Menu

Rüyada Kuma Görmek

Rüyada kuma görmek, size verilen bazı sözleri tutmayan kişiler varsa şu günlerde o kişilere karşı öfkeniz artabilir. Ya da sizin hakkınız olan ve size söz verilen bir şey başka birine verilebilir. İş bekleyenler o işi başkasının aldığını öğrenebilirler. Eğer eşinizin size bir sözü varsa tutmaması yüzünden aranızda bir gerginlik ortaya çıkabilir. Güvenininizi sorguladığınız kişiler olabilir ve kesin gözüyle baktığınız şeylerin gerçekleşmemesi yüzünden kandırılmış hissedebilirsiniz. Rüyada kocanın kuma getirmesi, elinizden bir miktar para çıkmasına ve gelirin azalacağına ya da kesintiye uğrayacağına yorumlanır. Örneğin evli olanlar eşlerinin ailesi ile aralarında gerginlik yaşayabilirler. Onların istekleri ve ihtiyaçları için sizin ailenizin rızkı azalabilir. Rüyada kuması olduğunu öğrenmek, maddi zarara uğramak ve yaşadıklarından ders çıkarmak, kime güvenip kime güvenemeyeceğini öğrenmeye yorumlanır. Aile içerisinde de güveninizi sarsan kişiler olabilir, emanet ettiğiniz bir şeye ihanet edebilirler.

Rüyada başkasının üstüne kuma geldiğini görmek, size ve ailenize sürekli sorun olan biri olabilir. Yine aile içi huzurunuzu kaçırabilirler. Sürekli borca giren ve size maddi manevi külfet olan birileri varsa yine aile içi huzuru kaçıracak bir hataları olabilir.

Rüyada Kuma Olmak

Kendi geleceğiniz için alacağınız kararlardan pişman olmamak ve doğru seçimler yapmak, sevdiğiniz insandan iyilik görmeye yorumlanır. Rüyada kuma gittiğini görmek, kısmetin açılmasına ve çok sevilip saymaya, herkesin gönlünü kazanmaya yorumlanır.

Rüyada Hamile Kuma Görmek

Size karşı dolduruşa gelen birileri olabilir ve olur olmaz laflar söyleyerek sizi zan altında bırakabilirler. Aslında hiç suçunuz yokken külfet altında kalabilirsiniz. Rüyada kumanın hamile olduğunu görmek, musibetlerden tez zamanda kurtulmaya ancak bazı insanlardan uzaklaşmaya yorumlanır. Sizi yıldıran kişiler olabilir.

Rüyada Kuma Dövmek

İçinizdeki kin ve nefreti kusmak, artık sabrın taşmasına yorumlanır. Bir süredir sabır ettiğiniz kişiler varsa artık susmak zorlaşabilir ve dile getirebilirsiniz. Sizin sabrınızı zorlayan kişiler artık iyi yanınızı kullanmaya kalkmazlar.

Rüyada Kuma Olarak Evlenmek

Bekar olan biri bu rüyayı görürse zengin biri ile evlendikten sonra rahat ve konfor içerisinde hayatını sürdürür. Evleneceği kişi onu el üstünde tutar, bir dediğini iki etmez. Eğer evli biri bu rüyayı görürse ev hayatında neşesi artar. Kocasının kendisine ilgi ve alakası çoğalır.

Rüyada Kuma Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayatınızda karmaşa yaşanmasına ve başkaları yüzünden aile içerisinde tartışmaların yaşanmasına yorumlanır. Size karşı yapılan bir hatayı affetmeniz zor olabilir, ailenizden korumanız gereken kişiler ile mücadele edebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

2 Yorum
  1. Cennet Ağustos 22, 2019 / Cevapla
    • admin Ağustos 29, 2019 / Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status