Rüyada Kulak Kanaması

Rüyada kulağının kanadığını görmek, kulağınıza gelen lafların yalan olduğu ortaya çıkabilir. Aslında size dolduruşa getiren kimseler olabilir ve üzüntüler kısa süreli olur. Sizi mutsuz etmeye çalışan kimseler varsa emeline ulaşamazlar. Gelen laf ve sözün yalan çıkması içinizi rahatlatır. Eğer sevdiğiniz insan ile aranıza girmeye çalışan kimseler varsa huzurunuzu bozamazlar. Sevdiğiniz insan ile aranızda güven sorunları yaşanmaz. Rüyada kulak deliğinin kanaması, hayırlı bir rüyadır ve yakınlarınızın sizi uyardığı bir konuda hata yapılmaz. Sevdikleriniz sizi koruyarak kollayabilir. Sizi seven ve saygı duyan insanlardan da iyilik görebilirsiniz.

Rüyada kulak memesinin kanaması, çok sevdiğiniz insanlar ile kavuşmaya ve özlemlerin son bulmasına yorumlanır. Çok özlediğiniz insanlar ile yine bir araya gelebilirsiniz. Uzakta yaşayan sevdikleriniz geri dönebilir. Sizi mutlu eden olaylar olur ve ayrılıklar tez zamanda biter.

Rüyada Kulak Arkası Kanaması

Uzun yıllardır görüşmediğiniz yakınlarınız eş dosttan haber almaya yorumlanır. Yıllardır haber alamadığınız insanlar da karşınıza çıkabilir. Hiç beklenmedik bir anda eski dostluklar kaldığı yerden yeniden devam eder. Neden kırıldığınızı bile unuttuğunuz bir insanla da aranız eskisi gibi olur.

Rüyada Kulak Kanaması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayırlı haberler gelir ve yalan dolandan uzak durulur. Sizi üzen biri varsa kalbinizi yeniden kazanır, ve sevdikleriniz ile aranız her zamankinden daha iyi olabilir. Lafları ile kalbinizi kıran biri varsa telafi eder ve gönlünüzü almaya çalışabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Dilek dedi ki:

  Rüyamda birkadın başka bir kadının başını leğene koyup yıkarken suyun içine direk kadının kafasına dua okurken kendi kulak memesini sıktı. kadının sacına aktı yerdeki suda hep kan oldu.

 2. Gül dedi ki:

  Rüyamda yüksek bir tırın üstündeyken tanımadığım birinin kaZa sonucu kulagından kan boşaldı bir erkek tü bu

 3. Nilya dedi ki:

  Kızımın kulağının koptuğunu ve kan geldiğini gördüm.

 4. Ayşegül Sezen dedi ki:

  Hayır olsun , önce kulağımdan katı şekilde bir çıktı sonra da kulağım biraz kan geldi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yalan bir haber almaya yorumlanır.

 5. BEGENCH dedi ki:

  Hayirli gunler. Ben ruyamda tatile denize gidiyorum cocularimi teyzemlere birakip. Denizin kenari ormanlikmiş. Tatilden döndügümde kizimin kulaklari kanamiş. Kulaklarinin arkasi ve başi kanmiş.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dıuyduğunuz baız sözlere kırılmak, verilen sözün tutulmaamssına yorumlanır.

 6. Gül Fidan aslancan dedi ki:

  Hayırlı Günler, Rüyamda kulağımdan bir civata ve O civataya takılı bir somun gördüm. Kulağımdan çıkardım ve kulağım kanıyordu. Çok korkuyordum ablama söyledim ama babama söylediğimde önemsemedi.(rüyada oldu bu). Acaba bu rüya ne anlama geliyor? Selamlar

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı ön yargılardan kurtulmak, yeniliklere yorumlanır.

 7. mhtayaz dedi ki:

  Rüyada eski sevgilimin kulagının kanadıgını görüyorum bu ne anlama gelir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kötü söz işitmeye yorumlanır.

 8. miray dedi ki:

  merhaba rüyamda hastaymışım ve hastanede bir doktor bana tedavi için korkunç bir şey yapıyordu. upuzun bir çubuğu gözümden sokup kafatasımdan yavaşça geçirip sol kulağımdan çıkarıyordu çok dehşet vericiydi daha önce hissetmediğim acıları bile hissetmiş olabilirim ilk defa bu kadar acılı be gerçekçi bir rüya gördüm. daha sonra birkaç kez kulağımdan çıkan çubuk,tüp gibi şeye baktığımda kanlar akıyordu çok korkunçtu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir yakınınız hasta ise iyi haberler gelmesine, refaha yorumlanır.

 9. Beyza dedi ki:

  Rüyada teyzemin evindeyken tanıdığım insanlar ellerinde bebeklerle geliyorlar dı bende koridorla tuvaletin önünde 2 kulağımın arkasını ellediğimde birinde kan kurumuş gibiydi elimde diyerinde yeşil sarımsı ince bir salgı geldi anlamadım ama korkmuşdum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya küs olduğunuz birinin barışmak istemesine yorumlanır.

 10. Mehmet dedi ki:

  Bir kaç adamla sözlü bir sataşmaya girişiyorum. Bunlar tanıdık değil ama daha çok film karakterleri gibiler.(Kemal Sunal’ın korkusuz korkak gibi herkese sataşması olayı gibi). Bu adamlarla aramızda geçen sözlü atışmalardan sonra bi kaçını tek tek yakalayıp dövüyorum. Sonra bunlar toplanıp aynı anda peşime düşüyorlar. Ve beni yakalayip dövecekler iken bunları biribirine düşürüp korkuyla kaçıyorum. Bir yere varmak için aynı zamanda beni kovalayan bir kaç adamdan kaçmak için yanımda küçük bir kahverengi köpekle koşuyoruz. Yanımda bana yetişmeye çalışan bir kadın da var. Galiba tanidigim biri. Toprak ve dikenli yollardan koşuyorum. Bir sure sonra acıdan dayanamayıp duruyorum. Her tarafıma dikenler batmış. Çoğunlukla ayaklarımın her yerine batmış durumdalar. Bir acıyla sol kulağıma elimi götürüyorum ve oradan irice bir diken çıkarıyorum. Dikenin çıktığı yerde hafifçe bir kan ve çok acı var. Ve uyanıyorum. Değerleri yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi kırıp üzen birinin özür dilemesine, kötü kişilerin hayatınızdan çıkmasına yorumlanır.

 11. Caner dedi ki:

  Merhabalar 2 tane rüyayı kısa öz anlatıcam cevaplarınız için teşekkürler. İlk rüyada sağ ve sol kulağım yarısı kesilmişti herhangi biri tarafından.Yarı kulaklıydım aynada gördüm. Dehşete kapıldım birden kanamaya başladı.Diğer rüyada ise bir kişi tarafından kılıçla boğazımın kesiliyo olduğunu gördüm ben zorladım kesmemesi için ama kesti galiba teşekkürler …

  1. admin dedi ki:

   Ailede dargınlıklar sona erebilir. Sizi kaygılandıran bir konuda hayırlı olaylar olur.

 12. nevin dedi ki:

  rüyamda kulağımdan kan fışkırdığını gördüm. zar patlamış snki ama bu kan fışkırarak oldu.hiç sevmediğim amcam vardı yanımda ve o konuşuyordu. kulağım kanadıktan sonra farkettim kendisini. birde anne kulağım kanadıktan sonra benimle ilgilenmeye şefkat göstermeye başladı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya duyduğunuz bir yalanın ortaya çıkmasına yorumlanır.

 13. Yasemin Adıyaman dedi ki:

  Rüyamda bahçede sebzelere bakarken kulağıma tel yakıldı ve ve acıdı sonrasında kulak küpe deliğine girmiş ve kanlar akmaya başladı yanıma birisi giriyor çıkarıyor tel tapanca gibi oluyor ondanda kan akmaya basliyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına, kötülüklerden uzak durmaya yorumlanır.

 14. âlihan46 dedi ki:

  iyi günler gece rüyamda bi takim garip şeyler gördüm izlediğim bilim kurgu fliminin etkisindeyim diye duşündüm enson bilmediğim bi yerde merdivenlerden bi kiz ile iniyordum konuşarak elimde onun telefonu ve benim telefonum vardi kızın telefonunda benim hoşuma giden bi müzik çaliyordu eve geldim corona virus yüzünden annem elimizi ayağimizi yikatmadan eve girdirmiyor elimi yikarken birden sol kulağimdan şiddetli bi şekilde kanama yada su akintisi olmaya başladi kardeşime seslendim babami cağir beni hastaneye götürsün diye o önce söylendi sonra babami cağirdi babam yarine kadar dayan yeşil kartin dernekte dedi sonra hadi gidelim diyip evden ciktik hastaneye geldik hastanede biri vardi yanimda kazma kazarken kafama kazma geldigini kulagimin kanadiğini soyledik doktora ama herhangi bi işlem yapilmadi sence izlediğim flimin mi etkisinde kaldim ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı kaygılardan kurtulmaya, yalan şeylerin ortaya çıkmasına yorumlanır.

 15. Yusuf Mert dedi ki:

  Merhabalar rüyamda elimde silah vardı silahla uğraşırken silah bir anda patladı ilk başta nolduğunu anlamadım ama kan gördüm sonra aynadan baktığımda kulağımdan kan geliyodu kulağımın kıkırdak bölümü kanıyodu ve kanayan yer kopmuştu sol kulağımla sağ kulağım aynı değillerdi ve rüyamın içinde o rüyadan uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya öfkeli olduğunuz birine karşı öfkenin dinmesine yorumlanır.

   1. Melisa dedi ki:

    Rüyamda yatıyordum ve birden kulağımdan akan bir şeyin olduğunu farkettim ve hemen peçete tuttum ve kulağımın kanadığını farkettim

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya yalan dolan şeyleri öğrenmeye yorumlanırç

 16. Ceyda dedi ki:

  Benim bir arkadaşım beni rüyasında görmüş benim 2 dedemde öldü çok önceden ama rüyada dedemin bir köşkü varmış ve oradaymışım ben ve bir kaç arkadaşım odada bir sürü dünya küresi varmış benim moralim bozukmuş ama gülüyormuşum ve garip garip davranıyormuşum bir süre sonra sinir krizi geçirmişim ama yine gülüyormuşum dedem de yanıma gelip beni teselli ediyormuş.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yalan dolan laf söz kulağınıza gelmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status