Rüyada Laboratuvar Sonucu Görmek

Rüyada laboratuvar sonucu görmek, aile içerisinde endişelerin bitmesine ve rahatsız biri varsa iyileşmesine yorumlanır. Şu günlerde hasta olan bir yakınınız adına endişe duyuyorsanız sağlık kontrollerinden hayırlı haberler alabilirsiniz. Kişi ailesi ile birlik ve beraberlik içerisinde yaşar. Yapacağı masraflar da hayırlı bir şey için olur. Eğer kötü alışkanlıklarınız varsa bırakma kararı alınabilir. Hem kendi iyiliğiniz için hem de başkalarına örnek olmak adına sağlıklı seçimler yapılabilir, yaşantınızı pozitif olarak değiştirebilirsiniz.

Rüyada laboratuvar sonucu göstermek, aile büyüklerini ziyarete gitmeye ve onların duasını almaya yorumlanır. Bir süredir yolunuzu gözleyen aile büyükleri varsa size haber gönderebilirler. Onları ailece ziyaret ederek gönüllerini alabilir, eş dost akraba ziyaretinde bulunabilirsiniz.

Rüyada Tahlil Sonucu Görmek

Ailenizden destek görmeye ve evinizde misafir ağırlamaya, sevdiklerinizin sizi ziyarete geleceklerine yorumlanır. Uzakta yaşayan akrabalarınız evinize gelebilir, onlarla özlem giderebilir eski günleri yad edebilirsiniz. Rüyada kan tahlil sonucu görmek, sağlığının değerini bir kez daha anlamaya ve daha sağlıklı alışkanlıklar edinmek, sağlığınız için harcama yapmaya yorumlanır. Kişi yaptığı hataları telafi eder, kendine ve ailesine daha özen gösterir.

Rüyada Laboratuvar Sonucu Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, aile içi dayanışmanın artmasına ve kimin vefalı olduğunu görmeye yorumlanır. Kişi gerçek dostlarının kimler olduğunu öğrenir. Yaşanan sağlık sorunlarından tez zamanda kurtulup sağlık sıhhatinize erişebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Tuğba dedi ki:

  Ben gerçek yaşantımda Bi test sonucumun çıkmasını bekliyorum patalojiden rüyamda o testin iyi gelmediğini gördüm acaba neye işaret bilgilendirirseniz sevinirim

 2. Gizem dedi ki:

  Merhaba babam suan yoğun bakımda ve bilinç kapalı dün kateter takıldı ve geceleri hiç uyuyamıyorum sıkıntıdan dün gece rüyamda babamın doktorunun tahlil sonucunun kötü çıktığını söyledi bu ne anlama gelir acaba ?

 3. Süleyman dedi ki:

  Allah hayra çıkarsın rüyamda annemi hastanede biyopsi yapılırken görüyorum biyopsi sonucunun kötü olduğunu Bilge hanım ağlayarak söylüyor Allah korusun sonra ne alaka bilmem mucize doktordaki kadroyu görüyorum sonra İlkerle kasaba şirket et alalım diye gönderiyor İlker karpuz alırken bende pirzola falan aliyorum sonra annemin yanına gidiyorum herkez var dayanamıyorum hıçkıra hıçkıra ağlıyorum elime karbuz parçası veriyorlar onu sikiyor yemeden fırlatıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede hasta birinden iyi haberler almaya, sıkıntıların atlatılmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status