Rüyada Kumarhane Görmek

Rüyada kumarhane görmek, kazancınızı gizlemek zorunda kalacağınız bazı insanlara yorumlanır. Şu günlerde maddi olarak size yük olan kişiler varsa bu kişilerden kazandığınız paranızı ya da birikimlerinizi bu kişilerden gizlemeniz çok daha hayırlı olur. Eğer bir süredir size külfet olan bir insan varsa bu insanın da artık kendi ayakları üzerinde duracağına, kendi kazancınızın kendi cebinize kalacağına yorumlanır. Maddi olarak üzerinizden büyük bir külfet kalkabilir. Rüyada kumarhanede olduğunu görmek, maddi olarak yaşanan haksızlıkların bitmesine, adaletin yerini bulmasına yorumlanır. Eğer sizi maddi zarar uğratan kişiler varsa bu kişiler size borçlarını ödeyebilirler.

Rüyada casino görmek, çalışma hayatında riskli yatırımlar yapmak anlamına gelir. İş hayatında da bazı riskler alınması, zor kararlar verilmesi gerekebilir. Bir süredir zor durumda olan kişiler işlerini düzene sokarlar. Çevrenizde sizi kandırmaya çalışan kişiler varsa bu kişilere karşı dikkatli olun.

Rüyada Kumar Oynamak

Zamanında yapılan harcamalardan dolayı çok pişman olmak anlamına gelir. Maddi olarak yapılan hatalar gelecek günlerde de karşınıza çıkabilir. Keşke bunu yapmasaydım dediğiniz bir şey olabilir. Girilen bir borç yüzünden daha çok çalışılması gerekebilir.

Rüyada Kumarhane Soymak

Çevrenizde bazı insanlar yüzünden mağdur olmak şeklinde yorumlanır. Güvenip de birine verdiğiniz borç veya kefil olmak sebebi ile paranız gidebilir. Geri almakta zorlanabilirsiniz. Size borcu olup ödemeyen kişiler yüzünden zor bir süreç atlatılabilir.

Rüyada Kumarhane Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, daha önce denemek istenilen bir işe girmek şeklinde yorumlanır. Eskiden istediğiniz bir işe girilebilir, sermaye kazanıp bir iş kurulabilir. Ya da ek gelir elde etmek isteyen kişiler varsa denemeleri başarılı olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status