Rüyada Makyaj Yaptığını Görmek

Rüyada makyaj yaptığını görmek, size kendinizi iyi hissettirecek bir insanın hayatınıza gireceğine yorumlanır. Bekar ve ilişkisi olmayanlar için kendilerinden hoşlanan biri olabilir. Kişi duygularına karşılık bulur. O hoşlandığınız kişinin de sizden hoşlandığını öğrenebilirsiniz. İlişkisi olan ve evli kişiler de sevdikleri insanla aralarındaki sorunları çözerler. Kıskançlık problemleri varsa bunlar artık geride kalır. Rüyada kendine makyaj yapmak, öz güveninin yükselmesi ve istediklerini başarmak demektir. Hedeflerinize kısa vadede ulaşabilirsiniz. Rüyada başkasına makyaj yapmak, başka birinden iyilik görmek ve bu insanın sizi cesaretlendirecek biri olmasına yorumlanır. Onun sayesinde başarısız olmaktan korkmadan bir şeyler için isteğiniz artar, endişeler azalır. Rüyada başkasının bana makyaj yapması, hoş bir gönül macerası yaşamak ve gönlünü birine kaptırmaktır. Bu kişi herkesin beğendiği biri olabilir.

Rüyada makyaj yapan birini görmek, size iftira atan kişilerin bundan utanç duymasına yorumlanır. Üzerinize atılan iftira ve dedikodulara kimse inanmaz. Rüyada bir kadının makyaj yapması, güven vermeyen bir kadına yorumlanır ve bu kişi dostunuz olmayabilir. Rüyada bir erkeğin makyaj yapması, sizi kandırmaya çalışan ve kendi çıkarları için uğraşan, kendini olduğu gibi tanıtmayan bir erkeğe yorumlanır.

Rüyada Arkadaşının Makyaj Yapması

Arkadaşınız ile birbirinizden gizlediğiniz bir şeyler varsa yakında ortaya çıkabilir ve birbirinize karşı mahcup olabilirsiniz. Belki de ona söylediğiniz pembe yalanlar daha sonrasında onun kalbini kırabilir, size içerleyebilir.

Rüyada Makyaj Yapmak ve Silmek

Dostlarınızın çoğalmasına ve sizi olduğunuz gibi seven insanların artacağına yorumlanır. Sizi sevmeyen veya kıskanan kişiler de bu düşüncelerden vazgeçebilirler. Dostluklarda kıskançlık biter, sevdiğiniz insanı da kıskanacağınız etkenler ortadan kalkar.

Rüyada Makyaj Yapmamak

Uzun süredir unutamadığınız biri varsa onu unutturacak bir aşk yaşamaya, kalbinizi başka birini çalmasına yorumlanır. Gönül ilişkilerine kapalı kişiler sürpriz bir aşka yelken açabilirler. Hiç ummadık anda özel hayatınızda güzel şeyler olur, kişi değer görür.

Rüyada Makyaj Yaptığını Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, kendi kabuğundan çıkmak ve daha sosyal olmak, çekingelerinizden kurtulmak anlamına gelir. Sevdiğiniz insana karşı da duygularınızı dile getirebilir, karşılıklı ilgi ve sevginizi gösterebilirsiniz. Özel hayatınızda öz güveniniz yükselir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

15 Yorum

 1. Derin
 2. Kevser
  • admin
 3. Sabina
  • admin
 4. Ad yok
  • admin
 5. Duygu
  • admin
 6. Sinem
  • admin
 7. Melis
  • admin
 8. Elif
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status