Rüyada Kurt Görmek

Rüyada kurt görmek, tüm aksiliklerin üst üste geldiğini düşünüyor iseniz tez vakitte çözüm bulmaya yorumlanır. Eğer bir çaresizlik söz konusu ise kısa sürede biter. Örneğin ilişkisinde kendini kapana kısılmış hisseden kişiler bu ilişkiyi bitirebilirler. Ayrılmak isteyip de baskı yüzünden ayrılmayanlar sonunda ayrılarak kendi yollarına gidebilirler. Size artık külfet ve yük olmaya başlayan her kim varsa o kişi ile yolunuzu zor da olsa ayrılabilirsiniz. Sizi korku ile elinde tutmaya çalışanlar başarıya ulaşamazlar. Rüyada kurtçuk görmek, içten içe sizi kemiren yiyip bitiren sorunların biteceğine yorumlanır. Sizi dolduruşa getiren bazı insanlar da olabilir. Boşuna üzüldüğünüzün farkına varabilirsiniz. Rüyada kurt köpeği görmek, bazı insanlara örnek olmak ve zoru başarmaya yorumlanır. Korkan ve endişeye düşen kişiler için bir örnek işgal edebilirsiniz. İş hayatında da sizi rol model olarak alabilirler.

Rüyada kurt sürüsü görmek, mal mülk edinmeye ve maddi güce sahip olup ailenize iyi bakmaya yorumlanır. Aile içerisinden büyük destek alabilirsiniz, birlik artar. Kardeşler arasında da birlik beraberlik olur. Rüyada kurt sürüsünden kaçmak, girilen bir mülakat veya yarışmadan ödül almaya ve birinci gelmeye yorumlanır. Rüyada kurt sürüsünün kendisini kovaladığını görmek, arkadaş ortamında dedikodunuz geçtiyse kulağınıza gelmesine yorumlanır. Bazı insanlardan gelen sözler sizi hırslandırabilir.

Rüyada Kurt Isırması

Mesleki yaşantınızda ağırlığınızı koymaya ve önemli bir pozisyona yükselmeye yorumlanır. Sizin hırsınızı kırmak isteyenler olsa da başarılı olamazlar. Bazı krizler hiç zarara uğramadan atlatılır. Rüyada kurt saldırısı görmek, başarması zor görevlerin üstesinden gelinmesine yorumlanır. İflas eden biri yeniden işlerini yoluna koyar. Batan biri tekrar düze çıkar.

Rüyada Kurt Öldürmek

Rüyada bir kurdu öldürdüğünü görmek, sevdiklerinizi ile ilişkinizi ve aile düzeninizi kıskanan kişilerden uzak durmaya yorumlanır. Sizi üzmeye çalışan kişiler başarılı olamazlar. Eğer iki yüzlü kimseler varsa da gerçek yüzlerini görmüş olursunuz. Rüyada kurt yaralamak, uzun zamandır küs olduğunuz birinin sizden özür dilemesine yorumlanır. Hiç beklemediğiniz biri sizinle barışmak isteyebilir.

Rüyada Kurt Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, mevcut sorunların çözümüne ve kendi ekonomik gücünüzü elinize almaya yorumlanır. Bazı sorunları avantaja dönüştürebilirsiniz. Yaşanan aksilikler geride kalır ve çok fazla tecrübe kazanabilirsiniz. Kişi kendine daha çok güvenmeye başlar, daha zor görevlere hazır hale gelinebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Fatih dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim kişi benden uzak duruyor, kaçıyordu. Ben de uzaktan onu takip ediyordum. Bir gün bir yere eğlenceye gittiğini öğrenince peşinden gizlice ben de gittim, benim geldiğimi öğrenince sinirlendi. Sonra bir anda evde kendimi depresif halde buldum, sonra depresif sözler yazmaya başladım sosyal medyada, kızın arkadaşı bana sinirlendi, tepki gösterdi, tam ona cevap verecekken kız evimizin önünden geçti, uzun uzun ezici bir şekilde baktı, sonra ben de peşinden takip ederken , kız evlerine girdi , tam o anda konuşan bir kurt veya kurt köpeği beyaz, yanıma geldi, başta arkadaşça geldi, sonra ben bunu istemeyince sinirlendi, kaçarken yaralandı, sonra onu yaraladım diye duygu sömürüsü yapmaya başladı, takıldı peşime , ben de bunu köpekleri seven, kızın da samimi olduğu birisine götürmeye çalıştım, o sırada kaza yaptık , sonra kurt iyice bana sinirlendi, ben de koşarak eve geldim. Kurt da bana kin besleyen kim varsa onlarla bir olup benden intikam almaya çalışıyordu ki uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişi ile ortak hayallere erişmek ve aranızdaki anlaşmazlıkların bitmesine yorumlanır.

 2. Barış dedi ki:

  Rüyamda kurt sürüsü görüyorm hepsi büyük büyük sonra ekmek görüyorum dağdayız eski yaşam tarzı var kabile gibi tanıdık insanları görüyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli hedeflere erişmek, rakiplerinizi geride bırakmaya yorumlanır.

 3. Fatma dedi ki:

  Kurt köpeğimi gezdirirken market Manava giriyorum önce kurt köpeğimi sahiplendirmek isteğimi öyle biri varmı diye soruyorm köpeğim bana beni verme dergini bakıyor onu okşuyorum seviyorum sonra alış veriş te sebze alıyorum genellikle yeşil sebzeler alıyorum marketçi bizim sitenin marketçiydi bana pırasa vermedi yalnızca

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni iş imkanları elde etmeye ve bol kazanca yorumlanır.

DMCA.com Protection Status