Rüyada Kurban Kesmek

Rüyada kurban kestiğini görmek, hayırlı işler yaparak çok güzel sonuçlar almak, gönül zenginliğine erişmeye yorumlanır. Hayatınızda oldukça iyi niyetli insanlar ile karşılaşabilirsiniz. Mutluluk verici gelişmeler olabilir ve birinin mutluluğuna da vesile olabilirsiniz. Mesela bekar birinin evlenmesinde aracı olmanız olasıdır. Bekar birinin izdivacına yardım ederek hayır duası alabilir ve onların mutluluğuna ortak olabilirsiniz. Ya da işsiz olan birine yardım ederek onun işe girmesine vesile olabilirsiniz. Bu gibi önemli bir yardım ile sayenizde biri sizi hep hayır duası ile anıyor olacak.

Rüyada kurban kesildiğini görmek, bir süredir hayal ettiğiniz bir şeye erişmek ve büyük bir gelişme yaşamak, başkalarını kıskandıran güzellikte bir mutluluk olara yorumlanır. Artık hak ettiğiniz bir şeyi elde etmek ile birlikte başka hayalleriniz için de çaba gösterebilirsiniz. Bir anda hırsınız artabilir, iç sıkıntılar ve endişelerden kurtulabilir, geleceğe daha umut ile bakabilirsiniz.

Rüyada Kurban Kesmek ve Yemek

Evinizde bereket ve bolluk olmasına, ardın sıra misafir ağırlamaya ve davetler vermeye yorumlanır. Ev içerisinde tatlı bir telaş olabilir. Misafirler ağırlayabilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz insanlar ile aynı sofrada buluşabilirsiniz. Özellikle çok sevdiğiniz insanların bir araya gelmesi sizi mutlu edebilir. Aile içerisinde neşeniz artabilir.

Rüyada Kurban Kesmek Dağıtmak

Daha sağlıklı ve sıhhatli olmak, iyiliklerin karşılık bulması ve gönül zenginliğine yorumlanır. Birden fazla insana iyiliğiniz dokunabilir. Başkalarından hayır duaları alabilirsiniz. Sabır ettiğiniz bir konuda da mutluluk verici olaylar olabilir.

Rüyada Adak Kurbanı Kesildiğini Görmek

Sıkıntılı günlerin ardından refaha erişmek, yakında pek çok sorunun çözülmesi ile birlikte artık kendi hayatınıza odaklanmanız anlamına gelir. Kendiniz için çok hayırlı bir şey yapabilirsiniz. Mal mülk yatırımı da yapmanız olasıdır.

Rüyada Başkasının Kurbanını Kesmek

Başka birinin yardımını almak anlamına gelir. Mesela iş değişikliği ya da yeni bir işe girmenizde biri öncü olabilir ve başka birinin yardımı ile maddi yönden de rahata erişebilirsiniz. Size söz veren biri de bu verdiği sözü tutabilir ve bu sizi çok heyecanlandırabilir.

Rüyada Kurbanlık Koyun Kesmek

Hakkınızda yapılan dedikoduların son bulması ve birilerinin size karşı mahcup olmasına, haksızlıkların son bulmasına yorumlanır. Hanede de sizi üzen kişiler bundan vazgeçebilirler. Ya da hayatınızdaki bir insanın bir inatından vazgeçmesi sizi mutlu edebilir ve uzlaşabilirsiniz. Rüyada adak koyun kesmek, kısmetlerin çoğalmasına ve zenginliğe yorumlanır. Maddi olanaklarınız çoğalabilir ve hayatınıza lüks gelebilir.

Rüyada Kurban Kesmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, çok hayırlıdır ve murada ermeye, talihli olmaya yorumlanır. Şansınız açılabilir ve gönlünüzden geçen şeyler gerçek olabilir. Emeklerinizin karşılığını almaya başlayabilirsiniz, verilen sözlerin tutulması da sizi memnun edecek.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. A adalı dedi ki:

  Rüyamda iri büyük bir koç kurban kestirmişim ama yüzüp parçalayacak birini bulamıyorum. Omuzuma atıp evin önüne getiriyorum etrafa bunu yüzüp temizleyecek biri var mı diye soruyorum, bayramın dördüncü günü akşamıymış kimse yapmıyor. Eyvah et mundar olacak diye üzülüyorum kendim yapabilir miyim diye düşünüyorum. Öyle uyandım. Yorumlar mısnız

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir haber almaya ve yeni bir mal mülke yorumlanır.

 2. Fusun dedi ki:

  Merhaba, ruyamda kurban kesecegim herkesjn kurbani kesiliyor sira bana geldiginde benimki kesilmiyor ve uyandim o esnada. Yorumlarsaniz sevinirim tesekkurler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birine verilen sözü tutmaya yorumlanır.

 3. Kartal dedi ki:

  Ruyamda iki tane beyaz renkli koyun gördüm. Yanyana yerde yatıyordu. Daha sonrasinda ise önümde yine yerde yatan yünlü sarımtırak bir koyun daha gördün. Kafasıni kaldirip bana baktı. Bunu yorunlar mısınız Teşekkurler

  1. admin dedi ki:

   İki yerden birden hayırlı kısmet ve bol kazanca yorumlanır.

 4. Fatih dedi ki:

  Rüyamda sırayla birden fazla kurbanlık koyun kestim..

  1. admin dedi ki:

   Bolluk ve berekete, gün yüzü görmeye yorumlanır.

 5. Şeyda dedi ki:

  Rüyamda köyün kesiliyordu ici bosaltiliyordu derisi yüzuluyordu başka bir yerde so ra evimize geldik evde parçalanmaya başladı eti ayrı kemiği ayrı parçalandı sonra bir leğene konuldu et.

  1. admin dedi ki:

   Hane içinde düğün dernek olmasına yorumlanır.

 6. Engin dedi ki:

  İş arkadaşımın hayvanını kesiyordum. Yalnız hayvan koyundan bayağı büyük ama büyük baş hayvan da değil. İşk kendisi kesmek istiyor fakat kesemiyor sonra bıçağı ben alıyorım elinden ve ben kesiyorum..

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir sevap işlemek, iş ortamında da birine yardım yapmaya yorumlanır.

 7. Dilek dedi ki:

  Ruyamda annem ben dayim yengem ortak kurbanlik buyuk bas hayvan almisiz dayimlarin orda bi arsaya baglamisiz hayvanin ioi boynuna dolanmis boguluyo gozleri buyumus yere yatmis dili disarida onu ben goruyorum bagiriyorum kosun dana boguluyo biri bu hayvani kessin bari eti mundar olmasin diye sonra bi adam geliyo danayi kesiyo yengem bana hayvan bayagi etliymis guzel et cikcak bundan diyo.ben kurban olmadi diye agliyorum cok uzuluyorum.

 8. Dilek dedi ki:

  Rüyamda dayım ve yengem ben annem kurbanlık dana almışız. Hayvan dayımların orada bir arsada bağlı. İpi boynuna dolanmış, hayvan boğuluyor. Yere yatmış, gözleri büyümüş. Dili dışarıda can çekişirken görüyorum. Bağırıyorum hayvan ölüyor biri bunu kessin eti mundar olmasın bari diye. Sonra bir adam geliyor, danayı kesiyor. Yengemi görüyorum. Bana diyor ki hayvan büyükmüş, bayağı bir eti olur. Ben kurban olmadı diye ağlıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bolluk ve bereketin artmasına, aynı zamanda mal mülk sahibi olmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status