.

 2. yunus emre öztürk dedi ki:

  Merhaba, rüyamda gece eve gitmek için karanlık bir ara sokağa girdim. Sonra siyah bir köpek gördüm. Bir duvarın üstüne çıkıp havlamaya başladı. Ben yoluma devam ettim. Bir süre sonra arkamdan 4 tane siyah köpek geldi. Arkamda yürüyorlar havlıyorlar ama ben kaçmadığım için saldırmıyorlardı. Sonra ben bir yapının üstüne çıktım. Köpekler de aşağıda beni bekliyordu. Bir süre sonra gittiler mi diye aşağı baktığımda bir tanesi kolumu ısırmaya çalıştı ama sadece gömleğimden yakaladı. Bende onun ağzını tutmuştum kolumu ısırmasın diye o sırada uyandım. Yorumlarsanız çok sevinirim 🙃🤗

  1. admin dedi ki:

   Sizi zor durumda bırakmak isteyen ya da zarara uğratan kişiler olabilir ve güvendiğiniz için pişmanlık duyabilirsiniz. Bazı endişeleriniz olabilir.

 3. Thka dedi ki:

  Merhaba. Biz eşimle birlikte ailesi bize huzur vermediği için başka bir şehre taşınmayı düşünüyoruz. Daha doğrusu benim ailemin olduğu şehre. Ama bize öyle laflar ettiler öyle huzursuz ettiler ki bunun etkisi altında kalarak bu rüyayı görmüş olduğuma inanıyorum. Şöyle ki ‘gidersen annen baban yok. Başka şehre gidebilirsin ama bunun ailesinin olduğu şehre gidemezsin’ şeklinde. Rüyam da ailemin evinin önünde kaldırımda eşim oturuyor. Bende karşısında kapının önünden onu izliyorum. Etrafımızda bir sürü kaplan olduğunu görüyorum. Bu kaplanlar renk renk. Siyah kahverengi vs. Sonra bir tane siyah köpek gelip bana saldırıyor. Kollarımı ve vücudumu baya bir tırmalıyor parçalıyor. Sonra elimle onu uzağa fırlatıyorum. Hastaneye gidiyoruz, eşim yanımda. Doktor beni küçük bebeğim kucağımdayken muayene ediyor. Sonrasında doktorla dertlenmeye başladığımı, eşimin ailesinin bizi çok huzursuz ettiğini anlattığımı görüyorum. Doktorum da bana arka çıkıyordu. Öncelikle uyandım. Yorumunuzu çok merak ediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Eşiniz ile ortak hedeflerinize ulaşmak ve verdiğiniz mücadelede sonuca erişmeye yorumlanır.

 4. Merve Candan dedi ki:

  Rüyamda karanlık çöktükten sonra eve giderken köpek havlaması duydum ve hızlıca apartmanımızın merdivenlerini çıkarak camlı demir kapıyı kapattım. Daha sonra ne olduğunu anlamak için kapının camından baktım. Köpek bana bakarak bana doğru havlıyordu. Bir alman çoban kurdu havlıyordu. Sahibi de tasmasından tutmuş. Onu uzaklaştırmaya çalışıyordu. Ama fayda etmedi tasmayı bırakmak zorunda kaldı. Köpek ilk başta merdivenin sonundan biraz baktı. Sonra bir sıçradı ki anlat amam. Yaklaşık yirmi basamaklı merdivenin sonuna gelerek demir kapıya çarptı saldırma konumunda. (rüyamın ilk başında o günün gündüzünde yağmurlu havada bir kafe de ders çalışırken siyah renkli bir kedi sürekli yanıma gelip koluma yatıyordu. Ve bende onu seviyordum) Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bazı insanlar ile aranızda anlaşmazlık olabilir, fikir ayrılıkları yaşanabilir. Ancak mücadeleniz olumlu sonuçlanır.

 5. Ümit dedi ki:

  Karanlıkta beyaz köpek kurt köpeği, eşimle bana saldırdı. Bende ona yumruklarımı sıkarak saldırdım. Sonra bağırmışım uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Birine boşuna ön yargılı olmak ve bu kişinin aslında iyi niyetli biri olduğuna yorumlanır.

 6. Seval dedi ki:

  Rüyamda krem rengi bir köpek vardı sürekli erkek kardeşime saldırıyordu. Evdeydik bizim ev müstakil köpek saldırıyordu. Biz içerideydik, evin kapısı kapalıydı. Kardeşim bağrıyordu açın kapıyı bu köpek beni yiyecek diye. Açıyorduk kapıyı kardeşimi içeri alıyordum. Arkasından köpeğe engel olmaya çalışıyordum ama köpek benim yanımdan geçip tekrar ona saldırıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Kardeşinizle dertleşmek ve ona yardım etmeye yorumlanır.

 7. Ugur dedi ki:

  Merhaba 10 gündür ayrı olduğum sevgilimle bana köpekler saldırdı. Yanlız kız arkadaşımın ayağından ısırdı biri ve uyandım. Rica etsem yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza başka birinin girmesine yorumlanır.

 8. Batuhan dedi ki:

  1 tane köpek bana havladı. Sonra o bekledi başka yerden 3 tane köpek beni kovalamaya başladı. Ben duvara çıktım ve en önde siyah köpek vardı. Siyah köpek bana ulaşmaya çalışıyordu zıplıyordu. Sonra iki kişi geldi, köpekleri geri çekti. Köpekler o adamlara karşı boyun eğdi ve o adamlar başka bir adama bağırmaya başladı. Köpekleri niye tutmuyorsun, niye izliyorsun, sen mi saldın diyerekten öyle bitti.

  1. admin dedi ki:

   Bazı insanlarla laf dalaşına girebilirsiniz, sizinle fikir ayrılıkları yaşayabilirler. İnatlaşma olabilir.

 9. Fatoş dedi ki:

  Rüyamda bilmediğim bir şehirdeyiz. Yanımda sevdiğim bir arkadaşım ve bilmediğim insanlar oluyor bu arada. Film sahnesi gibi. Üç köpek biri koyu kahve benimle uğraşan. Diğer ikisini net hatırlamıyorum ama bunun gibi net ben odaklı değillerdi. Bu gördüğüm yabancı insanlar da kaçarken yardım edenler. Kimi yardım ediyor, kimi etmiyor ama. Kaçarken trene de bindik. Bir eve de sığındık. Köpekler de o evin etrafında yaşıyormuş. Tam çıkacağız defalarca yakalandık kıl payı kurtularak. Sonunda üç beş gelin bir ya da iki adamın olduğu bir araba, biz köpeklere yakalanıp boğuşurken ki en çok bana dolandı o köpek. Ama sanki kızanmış gibi arada ısırıyor gibi en fazla tırnakladı ama. Özellikle kol ve bacaklarımı göz göz geçmiş tırnak izi yaptı. Ben itip atmaya çalıştıkça yapıştı. İşte tam o sıralar bu gelinler camlar açık şarkı söyleye söyleye geçerken beni de alın buradan lütfen deyince net anlayamadan durdular. O ara köpekten kurtulup yarı açık cam tavandan atlıyorum içeri. Köpekte girecek oluyor son dk da kurtulup cam tavanı söyleyip kapattırıyorum. Yanımda tanıdığım arkadaşım da var. İstifleme şekilde gidiyoruz. Cam tavan köpek girmesin diye kapanınca nefes alamayıp işaret yapıyorum arkadaşıma o açtırıyor. Ohh çekip derin nefes alıyorum. Ardından cafeye kadar kovalıyor bu köpekler. O ara yalnızım görünürde. Cafenin bodrum katına sığınıp arkamda köpekler canlı müzik yapılan üst kata kaçıyorum. Müzik yapan çocuğun çaldığı tarafa gidip saklanıyorum oraya. Yardım istiyorum müziği kesip bakmaya gidiyor yardım için. Onlar köpeği tutunca kaçıyorum oradan. Çantamı orada unutmuşum fark edince bilmediğim yerdeki Cafe ye birileri gidip alabilsin diye yerini öğrenmeye çalışıyorum. O sevdiğim arkadaşım bilir diye sormak için aramak isterken telefonu da unuttuğumu fark ediyorum. Cüzdanım önemli onun derdindeyim ama onun yanımda olduğunu fark edip kendi kendime şükür çekiyorum. Böyle tam net hatırlamadığım bir rüyaydı. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınızda her şeyin düzene girmeye başlamasına, ancak bunun için biraz mücadele vermeniz gerektiğine yorumlanır. Geleceğiniz için emekleriniz boşa gitmez.

   1. Kenan dedi ki:

    Merhabalar, komşum ile birlikte santiye alanı gibi yerde namaza giderken köpek havlamaları duyduk, geri kaçarken bir kulübe gördük tam kapının kulpuna elimi atıp açacakken komşum beni yitti,o kapıyı açmaya çalıştı fakat kapı kilitli idi, bende düşer gibi oldum sendeledim sadece. Sonradan köpekler bize gelip zarar vermesin diye diğer yapıların olduğu yere koşarken o sırada yerden o odun parçası aldı, bende demir çubuk aldım. Ağaç dalı zayıf diye demir çubuk aldım. Kaçmayı bıraktık, yavaş yavaş gidiyorduk artık, arkaya baktığımda sivas köpeği gibi bir kopek havladı kısa süre, sonra havlayarak gözden kayboldu. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim

    1. admin dedi ki:

     Gelen dedikodular yüzünden keyfiniz kaçabilir, ancak tez zamanda düşmanlarınız sizinle uğraşmaktan vazgeçerler.

 10. Soner dedi ki:

  Selam Admin. Rüyamda Demenin köyündeydik. Eski cam kavanozların içlerinde nazar boncukları olan bir çok cam dan süs eşyasını elime döküyorum. Amca oğlum yanıma geliyor. Tekrar kavanoza koymaya çalışıyorum. Kavanoz içerisinde o eşyaları koruyan lacivert renkli bir sıvı vardı. Tekrar koymak istediğimde o sıvıyı nereden bulacağımı soruyorum. Onun magnezyum olduğunu dedemin eski evinde bulacağımı söylüyor. Sonra birlikte eski eve gidiyoruz. 9 yaşında ki kızımda var. Evin içinde köpekler var siyah beyaz alalı ısırırlar diyorum. Sonra köpekler evden çıkıp bize saldıracaklarken ikisi aşağıya doğru düşüyor. Sonra tekrar eve girmeye çalışıyoruz kızımı daha beyaz bir köpek patileri içine almış kızım beni yakaladı diye bağırıyor. İçeri giriyorum ve köpeğe yastıkla vurup sonra tekmelemeye çalışırken uyandım. Hayır olur inşallah.

  1. admin dedi ki:

   Çok hayırlı olaylar yaşamak ancak adınıza mutlu olanlar kadar çekemeyen insanların da olacağına yorumlanır.

 11. Tülay dedi ki:

  Merhaba, rüyamda siyah bir köpek bana saldırmaya çalışıyor. Ben arabanın içindeyim devasa bir köpekti. Dışarıdan sürekli havlıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Kıskanç biri sizi üzmeye çalışabilir.

 12. Aslı dedi ki:

  Gerçekte kör bir köpeğim var. Çok da akıllıdır. Rüyamda onunla geziyorduk. Park yeşillik süs havuzları arasında çok eğlenerek keyifli geziyordu tasmasız serbestti. Ben devamlı sesleniyordum. Benim sesimi duyunca yanıma yaklaşıp tekrar özgürce dolaşıyordu. Bir ara baktığımda beyaz bir sokak köpeği onu hırpalamaya çalışıyordu. Pençeleri ve dişleri arasında kalmıştı. Yakınlarında birde siyah bir köpek öylece duruyordu. Ben yerden taşlar atıp onu kurtarmaya çalıştım, bağırıyordum da. Sonra köpek benim köpeğimi bırakıp yakınına yattı ama her an saldıracak gibi. Benimki de hiç hareketsiz yatıyordu. Öldü sandım ama biraz sonra başını kaldırdı. Benden bir ses hareket duymak ister gibi ama çok korktum. Hareket etse başında bekleyen tekrar saldırır diye ne yapacağımı bilmez halde uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bir dostluk kazanmaya, hayatınıza girecek biri ile dert ortağı olmaya yorumlanır.

 13. Mehmet dedi ki:

  Merhaba, halden sebze alırken bir kutu ters dönüyor ve içinden üç kedi çıkışıyorlar. Veee hala oğlunun arkasından kızım koşturuyor. Zar zor kızımı tutuyorum ve o hala oğlunu siyah köpek saldırarak parçalıyor. Yorumlarsanız çok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bazı insanlarla aranızın açılmasına, dedikodular duymaya yorumlanır.

 14. Seher dedi ki:

  Merhaba, rüyamda fırın gibi bir yerdeyim. Arkadaşlarım da vardı. Aralarında sevgilim de vardı ama yeni tanışıyorduk. rüyamda hepimiz fırınım içindeyiz. Sonra sevgilim beni dışarıya çağırıyor. 2 basamaklı merdivenden inerken dizlerimin üstüne düştüm. Elimden tuttu kaldırdı, dikkat et diye. Sonra belimden tutup kendine çekiyor beni babam var bu taraflarda vekil dedim. Sonra elimden tuttu arka sokaklarda bir yere götürdü. 2 tane büyük olan çocuğu vardı. Dik dik bana bakarak gülüyorlardı. Bende arkalarından küfrettim. Sonra boş bir ev vardı. Onun bahçesinden 2 tane köpek çıktı. Hızlı bir şekilde koşarak yanımıza geliyordu. Yanımdaki kaçtı, ben kaçamadım. Birinin azindn tutup ittirdim fln sonra uyandım. Ne anlama geliyor acaba?

  1. admin dedi ki:

   Sosyal çevrenizin artmasına, daha çok insanla tanışarak daha sosyal olmak ve aşk hayatında da sorunların üstesinden gelmeye yorumlanır.

 15. Saadet dedi ki:

  Rüyamda kötü bir insanın köpeğin içine girdiğini, bana sürekli havladığını görüyorum. Bana saldırmak istiyor ve ben köpeğin boğazını sıkıp git buradan sana zarar vermek istemiyorum diyorum. Sonra köpek tuvaletini yaparak oradan uzaklaşıyor 😒

  1. admin dedi ki:

   Dost sandığınız birinden yana şanssız olmak ve sizi üzmesine, yalan lafa yorumlanır.

 16. Bünyamin dedi ki:

  Rüyamda yaşadığım eski mahallemi gördüm. Bir yere gidecektim. Kısa yolun üstünde köpekler vardı. Uzak yerden gitseydim yolum çok uzayacaktı. Elimde oyuncak bir ayıya benzer bir şey vardı. Önce korkak ve fesat bir köpek havladı. Fazla yaklaşmadı ama uzakta bağlı olan pitbul tarzı bir köpek koşarak bana doğru geldi. Ben basamaklardan çıkarken yaklaştı bana. Bende elimdeki şeyi kullanarak onu kendimden uzak tuttum. Basamaklardan çıktığım gibi korkak köpekle beraber benden uzaklaştılar. Bende yoluma gittim.

  1. admin dedi ki:

   Bazı şeylere veda etmek, yeni başlangıçlar yapmaya yorumlanır. Önünüze çıkan engelleri aşarak isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 17. Kubra dedi ki:

  Ben rüyamda alkol içmiş ve kudurmuş bir köpeğin mahallede beni kovaladığını ve bileğimden ısırdığını gördüm. Ne anlama geliyor acaba?

  1. admin dedi ki:

   Biri tarafından zarara uğramaya yorumlanır.

 18. serap dedi ki:

  Merhaba, rüyamda iki defa köpek saldırıyor. Birinde ısıramıyor fakat ikincide sol elimden ısırıyor. Sonrasında tlf etmeye çalışıyorum ortaokul arkadaşıma bir türlü tuşlara basamıyorum. Sonra birisi benim yerime arıyor bir bakıyorum onun yanındayım. Köpek koyu renklerdeydi tam rengini hatırlamıyorum. Normalde gece gördüğüm rüyaları sabah hiç hatırlamam ama bunu hatırlıyorum. Gece kalktığımda tlf kaydettim.

  1. admin dedi ki:

   Bir arkadaşınızın size hayırlı haber göndermesi iş ya da başka bir konuda önünüzün açılmasına yorumlanır.

 19. Baran dedi ki:

  Selamün aleyküm. Rüyada mahallemizdeki köpek bana doğru koşuyor. Zinciri de o kadar uzundu ki yanıma kadar yetişti. Kolumu ısırmaya başladı. Hep kanattı ama tekbir getirdim durmaya başladı. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bazı dedikodular olabilir, ancak bunlar keyfinizi kaçırmamalıdır.

 20. sibel dedi ki:

  Yatağımda yatarken beyaz küçük bir köpek havlayarak geliyor ve elimi ısırmaya çalışıyor. Sonra kafamı ısırmaya çalışırken saçlarımın hepsi ağzına giriyor ve saçlarımı ısırıyor boğuşuyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Beklemediğiniz birinden duyduğunuz laflar sizi üzebilir.

 21. Ceren Yılmaz dedi ki:

  Ben mezun bir öğrenciyim. Üniversite sınavlarına hazırlanıyorum ve yaklaşık 200 kitabım var diyebilirim. Her neyse bu kitaplarım rüyamda üst üste dizilmişti ve bir sürü doberman cinsi kopek bana saldırmaya çalıştı. Bende kitaplarımın üstüne çıktım. O bütün köpeklerin sahipleri vardı ama hiç bir şey yapmıyorlardı. Köpekler kitaplarımın çevresine dizilmiş hatta kitapların en üstüne kadar iki üç köpek üst üste çıkmışlardı. Bende kurtulmak için tam karşımda yine aynı yükseklikte kitaplarım vardı. Oraya zıpladım, babam elimi tutup bana yardim etti tabi. Herkes bizi izliyordu ama köpekler sadece bana saldırmaya çalışıyorlardı. O diğer kitaplarımın üstüne zıplayıp kurtuldum.

  1. admin dedi ki:

   Size verilen bir sözün tutulması ve arkadaşlarınız sayesinde bazı engelleri aşmak, şansın açık olmasına yorumlanır.

 22. Ruzgar dedi ki:

  Bir sokaktayız, bir sürü köpek var. Kendimizden iki köpeği var ama bir tanesi ölmüş olan köpeğim iki oğlum da orada. Bir kaç tane de genç delikanlı çocuk var. Yaşları 15 ila 20 arası bir çocuk var. O farklı köpekler getirip bizim köpeklere saldırtıyormuş. Bir tane daha getirmiş büyük siyah ve korkunç bir köpek. Bizim köpeklere saldırıyor, öbür köpeklerde saldırıyor. Ben çocuklarla bir arkadaşımın evinde saklanıyorum. Arkadaşım ve eşi daha sonra geliyor ama onların evi de değil. Biz içeriden dışarıya bakıyoruz köpeklere. Daha sonra köpek ve sahibi olan çocuk orada bizi buluyor. Kapı kapalı cami kırık ama parmaklık var. O aradan içeri havlıyor. Sonra eşim geliyor arkadan arkadaşım geliyor. Evin içi dağınık eşim ve ben orayı toparlıyorum. Çocuklar eşim ve ben evden çıkıyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Uzun süredir görmediğiniz insanlar ile bir araya gelmek ve yeniden dostluk kurmak, aynı zamanda ummadığınız kişilerden yardım almak demektir.

 23. ABDULKADİR dedi ki:

  Gece işten eve giderken yolum üzeri 3 veya 4 köpek soğuktan birbirine yakın yatıyorlar. Ben yanlarından geçerken kafalarını kaldırıp sadece bakıyorlar. Fakat bunlardan hariç iki veya üç metre ötede bir başka köpek beni görünce havlayıp arkamdan üzerime doğru gelmeye başladı. Bense korktuğumu belli etmeden yürümeme devam ediyorum. Biraz sonra kaldırım kenarında duruyorum. Bu sefer peşimden havlayarak gelen köpeğin havlamasına diğer köpeklerde yerlerinden kalkarak bana doğru havlayarak gelirken uyanıyorum. Rüyada Köpeklerin hiçbiri beni ısıramıyor. Yorumlayabilirseniz memnun olurum. Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaşlarınıza yardımcı olmak, onlarla bir konuda dertleşmek ya da öncülük etmeye yorumlanır.

 24. Yetkin dedi ki:

  Merhabalar, ben sevdiğim insanlarla bir çiftlik evindeydim. Sonra tarladan 3 tane köpeğin koştuğunu gördüm (1 tanesi beyaz 1 tanesi siyah diğerini hatırlamıyorum). Sonra beyaz olan yanıma gelip havladı ama arada havlaması kesiliyordu. Tam arkasını döndüğü sırada birden elimi ısırdı. Ben tekme atsam da bırakmıyordu. Adeta koparmaya çalışıyordu gibi köpekten kurtulmaya çalışırken sevdiğim insanlar hiç müdahale etmiyorlardı. Sonra köpek elimi bıraktı bende çiftlik evine camdan girdim (korkuyordum). Sonra evde bir şeyle uğraşan, ağlayan ve saçları olmayan bir çocuk vardı. Onun başını okşarken uyandım (biliyorum çok garip bir rüya ama yorumlayabilirseniz sevinirim…).

  1. admin dedi ki:

   Ön yargılı olduğunuz kişiler ile dost olmaya ve bu kişilere karşı düşüncelerinizin çok değişmesine yorumlanır. Aynı zamanda kısmetleriniz birkaç yerden birden açılabilir.

 25. Eylul ece dedi ki:

  Rüyamda okuldan çıkıyordum eve giderken bir sürü köpek sürekli bana bakıp hırlıyor bana saldırmaya çalışıyordu. Yanımda yakın arkadaşım vardı ve sana hep böyle tuhaf şeyler oluyor bu köpek saldırmasının manasını biliyorsundur diyordu. Ve eve girerken bir köpek beni diğerlerine karşı korudu. Bu ne anlama gelir?

 26. Eylul ece dedi ki:

  Rüyamda okuldan çıkıyordum eve giderken bir sürü köpek sürekli bana bakıp hırlıyor. Bana saldırmaya çalışıyordu. Yanımda yakın arkadaşım vardı ve sana hep böyle tuhaf şeyler oluyor. Bu köpek saldırmasının manasını biliyorsundur diyordu. Ve eve girerken bir köpek beni diğerlerine karşı korudu. Bu ne anlama gelir?

  1. admin dedi ki:

   Bir dostunuzun size büyük bir iyilik yapması, ondan hiç beklemediğiniz bir iyilik görmeye yorumlanır.

 27. Büşra dedi ki:

  Rüyamda arkadaşımla gece yürürken üç köpek onu sıkıştırıyor ve biz sonra köpeklerden kaçıyorduk. Arkadaşım kaçıp kurtuluyordu. Ben ise köpeklerden hala kaçıyordum. Ben onlar kaçsın diye vurdukça onlar dahada sinirleniyordu. Baya ısırdılar baya zarar gördüm. Sonra tam onlara, zarar verdim ve kaçıp saklanayım derken tilki geldi ve oda ısırdı beni. Bende eğer tilkiyi köpeklerin arasına atarsam birbirleri ile uğraşır ve bende kaçarım diye düşündüm ama onuda halt ettiler. En son gidiyorlardı ve bir köpek beni fark etti ve üstüme çişini yaptı. Sonra onlardan kurtuldum hastaneye kaldırıldım.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaş ortamında anlaşmazlık ya da ayrılıklara, sevdikleriniz ile aranızın açılmasına yorumlanır.

 28. Veysel dedi ki:

  Merhaba, akşam bir yerde araba park etmeye çalışırken bir yavru kedi geliyor arabanın yanına. Bende ezilmesin diye kovalıyorum kediye. Kedi uzaklaşınca aynadan bir köpeğin kediyi boğarken görüyorum. İnip araçtan köpeğe taş atıyorum ve köpek sonra bana saldırıyor ve uyanıyorum. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Yolculuğa çıkmak ve başka bir yerde yaşayan biri ile arkadaşlık kurmaya yorumlanır.

 29. Şükrü dedi ki:

  Rüyada köpek bana doğru sokuluyor ve yanıma geldiğinde beni ısırmaya çalışıyor. Ben önceden bunun farkına varıp köpeğin ağzı ve burnunu ağzını açamayacak şekilde çenemin sol kısmıyla ısırıyorum. Bırakmıyorum ellerimle de köpeği sıkı tutuyorum. Sonra köpeğin pişmanlığını anlayıp bırakıyorum. Köpek kaçıyor, benimse ağzım köpek kılı dolmuş tükürmeye çalışırken uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bir insan ile laf dalaşına girmek, bu kişinin sizinle çok uğraşmasına yorumlanır.

 30. Mustafa0606 dedi ki:

  Rüyamda bir gün aralıklarla köpek saldırısı gördüm. İlkinde amcamla kardeşime kitap almaya gidiyorum. Kitapçının önünde iki tana bağlı köpek var. Yanlarından amcamla beraber geçiyorum. Bir şey etmiyorlar. İki tane hikaye kitabı alıp çıkıyorum. Amcam kapını önde beni bekliyor. Amcam köpeklerin yanından geçiyor. Ona havlamıyorlar, köpekler bana havlamaya başlıyorlar. Bağlı olmasalar saldıracaklar, amcam diyor gel hadi geri dönüp kitapçıya demeye gidiyorum. Bir tane başka köpek görüyorum bir şey yiyor. Aramızda mesafe var, bana bakıyor. Bir şey yapmıyor, kitapçıya giriyorum tam diyecem uyanıyorum ilki bu. İkincisi bizim işyerimizin arka bahçesi var, oraya gidiyorum. Bir tane adam bir şey götürüyor. Yani hırsızlık yapıyor. Yanında iki tane köpek var. Adam beni görür görmez köpekleri bana kışkırtıyor. Siyah köpek koşmaya başlıyor peşime hemen bahçenin yanında ev var onun içine kaçıyorum. Bir odaya kapıyı örtüyorum köpek kapıyı zorluyor. Sonradan köpek gidiyor o odadan çıkıyorum. Evin içinde küçük yere saklanıyorum beni bulamasınlar ve uyanıyorum. Not: Gördüğüm ev benim bir yaşında oturduğumuz ev ve o evden dükkan arası epey uzaktaki ama evi dükkanın bahçesinin yanında görüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Sizin iyiliğinizi istemeyen ve keyfinizi kaçıran, engel olmaya çalışan kişilerin bu emellerine ulaşamaması, başarılı olmaya yorumlanır. Sahip olacağınız bazı imkanlar çevrenizdeki insanların tepkisini çekebilir. Hatta sizi eleştirenler de olabilir.

 31. Esra dedi ki:

  İki gece üst üste rüyamda köpek görüyorum. İlk gece bir dişi köpek vardı. Çok tatlıydı, seviyordum onu, yanına erkek köpek geliyordu. Birbirlerine sokuluyordu bunlar, ikinci gece köpek bir adama saldırdı. Adamın dilini çekiyordu ama ısıramadan köpeği uzaklaştırdılar. Beni kıskanan çok insan var. Acaba sizin yorumunuz nedir?

  1. admin dedi ki:

   İsteklerinizin gerçek olmasına ancak bazı plan projelerinizi bir süre başkalarından gizlemenizin faydalı olacağına yorumlanır.

 32. Caner dedi ki:

  Rüyamda beyaz bir köpek bana saldırdı ama ısırmadı. Ardıma verdi sora ben köpeği kovaladım ama vurmadım köpeğe.

  1. admin dedi ki:

   Sadık ve sözünde duran bir dosta yorumlanır. Bu kişiden hayırlı bir haber gelebilir.

 33. Merve dedi ki:

  Evimizin karşısında bir bina var ve orada adamın köpeği var. Dişlerinde koruyucu var, onu yere atıp bana saldırmaya çalışıyor. Ben izin vermiyorum ve kafasına sürekli vuruyorum. Ve köpek düşüyor yere. Daha sonra kız kardeşim köpeğin sahibinin yanına gidiyor. Köpeği kontrol ediyorlar.

  1. admin dedi ki:

   Yakın çevreniz sizi bir insana karşı uyarabilir, bu kişinin maskesi düşer.

 34. Ali dedi ki:

  Selam, ben rüyamda birkaç tane köpeğin bana saldırdığını gördüm. Bir de koyun gördüm. Köpekler hem havlayıp, hem konuşuyordu. Kes bunu kes bunu diyorlardı koyun için.

  1. admin dedi ki:

   Sizi kollayan ve size kötülük gelmesini engelleyen birine yorumlanır.

 35. Ahmetk dedi ki:

  Merhaba, rüyamda gece dışarıdayım, bir köpek pantolonumun paçasından yakalıyor. Bir türlü ne yaptıysam bırakmıyor. En son köpeğin üzerine düşüyorum. Köpek altımda kalıyor. Sonra köpek bir anda kayıp oluyor. O esnada da babam geliyor. Sen niye yerde oturuyorsun diyor.

  1. admin dedi ki:

   Bir türlü peşinizi bırakmayan ve size zararı dokunan birine yorumlanır. Bu kişi sizi sinirlendirebilir.

 36. Meltem dedi ki:

  Okula gitmek için kalkıyorum. Bir apartmanın arasında bana bakıyor. Siyah bir köpek bir süre böyle bakışıyoruz. Sonra ben saklanmak için yer arıyorum. O ara koşmaya başlıyor. O bana koşarken bende köpeğe doğru koşuyorum üstüme atlıyor.

  1. admin dedi ki:

   Sizi üzecek bir takım sözler işitmek anlamına gelir.

 37. Hamza dedi ki:

  Ben yazdim buraya paylasilmadi ama

 38. Hamza dedi ki:

  Beyaz köpekti suretli üstüme geliyordu havlayarak parçalayacak gibi. Sahibi tutuyordu, bir iki kez yaklaştı. Bir şey yapmadı ama uzaklaştığında yine aynı. Bir tane araba vardı. Ben ona binmeye çalışıyordum ki bir şey yapmasın en son arabaya bindim uykudan kalktım. Biz arkadaşlarla araba getiriyorduk. O rüyadan 2 gün sonra kaza yaptım.

  1. admin dedi ki:

   Bazı insanların arkanızdan kuyunuzu kazdığına, kalbinizi kıracak bir şeyler duymaya yorumlanır.

 39. Mert dedi ki:

  Rüyamda siyah bir köpek saldırdı. Yüzüne tekme attım ve sonra gitti.

  1. admin dedi ki:

   Düşmanların zarar verememesine ve size zararı dokunan birini hayatınızdan çıkarmaya yorumlanır.

 40. Elif dedi ki:

  Kızım ve bana köpek saldırıyor. Kızım kucağımda üstümüze atlıyor.

  1. admin dedi ki:

   Maddi yönden endişe etmeye yorumlanır.

 41. Özgür Sayar dedi ki:

  Bir anda boynuma bir köpek saldırdı. Tam ısıracakken mücadeleye başladık ama ısıramadı. Sonra onun biraz küçüğüyle mücadele ettim. O da zarar veremedi. Küçüğünü bahçe kapısından dışarı attım. Büyüğü ne oldu bilmiyorum, kayboldu birden.

  1. admin dedi ki:

   Bir insanın sizi zor durumda bırakmasına, bu kişiyle mücadele etmeye yorumlanır.

 42. Şule dedi ki:

  Selam, rüyamda park yada evin bahçesi arabadan indim. Bir anda 2 yada 3 siyah köpek kovalamaya başladı. Kaçtım, bir şey olmadı. Besmele çekiyordum bol bol besmele çekerekte uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Düşmanların zarar verememesine, özellikle maddi yönden zarardan kaçınmaya yorumlanır.

 43. Pelin dedi ki:

  Slm. Ben rüyamda bir kaç köpeğin bana doğru havlayarak saldırmaya geldiğini gördüm. Dönüp bakınca beyaz köpek yakınımda beni ısırmak isterken ben onu sevmek istedim. Köpek durdu ve oturdu. Sevmeme izin verdi, yalnız arkası dönük oturdu. Bende öyle sevdim.

  1. admin dedi ki:

   Gerçek dostluklara ihtiyaç duymak, bazı insanlar tarafından hayal kırıklığına uğramaya yorumlanır.

 44. furkan dedi ki:

  Merhaba, ben rüyamda gece yarısı dar sokakta otobüsten indim. İndikten kısa süre sonra karşımda hızla saldırmak için koşan 3-4 tane köpekler vardı. Kaçarsam kovalanacağımı bildiğim için olduğum yerde korkarak bekledim. Köpekler önüme gelip beklediler ve hırıldaştılar. Ben hala tir tir titreyerek hiçbir şey yapmadan beklemeye devam ettim. Daha sonra içlerinden birisi bana saldırmak için üstüme atlamaya çalıştı. Fakat ıskalayıp beceremedi. Ve korkarak uykumdan uyandım. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bazı korkuların ya da endişelerin geride kalmasına, daha rahat etmeye yorumlanır.

 45. Abdurrahman dedi ki:

  Sokakta yürürken siyah bir köpek görüyorum birilerini kovalıyor. Sonra beni kovalamaya başladı. Kaçarken birden durdum. Beni tam ısıracakken bıçak vurdum boğazına ölmedi. Tekrar vurdum gene ölmedi. Sonra ağzına tepik attım, sonra uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Sizinle uğraşan bazı insanlara karşı mücadele etmeniz gerekebilir.

 46. sude dedi ki:

  Biz teyzemgile gidiyorduk. Sonra bir okulda istiklal marşı okurken tepede Atatürk’ün şaha kalkmış at üzerinde heykeli okulun tepesindeydi. Teyzemin köpeği bana saldırmıştı.

  1. admin dedi ki:

   Çok endişe edilen bir konuda her şeyin yolunda gitmesine, başarıya yorumlanır.

 47. İbrahim dedi ki:

  Merhaba ben iki çocukla bir marketin köşesini dönerken bir an çocuğun biri bana bakıp bir şeyler söyledi. Hemen ardından sağa döndüğüme hatırlıyorum. Ondan hemen sonrası büyük bir siyah suratlı çoban köpeği ağzını açarak gözümün önünde belirdi. O an tiksinerek korkuyla uyandım. Geçen de aynı şekilde yılan gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Sizi kıskanan kişiler olabilir ve hakkınızda yapılan dedikodular canınızı sıkabilir, ancak bir konuda herkes size hak verecek.

   1. Taylan dedi ki:

    Slm bn ruyamda bi yerde dolasiyordum birden yolumu kybettim ve bi cucuga rats geldim carsiyi sordum .cucuk dedi burasi bizimdir ve dsha sonra bi kupegi bna musallat ediyordu.bnde kacmiyordum kuprk bna dogru geliyordu fakat kupek bagliydi bnde o esnada kupege bakiyordum hic kacmiyordum aniden birden sizce ruyamin yorumu nedir..?

    1. admin dedi ki:

     Çıkan dedikodular ya da gelen haberler keyfinizi kaçırabilir.

 48. Saygın dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda bir köpek diğer bir dişi köpeği ve 2 tane yavrusunu ısıra ısıra öldürdü. Daha sonra beni görüp acayip kurt gibi dişlerini açıp beni kovalamaya başladı, kaçarken uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bazı işlerinizin önüne engel koymak isteyen ve hevesini kaçıran kişiler olabilir.

 49. Elif dedi ki:

  Merhaba, rüyamda gerçek hayatta hiç görmemiş olmama rağmen matematik hocasının teyzesini gördüm. Kadına köpek saldırıyordu fakat büyük bir şeydi. Sanki köpek değil gibi ve bir anda kadının bedeni ikiye ayrılıyordu. Çok korkunç bir rüyaydı.

  1. admin dedi ki:

   Zor bir engeli aşmak ve endişelerin geride kalmasına yorumlanır.

 50. Mehmet özdemir dedi ki:

  Merhaba bir sitedeyim. Bir binanın yanından geçerken bir beyaz kangal geliyor. Beni ısırmaya çalışıyor bileğimi ağzına alıyor. Sonra ben onu severek sakinleştiriyorum ve ısırmıyor bırakıyor. Sonra apartmana giriyorum. Orada da beyaz köpekler var cici köpekler falan diyorum. Beni ısırmaya çalışan köpekte benle geliyor. Tam merdivenleri çıkarken yavru köpeğe dönüşüyor. O da merdivenleri çıkmaya çalışıyor. Sonra da kedi oldu bende uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Çok güven veren biri sonrasında size karşı bir hata yapabilir, ön yargılarınız artabilir.

DMCA.com Protection Status