Rüyada Kovaya Su Doldurmak

Rüyada bir kovaya temiz su doldurmak, cebinize daha çok para kalacağına yorumlanır. Sürekli bir yerlere ödeme yapan biri bu rüyayı görürse artık kendi geleceği için birikim yapmaya başlar. Örneğin sürekli eğitim alan ve kişisel gelişimi için para harcayan kişiler artık bu emeklerin karşılığını alır. Cebinden çıkan paraların çok daha fazlası yakında cebine girmeye başlar. Kişi mesleki yaşantısında da yeni iş teklifleri alabilir ve maddi hedeflerine ulaşabilir. Su bulanıksa, borçlar azalmaya başlar. Su berraksa, birikimler çoğalır.

Rüyada çeşmeden kovaya su doldurmak, düzenli bir gelire sahip olmaya yorumlanır. İşsiz olan kişiler girecekleri yeni işten uzun süre bereketli kazanç sağlar. Ticari hayatta da uzun vadeli anlaşmalar yapılabilir. Rüyada akan çeşmeden kovaya su doldurmak, hasta olan birinin sıhhat bulmasına yorumlanır. Eğer kötü alışkanlıklarınız varsa bunlardan kurtulabilirsiniz.

Rüyada Hortumla Kovaya Su Doldurmak

Yüklü bir miktarda paranın elinize geçmesi şeklinde yorumlanır. Örneğin ev araba arsa satmak isteyen kişiler bu satım işlemini gerçekleştirebilirler. Toplu paraya ihtiyacı olanların bu para eline geçer. Eğer miras veya tazminat bekliyorsanız da yakında ödenir.

Rüyada Musluktan Hortumla Kovaya Su Doldurmak

Zamanında sizin iyilikte bulunduğunuz insanların şimdi size iyilik yapması anlamına gelir. İş hayatında birinden büyük bir iyilik gelebilir ve bu sayede mesleki hedeflerinizi gerçekleştirme imkanı yakalayabilirsiniz. Önemli bir iş ortaklığı olabilir.

Rüyada Kovaya Su Doldurmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, neşe ve sohbet içinde olmaya, zenginliğe yorumlanır. Kişi hayatını zenginleştirir ve ailesi ile refah içinde yaşar. Bekar olan kişiler eli bol gönlü zengin biri ile evlenebilirler. Sizi zenginleştiren insanlar hayatınıza dahil olur.

Rüyada Bidona Su Doldurmak
Rüyada Su Kıtlığı Görmek
Rüyada Suların Kesilmesi

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Fatma dedi ki:

    Rüyamda ayrıldıgım sevgilimin kız kardeşini gördüm sizi pazartesi konuşturacam dedi sonra ayrıldık geri konuştuk kardeşi ile başka kızla girusuyor dedi sonra bir dugyne geldik ayrıldığım sevgilim de oradaydı benim yüzüme bile bakmadı esmer bir kız vardı oynuyordu ona baktı ayrıldı ordan bende gittim ayrı yollardan ben onun önüne çıkmaya calustum bulamadım yolun önünde su vardı sinra ben karşıya geçtim elime hortum ve büyük su fıçısı ve küçük kova geçti bunları doldurdum elimde tlfn haber bekliyordum passrtesi kardeşi bizi gorusturecekti sonra bizim evde babasını gördüm kız isticez tayini çıktı dedi ben neolacam diye hep ağladım sen üzülme kızım dedi kiz kardeşi ve babası ikna etmete çalıştılar ben ağladım hep sonra uyandum

DMCA.com Protection Status