Rüyada Kuş Pisliği Görmek

Rüyada kuş pisliği görmek, gelecek günlerde gelen bir haber ile birlikte çok mutlu olmak ve şansın açılmasına yorumlanır. İşsiz olan biri harika bir iş teklifi alabilir ve gireceği işte başarılı olabilir. Eğitim hayatında zor bir süreç atlatan kimselerin sınavları eskisinden daha iyi geçer ve notlarını yükseltme şansı yakalayabilirler. Ailenizin sizden beklentisi ne ise karşılayıp onları çok mutlu edebilir, bir yandan da emeklerinizin karşılığını almanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Şan şöhret peşinde olan kimseler ise çalışmalarında şöhret yakalayabilirler. Rüyada kuş pislemesi, aynı zamanda bir yerden elinize toplu para geçmesi ve maddi durumun iyi olmasına da yorumlanır. Rüyada güvercin pisliği görmek, gelecek olan temiz bir habere yorumlanır. Bu bebek müjdesi ya da talip olan birinin haberi olabilir.

Rüyada ayakkabıda kuş pisliği görmek, tez zamanda muradına ermek anlamına gelir. Yakın zamanda istekleriniz gerçek olur. Uzak bir yere gitmek isteyen kimselerin yolu açık olur ve hayırlı bir seyahate çıkarlar. Başka bir yere taşınmak isteyen kişilerin de bekledikleri haber gelir, sevdiklerinden ayrı kalmalarına gerek kalmaz.

Rüyada Kafaya Kuşun Pislemesi

Yapılan başvurulardan olumlu geri dönüş almaya ve sizi bekleyen hayırlı olaylara yorumlanır. Yakın zamanda kendiniz çok şanslı hissedeceğiniz bir olay olabilir. Beklenmedik yerden elinize geçecek olan fırsat sayesinde isteklerinizi gerçekleştirme imkanı elinize geçebilir.

Rüyada Kuş Pisliği Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, ayrı kaldığınız biri ile barışmak ve sevenlerinizin çoğalmasına, talihin dönmesine yorumlanır. Çok talihli olaylar yaşanır ve kişi tez zamanda hakkı olan neyse onu alır. Eğitim hayatında burs ya da başka imkanlar elinize geçebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Gül dedi ki:

  Rüyamda evimin önceleri oğlumun odası olarak kullandığım odada heryerde kuş pislikleri vardı turuncu renkliydi koltuk halı mobilya her yer doluydu kapıyı açtım çok öfkeli ve uzgundum ben nasıl temizlicem diye oturdum kapının önüne ayak baş parmaklarimda kuş pisliği oldu sinirlenip balkona çıktım çok tatlı renk fosforlu yesil bir sürü hepsi aynı renkde kuşlar çamaşır ipinde duruyordu çok kuş vardı sözde hepsini saliverdim içeriye girdiğimde çok güzel iki kedi vardı evde koyu renkli ama çok güzeldi oğlumda balkonda iş yapıyordu eğilerek korkuyordum düşer diye. Balkonun mermerine oturmuş aşağıya eğilerek birşeyler le uğraşıyordu o kuş pisliklerini temizlediğimi görmedim. Yorumunuzu merak ediyorum saygılar

 2. Zeynep dedi ki:

  Rüyada yeşil başörtüsünün içinde kuş dışkısi gördüm ne anlama gelir şimdiden teşekkürler

 3. Selda dedi ki:

  Rüyada yeğeninin saçlarının döküldüğünü beyazladığını ve güvercinin pislediğini görmek nasıl yorumlanır

  1. admin dedi ki:

   Bur rüya uzak bir yerden yüklü para elinize geçmesine yorumlanır.

 4. Hüdayi dedi ki:

  Rüyamda arkadaşımın saçının içinde kurumuş kuş pislikleri gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelecek bir teklife yorumlanır.

 5. Mirage dedi ki:

  Rüyamda bütün sokağa kuş pisliyordu,saçlarım kuş pisliği doldu,etraf bembeyaz dı.yorumunuzu bekliyorum,

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına, iş haberleri almaya yorumlanır.

 6. Tuğba dedi ki:

  Rüyamda akşam vakti dışarda ses duyuyorum pencereden baktım kafama bir şey geldiğini hissettim banyoya gittim ve kuş pisliği vardı 2 tane biri kanlı diğeri normal pislikti suyla temizlemeye çalıştım ama çok fena kokuyordu midem bulanıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzakta olan birinden gelecek habere sevinmeye yorumlanır.

 7. Gülo dedi ki:

  Rüyamda çocuğumun başına 3 kez kuş pisliyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kısmetin açılmaıs, bol kazanca yorumlanır.

 8. Nazi dedi ki:

  Gunaydin… Ruyamda yatak odamda yerda kus pisligi ile dolmus,ve,yatagimin uzeri qirilmis ayiklanmis cevizlerle,kocamla cevizden yiyiruz,yatak odami pisliyan kuslar cevizleri ayiklamis tokmus yatagmiza diyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen birinin haber yollamasına yorumlanır.

 9. Sena dedi ki:

  Rüyamda akrabalarımla birlikte bir yere gidiyorduk. Bir anda yengem işaret parmağıyla gösterip ordan geçmeyin kuşlar pisliyor diye bağırıyordu ama benim için çok geçti.. abime kurtarın beni burdan diye bağırıyordum annem bile oralı olmuyordu sonra kendi kendime saçımdan kuş pisliği temizlerken kulağımdan içeri giren bir böceği de temizledim. Bunun anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailede bekar birinin evlenmesine yorumlanır.

 10. Sevgi dedi ki:

  Rüyamda ailemle birlikte bir tren yolundan gectik sonra bir ev vardi evin bahcesinde tavuklar ve guvercinler vardi cok sayıda güvercinler bana cok yakin duruyorlardi bende onlarla birlikte fotoğraf çektim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailenizin maddi imkanlarının artmasına yorumlanır.

 11. Sevil dedi ki:

  Ruyamda ev tasinmisim ev genis ama biraz catida her tarafi agac evdeki yatak kus boku dolmus sanki evin icinde her yerde var ölmus babam yanimda sanki ne anlami olabilir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen birinin özür dilemesine yorumlanır.

   1. Ahmet dedi ki:

    Ruyada bir binanin altindan giderken kafama kus pisledi, sonra suyla temizledim.Anlami nedir?

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya kısmetin açılmasına yorumlanır.

 12. Aslı dedi ki:

  Rüyamda evimizin mavi renkteki koltuk takımına kuş pislemişti yorumu nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde eksikleri gidermek, masraf yapmaya yorumalnır.

DMCA.com Protection Status