Rüyada Makyaj Yaptığını Görmek

Rüyada makyaj yaptığını görmek, size kendinizi iyi hissettirecek bir insanın hayatınıza gireceğine yorumlanır. Bekar ve ilişkisi olmayanlar için kendilerinden hoşlanan biri olabilir. Kişi duygularına karşılık bulur. O hoşlandığınız kişinin de sizden hoşlandığını öğrenebilirsiniz. İlişkisi olan ve evli kişiler de sevdikleri insanla aralarındaki sorunları çözerler. Kıskançlık problemleri varsa bunlar artık geride kalır. Rüyada kendine makyaj yapmak, öz güveninin yükselmesi ve istediklerini başarmak demektir. Hedeflerinize kısa vadede ulaşabilirsiniz. Rüyada başkasına makyaj yapmak, başka birinden iyilik görmek ve bu insanın sizi cesaretlendirecek biri olmasına yorumlanır. Onun sayesinde başarısız olmaktan korkmadan bir şeyler için isteğiniz artar, endişeler azalır. Rüyada başkasının bana makyaj yapması, hoş bir gönül macerası yaşamak ve gönlünü birine kaptırmaktır. Bu kişi herkesin beğendiği biri olabilir.

Rüyada makyaj yapan birini görmek, size iftira atan kişilerin bundan utanç duymasına yorumlanır. Üzerinize atılan iftira ve dedikodulara kimse inanmaz. Rüyada bir kadının makyaj yapması, güven vermeyen bir kadına yorumlanır ve bu kişi dostunuz olmayabilir. Rüyada bir erkeğin makyaj yapması, sizi kandırmaya çalışan ve kendi çıkarları için uğraşan, kendini olduğu gibi tanıtmayan bir erkeğe yorumlanır.

Rüyada Arkadaşının Makyaj Yapması

Arkadaşınız ile birbirinizden gizlediğiniz bir şeyler varsa yakında ortaya çıkabilir ve birbirinize karşı mahcup olabilirsiniz. Belki de ona söylediğiniz pembe yalanlar daha sonrasında onun kalbini kırabilir, size içerleyebilir.

Rüyada Makyaj Yapmak ve Silmek

Dostlarınızın çoğalmasına ve sizi olduğunuz gibi seven insanların artacağına yorumlanır. Sizi sevmeyen veya kıskanan kişiler de bu düşüncelerden vazgeçebilirler. Dostluklarda kıskançlık biter, sevdiğiniz insanı da kıskanacağınız etkenler ortadan kalkar.

Rüyada Makyaj Yapmamak

Uzun süredir unutamadığınız biri varsa onu unutturacak bir aşk yaşamaya, kalbinizi başka birini çalmasına yorumlanır. Gönül ilişkilerine kapalı kişiler sürpriz bir aşka yelken açabilirler. Hiç ummadık anda özel hayatınızda güzel şeyler olur, kişi değer görür.

Rüyada Makyaj Yaptığını Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, kendi kabuğundan çıkmak ve daha sosyal olmak, çekingelerinizden kurtulmak anlamına gelir. Sevdiğiniz insana karşı da duygularınızı dile getirebilir, karşılıklı ilgi ve sevginizi gösterebilirsiniz. Özel hayatınızda öz güveniniz yükselir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Nazlıcan dedi ki:

  Rüyamda birden dayımın düğünü çıktı bende hazırlıksız yakalandım telaşla kuaföre giderkerken beni götürmedini istedim dayımdan,götürdü. Ama gitmemi istemeyenler vardı. Sonra kuaför yerime düğün yerine geldik o da bizim edki oturduğumuz mahalle eve geçtim koşarak makyaj yapıcaktım teyzem yardımcı oldu onun da malzemesini kullandım. Sonra babam odaya girmek istedi yüzümü görse kızacağını biliyordum panik oldum bir şekilde kurtulmam gerekiyordu sonrası biraz karışık anlam veremedim. İslam dinine uygun şekilde bir yorum yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler☺️

 2. Derin dedi ki:

  rüyamda yakın arkadaşımla bordo ruj sürüyorduk

 3. Kevser dedi ki:

  Selamün aleyküm rüyamda eski sevgilimin sevdiği kız bana makyaj yapıyordu araştırdım ama Herhangi bir yorum bulamadım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi seven değer veren birinden hediye almaya yorumlanır.

 4. Sabina dedi ki:

  Merhaba, rüyamda kendime makyaj yapdığımı gördüm, ama mazemelerimin az olduğu için bir salona gidip iyi makyaj yaptırmağı düşündüm. Kocam keldir, kocamı da perüklü, saçlı gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden övgü işitmeye yorumlanır.

 5. Ad yok dedi ki:

  Merhaba rüyamda sürekli olarak yüzüme çok güzel makyaj yapıyorum ama zamanla makyaj i güçlü görüntüsünü yitiriyor aynada bakıyorum ve makyajımı yeniden yapıp duruyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ertelenen bazı plan projeleri hayata geçirmeye yorumlanır.

 6. Duygu dedi ki:

  Merhaba Rüyamda ayrıldığım erkek arkadaşımın arayıp , benimle buluşmak istiyor . Bende tamam gelicem diyorum , makyaj yapıyorum gözüme siyah kalem çekiyorum . Ama geç kalmışım acele ediyorum .tam olarak makyajımı tamamlayamıyorum. Apar topar çıkıyorum evden .. beyaz ayakkabılarımı giyiyorum . Ayağımın tekinde çorap yok, hızlıca çorap istiyorum ablam siyah çorap veriyor , ama diğer ayağımda beyaz çorap var, beyaz ayakkabıları giyinip gidiyorum hızlıca .. tam giderken abimi görüyorum ve uyanıyorum .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeniden barışmak için sizi aramasına, arkadaşlarınızdan da müjdeli haberler almaya yorumlanır.

 7. Sinem dedi ki:

  Rüyada hamile arkadaşımı gördüm kızımı bekliyorum dedi. Bana mavi renkte göz makyaj yaptı. Sonrasında bir yerde ayakkabı mı arıyordum tam buldugumda bir kadın almaya çalışıyordu sonra bir baktım babaannem benim için bulmaya çalışmış annemde yanındaydı…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden gelecek haberlere sevinmek, bir kadından destek görmeye yorumlanır.

 8. Melis dedi ki:

  Rüyada kiz kardesimin bana koyu bir göz makyaji yaptigini gördüm bunun yorumu nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizinle tanışmak isteyen birine yorumlanır.

 9. Elif dedi ki:

  Merhabalar. Rüyamda arkadaşımla fotoğrafçıya gitmişiz. Ben makyaj malzemelerimi getirmemişim o yüzden fotoğraf çektirmeyeceğimi söylüyorum. Sonra fotoğrafçı bana sana enerji gönderdim almadınmı diyor. Bende bana enerji değil yaratıcılık gönder diyorum.

  1. admin dedi ki:

   İş başvurusu ya da başka bir başvurunuzdan olumlu sonuç gelebilir.

DMCA.com Protection Status