Menu

Rüyada Kuşun Kaçması

Rüyada kuşun kaçtığını görmek, zamanında size gelen bir teklifi kabul etmediğiniz için pişmanlık duyabilirsiniz. Eskiden bazı insanlardan gelen güzel fırsatları kabul etmediyseniz bu fırsatları tekrar kabul etmek için hırs yapabilirsiniz. Eğer bir iş fırsatı kaçtıysa tekrar yakalamak için çok çalışmanız gerekebilir. Özel hayatınızdaki sorunlar buna sebep olmuş olabilir ve kişi yeniden özel hayatını düzene sokar ve hayatındaki fırsatları yakalamaya çalışır. İş ay da eğitim hayatında içinizde ukde kalmış olan şeyleri gerçekleştirebilirsiniz. Hatta daha güzel teklifler de gelebilir. Rüyada kuşun kaçmaya çalışması, sevdikleriniz ile aranızda mesafeler varsa kavuşmak demektir. Eğer uzak mesafe bir ilişkiniz varsa yeniden bir araya gelebilirsiniz. Eşinden uzak olanlar kavuşurlar. Ailesinden uzakta çalışıp okuyanlar da yeniden geri dönebilirler.

Rüyada kuşun kaçması eve geri gelmesi, sizden ayrılan biri varsa yeniden size kavuşmak isteyebilir. Biten bir ayrılığın sonrasında tekrar barışma olur. Eski sevgiliniz ya da eşiniz sizin gönlünüzü kazanmaya çalışabilir, araya insanlar sokarak tekrar kendini affettirme çabalarına girebilir.

Rüyada Kuşun Evden Kaçması

İş hayatında ya da eğitim hayatında meydana gelecek olan bir değişiklik ile geçici olarak başka bir yere gitmek anlamına gelir. İlerleyen günlerde evinizi değiştirebilir, farklı bir yerde hayatınıza devam edebilirsiniz. Rüyada evcil kuşun kaçması, çok sevdiğiniz birinin evlenmesine yorumlanır. Eğer bekar bir yakınınız varsa onun düğün dernek telaşında yardımınız dokunabilir. Rüyada camdan kuşun kaçması, özlemleri bitmesine ve çok sevdiğiniz insanlarla bir araya gelmeye yorumlanır. Bekar olan kişiler için sizden hoşlanan birileri haber gönderebilirler.

Rüyada Kuşun Kafesten Kaçması

Evli olanlar eşleri ile sıkıntıları varsa çözülür ve aralarında sorunlar biter. Boşanma aşamasında olanlar da eşleri ile aralarındaki sorunlar çözer ve barışabilirler. Sevdikleriniz ile aranızda dargınlık son bulur, yapılan hatalar telafi edilir. Evinizde hayırlı olaylar olur, sevdiklerinize güzel haberler gider.

Rüyada Kuşun Kaçması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, bir zamanlar kaçırdığınız fırsatları tekrar yakalamak ve güzel haberler almak demektir. Şansınız açılabilir ve aracı olan kişiler sayesinde işleriniz yoluna girer. Eğer iş hayatında beklenen bir haber varsa yakında size ulaşır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

2 Yorum
  1. Sevinç Temmuz 22, 2019 / Cevapla
    • admin Temmuz 23, 2019 / Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status