Rüyada Köpek Saldırması

Rüyada köpek saldırısı görmek, çevrenizde sizi üzecek ve sizinle uğraşan, sürekli kıskanan kişilere yorumlanır. Her bir hareketinizi takip ederek sizinle adeta yarış içerisinde olan birileri olabilir. Sahip olduğunuz bazı imkanları çekemeyen kişiler olabilir ve sizi mutlu görmek isteyebilirler. Bu yüzdende keyfinizi kaçıracak kötü sözler işitebilirsiniz, olur olmaz eleştiriler yapabilirler. Sizin güveninizi sarsmak isteyen ve aklınızı çelmeye çalışan kişilere karşı temkinli olun. Sizin başarılı olmamanız adına bir takım uğraşlar verebilirler. Ya da başkalarını dolduruşa getirerek size karşı kışkırtabilirler. Hiç beklemediğiniz tepkiler ile karşılaşarak çok üzülebilir, bazı insanlar tarafından da hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Rüyada köpeklerin saldırdığını görmek, birçok kişi tarafından hakkınızın çiğnenmesi, birilerinin birlik olarak sizi üzecek bir şey yapmasına yorumlanır. Dost sandığınız bazı insanlar size karşı cephe alabilirler. Bazı insanların size davranışları değişebilir ve üzücü şeyler işitebilirsiniz. Size karşı kin besleyen birileri de olabilir. Saadetinizi bozmaya çalışabilirler.

Rüyada Köpek Saldırısından Kurtulmak

Fesat insanların emellerine ulaşamaması ve düşmanlarınıza karşı zafer elde etmek, sizin kötülüğünüzü isteyen kişilerin maskelerinin düşmesine yorumlanır. Sevdikleriniz ile de aranızı açmaya çalışan birileri olabilir, ancak huzurunuzu kaçıramayacaklar. Sonunda haklı çıkan siz olacaksınız. Rüyada köpek saldırısından birinin kurtarması, birinin sizi kötü niyetli ve zararcı bir insana karşı uyarması olarak yorumlanır. Bu kişi sayesinde o kişinin asıl niyetini anlayabilirsiniz.

Rüyada Köpek Saldırısından Kaçmak

Sıkıntılı günler geçirebilir, iş ya da arkadaş ortamında kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Belki de davranışları ya da sözleri ile sizi kışkırtmaya ve üzmeye çalışan kişiler olabilir. Ancak bu kişiler ile kısa sürede uzaklaşabilirsiniz. Sizi huzursuz eden kişiler hayatınızdan çıkabilirler. Kime güvenmeniz gerektiğini anlayarak tehlikeden kaçınabilirsiniz.

Rüyada Köpek Saldırması Ama Isırmaması

Size karşı hain planları olan bir insanın bu emellerine ulaşamaması olarak yorumlanır. Sevdiklerinizle aranızı açmaya çalışabilir ya da bir işinize engel olmak isteyebilir. Ancak bu durumu siz ya da birileri fark edebilir. Bu kişiden gelecek zararı önleyebilirsiniz.

Rüyada Çocuğuna Köpek Saldırması

Aile huzurunuzu kaçırmak isteyen kişiler olabilir, ev içerisinde bir takım sıkıntılar ile uğraşabilirsiniz. Belki de haneden birileri ya da evinize girip çıkan kişiler aslında dost gibi görünse de sizi üzecek laflar taşıyabilirler.

Rüyada Beyaz Köpek Saldırması

Bazı sırların ortaya çıkması ve güvendiğiniz biri tarafında yarı yolda bırakılmak, dil yarasına yorumlanır. Bazı sözleriniz sizi sonradan pişman edebilir. Bir zamanlar başkasına anlattığınız şeyleri başka insanlar da öğrenebilir.

Rüyada Siyah Köpek Saldırması

Yabancı biri ile uğraşmak ve bu kişinin hayatınıza girer girmez size bir kötülüğünün dokunacağına yorumlanır. Maddi ya da manevi yönden size külfet olabilir, aklınız çelmeye çalışabilir. Yeni tanışacağınız birine hemen güvenmeden önce iki kere düşünmenizde fayda var.

Rüyada Köpek Saldırması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, fitne fesat peşinde koşan insanların günahınızı alması ve sürekli sizinle uğraşması olarak yorumlanır. Bir türlü hayatınızdan çıkmayan ve sürekli size kötülüğü dokunan, kıskanç kişiler keyfinizi kaçırabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR
 1. önder ekmekci dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda köpek geliyor kaçın bağırmasıyla kendimi ön cephesi tamamen cam olan odaya zor attım ve kapısını çok zor kapatabildim… Köpekte içeri girmek için kapıyı ittiriyordu… Sonra o gitmez az ilerde bekler senin çıkmanı dediler. Bir müddet sonra küçük oğlumla odadan dışarı çıkıp baktığımda köpeğin az ilerde beklediğini gördüm ve tekrar içeri girdim… Köpek açık gri renkli kurt gibi kaba bir köpek.. Yorumlarsanız çoook sevinirim… Saygılar, İyi çalışmalar…

 2. önder ekmekci dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda köpek geliyor kaçın bağırmasıyla kendimi ön cephesi tamamen cam olan odaya zor attım ve kapısını çok zor kapatabildim… Köpekte içeri girmek için kapıyı ittiriyordu… Sonra o gitmez az ilerde bekler senin çıkmanı dediler. Bir müddet sonra küçük oğlumla odadan dışarı çıkıp baktığımda köpeğin az ilerde beklediğini gördüm ve tekrar içeri girdim… Köpek açık gri renkli kurt gibi kaba bir köpek.. Yorumlarsanız çoook sevinirim… Saygılar, İyi çalışmalar.

  1. önder ekmekci dedi ki:

   Merhabalar, rüyamda köpek geliyor kaçın bağırmasıyla kendimi ön cephesi tamamen cam olan odaya zor attım ve kapısını çok zor kapatabildim… Köpekte içeri girmek için kapıyı ittiriyordu… Sonra o gitmez az ilerde bekler senin çıkmanı dediler. Bir müddet sonra küçük oğlumla odadan dışarı çıkıp baktığımda köpeğin az ilerde beklediğini gördüm ve tekrar içeri girdim… Köpek açık gri renkli kurt gibi kaba bir köpek.. Yorumlarsanız çoook sevinirim… Saygılar, İyi çalışmalar.

 3. Anonim dedi ki:

  Merhablar. Rüyamda 5-6 yaşlarında ikiz kız çocuklarının bana bakıp gülmesinden sonra etrafımı siyah bir köpek sürüsü sarıyor. İçlerinden sadece bir tanesi saldırmaya çalışıyor fakat ağzını beyaz bir havluyla tutuyorum. Çığlık atmaya çalışıyordum ama sesim de çıkmıyordu. Bunun anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen insanların pişman olmalarına ve haksızlığın sona ermesine yorumlanır.

 4. Taner dedi ki:

  rüyamda siyah bir jip ile giderken sürü halindeki köpekler arabayı kovalamaya başladı,içlerinden orta büyüklükte bir köpek arabanın camından içeri girmeye çalıştı,o sırada camı kapattım içeri giremedi.Sonra gideceğimiz evin önünde durduk,arabadan indik ,o köpekler de arkamızdaydı,ama bu sefer saldırgan değillerdi,öylece duruyorlardı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli bir görüşme yapmaya, mülakata girmeye yorumlanır.

 5. Ahmet_85 dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda ormanlık bir alanda patikada yürüyorum, ilerde koyu kahverengi boksör köpek görüyorum, bana saldırmasın diye taşlar atıyorum, üstüne geliyor, en son büyük bir taş alıyorum sektirerek atıyorum, tam karnına geliyor ve kaçıyor, Daha sonra ilerde Avustralya çoban köpeği görüyorum, o pek saldıracak gibi değil ama ona da küçük bir taş atıyorum, üstüne geliyor ve hemen kaçıyor, üzgün şekilde. Rüyamı yorumlayabilirseniz sevinirim. Teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sorumlulukların artmasına, iş hayatında daha çok insan tanımaya yorumlanır.

 6. pinar dedi ki:

  Merhaba rüyamda siyah bir köpeğin zenci bir kadına saldirdigini gördüm.
  detayli: evine gitmek icin yolunu kısaltan zenci bir kadin farkında olmadan köpeğin kapalı olduğu yerden geçince köpeğin saldırısına ugruyor. ben ve bir adam kadına yardım etmeye çalışırken uyandim. agir bir saldiriydi rüyanın baya etkisinde kaldim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kırgın olduğunuz kişiler ile barışmak, küslüklerin sona ermesine yorumlanır.

 7. Mustafa dedi ki:

  Merhaba rüyamda kardeşim ve beni köpekler kovalıyordu kardeşimi yakaladılar ısırmaya başladılar ben yüksek biyerden taş alıp atmam için arkadaşlar bana bağırdı taş at at diye taşı attım kardeşimi kurtardım manası nedir .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde kırgınlıkların bitmesine yorumlanır.

 8. Gökdeniz Bingöl dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda alman çoban köpeğinin beni elimden ısırmaya çalıştığını gördüm engellemeye çalıştım ama elimi bırakmadı yanımdaki 2 arkadaşım bu olayı izleyip gülüyorlardı bu ne anlama geliyor yardımcı olursanız çok sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi güç sahibi olmaya yorumlanır.

 9. Emine dedi ki:

  Merhaba. Ben bu gun ruyamda karanlik ve arabalar olan bir yerde iki sahibine bagli kopegin bir birine saldirmak icin caBa sarf ettigini gordum. Biri sus kopegi gibi digeri ise bir az daha guclu ve kuvvetliydi ondan. Benden baska da insanlar vardi hatta ruyada ailem gibi geliyordu sonra yer degistirdim ve arabanin yaninda biri digerine saldirdi sonraysa arabanin altindan kucuk sus kopegi arkamca kaciyordu ve sonra da elimi isirmisdi ama acimiyordu ve elimi kaldirmistim ama hala elimdeydi. Anlami nedir tesekkurler.

  1. Emine dedi ki:

   Bu arada kopegin rengi gri gibi bi renkdi

  2. admin dedi ki:

   Bu rüya korkularınızdan arınmaya ve yeni iyi dostlar kazanmaya yorumlanır.

 10. Murat dedi ki:

  Merhabalar ! Dün gece ilginç rüya gördüm. Eve tanıdığım arkadaşlar geliyor ve yanlarında 2 tane büyük köpek, beni köpekleri ve yanındaki elemanları ile korkutmaya çalışıyor.O arkadaş benim tanıdığım okul arkadaşım. Üstelik bu olay benim ailemin,çocuklarımın gözü önünde oldu. Tiksinerek uyandım. Hayırdır inşaallah diye merak etmeye başladım. Saygılarımla,

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde huzura ve hayırlı dostlar edinmeye yorumlanır.

 11. Barış dedi ki:

  Bir köpeğin karanlık bir alanda bana saldırdığını gördüm. Bahçe kapısını tam kapatamadan boynuna kadar içeri girdi. Kafasını Tekmeleyerek kapıyı kapatabildim ve kurtuldum.

  1. admin dedi ki:

   Sizden gizli saklı işlerden haberiniz olabilir.

 12. Ozan dedi ki:

  Merhaba şuan saat 03.41 yaziyorum. Rüyamda köpekler bana saldırdı 1 2 dk kaçmak istedim kaçamadım tam uyanıyordum yataktan kendimi atamadım agzim kapalı ellerim bağlıydı bağırmak istedim bağıramadım hissettim herşeyi suan berbat bi durumdayım ilk defa karabasan olayi ise neden bana geliyor kötü bi günah mi isledim 30 kere belkide gelmiştir artik korkmaya başlıyorum bunu yorumlarmisiniz teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bazı arkadaşlarınız ile yolları ayırmak, güvendiğiniz kişilerden darbe görmeye yorumlanır.

 13. Selma dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda büyük bir köpekle karşı karşıyaydım. Köpek bana karşı havladı korkudan ne yapabilirim diye sağa sola bakınırken bana havlayan köpeğin boynunu tam da şah damarına gelecek şekilde başka bir köpeğin ısırdığını gördüm. Bir köpeği başka bir köpek öldürdü yani… Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim… Teşekkürler…

  1. admin dedi ki:

   Güç ve kudrete, sizi kıskanan kişilere karşı üstünlük sağlamaya yorumlanır.

 14. Yusuf dedi ki:

  Arkadaşımın arabasını takip ediyordum gelmemiz gereken yere geldik arkadaşım arabadan indi fakat bende o sırada kendi arabamdaydım ve dışarı çıktım bir köpeğin ona saldırdığını gördüm daha sonra köpek bana baktı Bende arabaya girmeye çalıştım giremedim hemen kendini uyandırmak zorunda kaldım aksi taktirde ısıracaktı.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaş ortamında biri sizi üzebilir, bu kişi yüzünden diğer arkadaşlarınızla da aranız açılabilir.

 15. Ahmet Can dedi ki:

  Merhabalar. Birkaç gün önce rüyamda bir futbol müsabakasına şahit oldum. Çıktığımız zaman üç arkadaş gidiyorduk. Yanımdakiler samimi olduğum insanlar değillerdi (Aram kötü değil). Dar bir yoldan geçerken bir köpek gördüm. Arkadaş önden gitti. Bir zarar vermedi. Bana doğru hırladı ve bacağımı ısırdı. Sağa sola baktım hemen birkaç saniye önce yanımda olanlar yoktu. Yalnız başımaydım. Hoşt köpek çekil git dedim birden bıraktı ve uyandım. Uyandığımda dahi acısını hissedebiliyordum. Yorumu nedir? Cevaplarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Görüştüğünüz biri ile aranız açılabilir, bu kişi ile aranıza mesafe koyabilirsiniz.

 16. Mustafa dedi ki:

  Rüyamda annem babam abim ben köy gibi bir yere gidiyoruz. 3 tane pitbul renklerini hatırlamıyorum bana saldırmıyor. Annem babam be abime saldırıyor. Sonra bir tanesi bana saldırırken. Ahır gibi bir yerden koca bir kangal gelip üzerine oturuyor. Bunun bana yorumunu yaparsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bazı söylentiler canınızı sıkabilir, sizi eleştiren kişiler olabilir.

DMCA.com Protection Status