Rüyada Kurbağa Görmek

Rüyada kurbağa görmek, kendinize inanıp güvendiğiniz bir konuda yanılmadığınızı görmeye yorumlanır. Çok eleştirildiğiniz ve yapamazsın denilen bir şey başarılır. Kendinize inanıp aldığınız kararlar ve görevlerin altından başarıyla kalkılır ve kimseye mahcup olunmaz. İşiniz ve eğitiminize dair yapılacak yeni seçimlerden çok memnun kalınır, şans da sizden yana olur. İş ortaklığı kuracak kişiler doğru ortaklar ile iş hayatına yeni bir sayfa açarlar. Rüyada kurbağa yavrusu görmek, yeni dostlar kazanmaya ve çevrenize size güvenip inanan insanların da desteği ile yeni başlangıçlar yapmaya yorumlanır. Hayatınıza giren insanlar size cesaret verebilirler. Bir şeyi başarmaya inancınız artar. Rüyada kurbağa topluluğu görmek, toplum önünde alkışlanmak ve takdir görmeye yorumlanır. Şu günlerde uğraş verdiğiniz bir plan projeniz hayal edildiği gibi ileride büyük ilgi ve alaka görebilir.

Rüyada evde kurbağa görmek, hiç kimsenin sizi anlamadığını düşünüyor iseniz size gerçekten inanan ve destek verecek birine yorumlanır. Kendinize güvenin artmasını sağlayan bir dostunuz olabilir. Kendinizi yalnız hissettiğiniz her ne varsa yalnız olmadığınızı yakında görürsünüz. Rüyada suda kurbağa görmek, elinize beklediğinizden fazla para geçmesine yorumlanır. Malı mülk satışı yapacak olanlar aklındaki rakama satış yapabilirler.

Rüyada Yeşil Kurbağa Görmek

Yeni bir gelir kaynağına yorumlanır. İş arayanlar yeni bir işe girebilirler. Uzun zamandır çalışmak istediğiniz yerden de haber alınabilir. Kariyerinize yönelik hayırlı gelişmeler olur, başvurularınız kabul olabilir.

Rüyada Kurbağa Öldürmek

Her kim sizi kıskanıyor ve ya kinli ise o kişiden uzak durmaya ve niyetini anlamaya yorumlanır. Bazı insanlardan bir şeyler gizlemeniz sizin hayrınıza olur. Rüyada ölü kurbağa görmek, yeni ayrılık yaşayan biri için barışmaya yorumlanır.

Rüyada Kurbağanın Üstüne Atlaması

Yeni yerler gezip görmeye ve tatile çıkmaya yorumlanır. Yaşadığınız yerden bir süreliğine uzaklaşabilir ve güzel zaman geçirebilirsiniz. Kendilerine zaman ayıramayanlar da ilerleyen günlerde daha sosyal olurlar ve sosyal aktivitelere katılırlar. Rüyada zıplayan kurbağa görmek, özlemlerin bitmesine ve ayrılıkları sona ermesine yorumlanır. Sizden ayrılan sevdiğiniz yeniden geri dönmek ister.

Rüyada Kurbağa Isırması

Sizi sözleri ile inciten ve kendini sizden üstün gören birinin aslında öyle olmadığını anlamasına yorumlanır. Size tepeden bakan ve emir yağdıran biri varsa o kişiden daha iyi konuma gelinir. Sizi küçümseyenler sonrasında pişmanlık duyabilirler. Rüyada kurbağadan korkmak, sizi üzen birinin özür dilemesine yorumlanır.

Rüyada Kurbağa Yemek

Bir süredir beklediğiniz güvendiğiniz toplu paranın elinize geçmesine ve bu sayede planlarınızı gerçekleştirmeye yorumlanır. Bazı isteklerinizi hayata geçirme şansı elinize geçer. Rüyada kurbağa bacağı yemek, yeni bir deneyim ve iş tecrübesine yorumlanır. Ek iş için yatırım yapılabilir.

Rüyada Kurbağa Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, başkalarına verdiğiniz emeklerin karşılığını almaya yorumlanır. Çok fedakarlıkta bulunduğunuz ve öğütler verdiğiniz biri de sizi yanıltmaz ve doğru yoldan şaşmaz. Güvendiğiniz kişiler sizi yarı yolda bırakmazlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status