Rüyada Leyleğin Bebek Getirdiğini Görmek

Rüyada leyleğin bebek getirmesi, hiç beklenmedik bir anda seyahate çıkmak ve bu yapılan seyahatin sonrasında güzel olaylar yaşamak demektir. Belki bir iş vesilesi ile şehir dışına çıkabilirsiniz. Bahtınız açılıyor ve güzel şeylere vesile oluyorsunuz. Hanede bir düğün dernek de olabilir. Aileden birileri evlenme ya da çocuk sahibi olma kararı alabilirler. Yaşanacak gelişmeler hem sizi hem de ailenizi oldukça sevindirecek. Hane içerisinde mutluluklar yaşanacak.

Rüyada leylek gagasında bebek görmek, bir zamanlar ayrılık yaşadığınız bir insan ile yeniden bir araya gelmek, küslerin barışması, özlemlerin son bulması anlamına da gelir. Çok sevdiğiniz insanlar ile tekrar bir araya gelme şansı elde edebilirsiniz. Sizi seven insanlar sizinle iletişim kurarak görüşmek isteyebilirler. Belki eski bir dost ile yeniden karşılaşabilirsiniz. Yaşanacak güzel gelişmeler sosyal hayatınızı renklendirecek.

Rüyada Leyleğin Bebek Getirdiğini Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, zorlukları aşmak ve engel tanımamak, yeniliklere açık olmak, yeni bir fırsat ile karşılaşmak, murada ermek demektir. İyilikleriniz yerini bulacak ve sevdikleriniz ile aranızdaki bağ kuvvetlenecek. Manevi yönden kendinizi çok huzurlu hissedeceğiniz şeyler yapabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

8 Yorum

 1. Beyza
 2. Ummu
  • admin
 3. Aysima
 4. Reyhan
  • admin
  • GÜLŞEN
   • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status