Rüyada Mahkum Görmek

Rüyada mahkum görmek, başka birinin bencilliği yüzünden yaşanan zor durumdan kurtulmaya yorumlanır. İş hayatında da size karşı yapılan bir haksızlık yüzünden yaşadığınız zorluk ve çaresizliğin üstesinden gelebilirsiniz. Başka birine güvenerek yapılan hatalar telafi edilir ve artık daha çok kendi inandığınız güvendiğiniz işlerde yer alınır. Kısacası bir kez daha başka birinin ipi ile kuyuya inilmez. Rüyada mahkum olduğunu görmek, çok sıkıldığınız ve daraldığınız bir durumdan kurtulmaya yorumlanır. İstemediği işler ve görevler ile uğraşan kişiler ilerleyen günlerde daha çok keyif alacakları işler ile uğraşmaya başlayabilirler. İş değişikliği yapılabilir. Eğitim hayatında da bölüm değişikliği olabilir.

Rüyada mahkum olan birini görmek, birine yardım etmek ve o kişinin doğruları öğrenmesine yorumlanır. Başka birine söylenen yalanlar varsa sizin kulağınıza gelebilir ve dostunuza bundan bahsetmeniz gerekebilir. Rüyada tanıdık mahkum görmek, o kişiden hayırlı haberler almaya yorumlanır. Bazı sorunları varsa da çözebilir.

Rüyada İdamlık Mahkum Görmek

Bu rüya büyük bir pişmanlığın ardından geçmişte yapılan hataları tekrar etmemeye yorumlanır. Sizi kötü kimselerden korumak için uyaran yakınlarınız olabilir. Kötü niyetli biri hayatınızdan çıkar ve sonrasında o kişi hakkında bazı gerçekler kulağınıza gelebilir.

Rüyada Mahkum Eşini Görmek

Bu rüya gelecek bir habere yorumlanır. Eşinizin ailesinden size bazı haberler gelebilir. Eğer bir haksızlık söz konusu ise de verilen çabalar sonuç vermeye başlar. Evinize gelecek olan haber sizi ve ailenizi mutlu eder.

Rüyada Kelepçeli Mahkum Görmek

Sizi zor durumda bırakan bir insanın hatasını kabul etmesine ve çok pişman olmasına yorumlanır. Sizi kaybettikten sonra yeniden geri kazanmak isteyebilir. Ayrıldığınız kişi de sizi geri kazanmak için haber gönderebilir, ummadığınız kişi af dileyebilir.

Rüyada Mahkumun Eve Geldiğini Görmek

Çevrenizde konuşmadığınız ve anlaşamadığınız insanlar ile aranızın düzeleceğine yorumlanır. Zamanında çok büyük anlaşmazlıklar ve kavgalar yaşadığınız kişiler ile yeniden görüşmeye başlanabilir ve ikinci bir şans verilebilir.

Rüyada Mahkumun Kaçtığını Görmek

Size karşı hep negatif olan ve ön yargılı insanlardan uzaklaşmaya yorumlanır. Çevrenizde sizi hep üzen ve olumsuz şeylerle gelen kişilerden uzak durmaya çalışabilirsiniz. Rüyada mahkumun firar ettiğini görmek, başka bir yerde yaşama hayaliniz varsa o yere taşınmaya yorumlanır. İş haberi gelebilir veya işinizde atama olabilir.

Rüyada Mahkum Arabası Görmek

Uzun zamandır görüşmediğiniz ve gidip gelmediğiniz insanları ziyarete gitmeye yorumlanır. Aranızın açık olduğu kişilere karşı öfkeniz dinebilir. Aileden biri ile de görüşmüyor iseniz tekrar barışmanıza vesile olan biri olabilir.

Rüyada Mahkum Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sizi kötü durumda ve çaresiz bırakan insanların artık gerçek yüzünü görmek ve hayatınızdan çıkmalarına yorumlanır. Hiçbir faydası iyiliği olmayıp da sadece çıkar sahibi olan kimseler ile yollarınızı ayırma kararı alabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Sevgi dedi ki:

    Rüyamda cezaevinde çalışıyorum sonra bitane erkek mahkum kaçıyor ama mahkumu yakaliyorum

  2. M.zeki şafak dedi ki:

    Rüyamda TANIDIK mahkum evimde gece misafirim Oldu birde baktımki mahkum eşimin ve kızımın Odasında yatmış ben şok oldum çok kıskandım ve kızdım aniden uyandım manasını açıklarsan çok memnun olurum teşekkürler sayın hocam

DMCA.com Protection Status