Rüyada Kuyu Görmek

Rüyada kuyu görmek, içinize attığınız dertlerin kederin zamanla bitmesine ve hayırlı olaylar olmasına yorumlanır. Bazı sıkıntılı olaylar biter ve anlaşmazlıklar sona erer. Kişi dert ettiği konuda refaha erişir. Eğer bazı sırlarınız varsa bu sırlar kimse tarafından duyulmaz. Rüyada boş kuyu görmek, bilginin artmasına ve mesleğinde de donanımlı bilge hale gelmeye yorumlanır. Kendinizi bir alanda uzmanlaştırabilirsiniz. Kariyer hayatında büyük bir atılım olabilir.

Rüyada susuz kuru kuyu görmek, borçları ödemekte zorlanmaya yorumlanır. Çok borcu olan kişiler güvendikleri yerden gelmeyen para yüzünden zor duruma düşebilirler. Başkalarından gizlenen borçlar varsa da öğrenilmemesi için çaba harcayabilirsiniz.

Rüyada ağzına kadar su dolu kuyu görmek, gelirin çok olmasına ve bolluk bereket içinde yaşamaya yorumlanır. Kişi çabalarının sonucunda çok para kazanacağı bir işe girebilir. Ya da kendi işini büyütebilir ve geliri çoğalabilir. Ailenizin maddi durumunda yükselme olur.

Rüyada Derin Kuyu Görmek

Bilgi birikimi artıracak kişiler ile bir araya gelmeye yorumlanır. Hayatınıza girecek olan azı insanlar sayesinde ilgi alanlarınızda uzmanlaşabilir, o kişilerden daha çok şey öğrenebilirsiniz. Eğitim hayatında da yükselmeniz söz konusu olabilir.

Rüyada Kuyu Kazmak

Bazı dostlarınızın sizi yarı yolda bırakmasına yorumlanır. Güvenip de borç para vermiş olduğunuz insanlar sizin arkanızdan işler çevirebilir, borçlarını ödemeyerek sizi zor durumda bırakabilirler. Rüyada kuyu temizlemek, ticari olarak iyi gelişmeler olmasına ve borçların bitmesine yorumlanır.

Bakınız: Rüyada Kuyuya Düşmek

Rüyada Kuyu Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sıkıntılı günleri atlatarak kimseye muhtaç olmadan sorunları çözmeye yorumlanır. Kendi çabalarınız ile bir şeyler başarabilir ve kimsenin ağzına laf vermeden sorunlarınızı geride bırakabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status