Rüyada Manzara İzlemek

Rüyada manzarayı izlemek, çok yakında parlak bir geleceğe erişeceğinize, hayatınızda yeni başlangıçlar olacağına ve yükseleceğinize yorumlanır. Yaşadığınız yeri değiştirebilir ve daha kalabalık, modern bir yerde yaşamaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal statünüz de yükselebilir. Yakın zamanda yeni teklif ve fırsatlar gelerek şartlarınız güzelleşebilir. Hayallerinizdeki hayata erişebilirsiniz. İdeallerinize tez vakitte ulaşacak ve bulunduğunuz koşullardan çok memnun olacaksınız.

Rüyada manzaraya bakmak, iç huzurun artması ve rahata erişmek, zorlukları geride bırakmak, maddi manevi sıkıntıların sona ermesi anlamına gelir. Hayallerinizi süsleyen bazı şeyler gerçekleşebilir. Hatta olanaklarınız artarak, ekonomik koşullarınız iyileşecek. Bu da daha iyi yerlerde , daha farklı ortamlarda bulunmak, parlak bir istikbale sahip olmaya delalettir.

Rüyada Yeşil Manzara İzlemek

Elinize yüklü miktarda para geçmesi, bolluk ve bereket, zenginlik, kazancın artması demektir. Birkaç yerden birden elinize para geçebilir. Ticari hayatta başarı da demektir. Sahip olduğunuz mal mülkün üzerine yenilerini ekleyebilirsiniz. Yeni bir ev araba satın alınabilir. Yeni yatırımlar yapılabilir.

Rüyada Güzel Manzara İzlemek

Yeni fikirler edinmek ve yeni şeyler öğrenmek, daha güzel olanaklara sahip olmak, iyi insanlar ile tanışarak ortak güzel işler başarmak demektir. Çok başarılı olabilir, şan şöhrete kavuşabilirsiniz. İçinizde sakladığınız bazı istekleriniz gerçekleşebilir. Önünüze çıkan fırsatlar size yepyeni kapılar aralayacak.

Rüyada Yüksekten Manzara İzlemek

Rüyada yüksekten manzaraya bakmak, iş veya eğitim hayatında başarıların artması, büyük bir azim örneği olarak çok büyük başarılara imza atmak ve herkese örnek olmak demektir. Kendi plan ve projelerinizde başarı kaçınılmaz olacak. Belki çok daha iyi bir işe başlayabilirsiniz. Daha güzel bir iş fırsatı ile karşılaşabilir, maddi durumunuzu düzeltebilirsiniz.

Rüyada Uçaktan Manzara İzlemek

Bir yere yolculuk yapmak, dış bağlantılar kurmak, başka bir ülkeye seyahat etmek veya yerleşmek demektir. Yaşadığınız yerden bir süreliğine ayrılabilirsiniz.. Yurt dışında eğitim ya da iş olanakları da söz konusu olabilir.

Rüyada Şehir Manzarası Görmek

Yeni bir şehre taşınabilir, evinizi ve işinizi değiştirebilirsiniz. Eğitim ya da iş niyeti ile şu anki düzeninizi değiştirerek daha fazla olanağın olduğu bir yere taşınmanız mümkündür. Bekar olan kişiler başka bir ile taşınarak hayatlarını sürdürmeye başlayabilirler.

Rüyada Orman Manzarası Görmek

Gözünüz yükseklerde olabilir ve hayal ettiğiniz yüksek mertebeye erişeceksiniz. Çok önemli insanlar ile bir araya gelerek, yeni iş bağlantıları kurmanız mümkündür. İş hayatında çok fazla insan ile tanışabilir, müşterilerinizi artırabilir, yeni dostluklar kurabilirsiniz.

Rüyada Dağ Manzarası İzlemek

Herkes için imkansız gibi gelen hayallere erişeceksiniz ve dilekleriniz kabul olacak. Sahip olacağınız olanaklar herkes şaşırtabilir. Emeklerinizin karşılığını fazlası ile alacak, hak ettiğiniz konuma erişeceksiniz. İş hayatında terfi alabilirsiniz.

Rüyada Deniz Manzarası İzlemek

Aşk hayatında romantik günler yaşamak, mutluluklara erişmek, sosyal yaşantıda hoş sohbetler, mutlu bir aile yuvası demektir. Sevdikleriniz ile tatil planları da yapabilirsiniz. Yakın zamanda sevdiğiniz insanlar ile bağlarınızı güçlendirecek, birlikte çok güzel zaman geçireceksiniz.

Rüyada Manzara Fotoğrafı Çekmek

Şu günlerde sosyal faaliyetler ile fazlasıyla vakit geçireceğinize, yeni dostluklar kuracağınıza, aşk hayatınızda mutluluğu yakalayacağınıza ve eğlenceli aktivitelere katılacağınıza yorumlanır. Yeni tatil veya seyahat planları da yapabilirsiniz.

Rüyada Manzara İzlemek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, azimli ve hırslı olduğunuza, başarının kaçınılmaz olduğuna, refaha erişmek, mutlulukların artması, ufkun genişlemesi demektir. Hayata bakış açınız değişebilir ve pozitif enerjiniz ile herkesin gönlünü kazanabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Asya dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda ailemle arabadayız ve onları aceleyle korunaklı olduğunu söylediğim bir yere yönlendiriyorum ve yönlendirdigim yerde araba çekici gibi bir araç arabayı alıp bir anda çok yükseğe çıkartıyor ve o yer o kadar güzel bir manzaraya ulaşıyor ki bakmaya doyamıyorum.Hayran kalıyorum manzaraya. Buarada araba havada asılı halde yukarıda bekliyoruz ve manzarayı seyrediyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde hasta biri varsa iyileşmesine, sevdiklerinizden iyi haberler almaya yorumlanır.

  2. Melike dedi ki:

   Rüyamda annem ve küçük kardeşimle otübüsle tatile gidiyormuşuz etraf o kadar güzeldi ki rengarenk bir sürü çiçek ağaçlar deniz manzarası hayran oluyordum ve bir iki tanede fotoğraf çekiyordum otobüs kalabalıktı

 2. Pelin dedi ki:

  Merhabalar , rüyada yol kenarında arabadan inip, 4 mevsimi barındıran renklerde ağaçların olduğu bir manzara yı izledim ve Yanımda da bir arkadaşım bu manzaranın fotoğrafını çekiyordu, ben de sonra çekmeye niyetlendim ama manzara çok etkileyici ve güzeldi ağaçlar renk renkti…anlamı nedir acaba ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yolunuzu gözleyen birinin olduğuna yorumlanır.

 3. Mert dedi ki:

  Rüyamda yüksek güzel bir binanın terasında uyanıyorum. Dışarı bakıyorum çok güzel bir manzara görüyorum bulunduğum yer başka bir ülkeydi. yuksek güzel binalar yeşil alanlar huzurlu bir yerdi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mesleğinizde önemli bir fırsatın çıkmasına yorumlanır.

  2. Aynur dedi ki:

   Rüyamda uçarak denizi izliyor çok mutlu olup bu güzel manzarayya inanılmaz diyorum denize girip tekrar uçuyorum çok keyif alıyorm nedir acaba

   1. admin dedi ki:

    Bu ruya uzak bir yere seyahate etmeye yorumlanir.

 4. Gül dedi ki:

  Rüyamda yolda yürürken birden Allah’ım ne kadar güzel bir manzara diyorum. Ağaçlar arasından süzülen gün ışığı hayran oluyorum. Fotoğrafını çekmek için telefonumu çıkartıyorum. Tam fotoğraf çekerken ağaçların arasında zürafayı farkediyorum. Biraz daha yaklaşıyorum fotoğraf çekmek için sonra bir fil sürüsü çıkıyor. Arkamda yavru filller onların arkasında büyük filler beni önlerine katıp iterek götürüyor.fillerden çok korkmuyorum ama Tekrar arkama baktığımda uzaktaki dağdan birde büyükbaş hayvan sürüsü geliyor. Yanımda bir genç kız beliriyor. Sürü gelmeden saklanmak için evine gidiyoruz. Sokaktaki bütün evlerin duvarlarında tuğladan çok pencere var. Sürü pencereleri kırar diye banyoya saklanıyoruz. Kıza keşke diğer insanlara da sürü geldiğini söyleseydik diyorum boşver diğer insanları diyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni iş imkanları ve yeni yerler gezip görmeye yorumlanır.

 5. Şevval dedi ki:

  Ben rüyamda yaşadığım yerde bi duraktaydım. Gece olmuştu. Gökyüzüne baktığımda muhteşem bi görüntü vardı. Bir sürü yıldız vardı. Gökyüzü morla karışık siyah bir görüntüydü. Hava açık olduğu için her şey çok güzel görünüyordu. Bu rüyamı yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya işlerinizden bol kazanca ulaşmak, hayallerin gerçekleşmesine yorumlanır.

 6. Nazlı dedi ki:

  Merhaba ruyamda bır evın çatısına cıkıp etrafın manzarasını ızlıyodum sonra tekrar catıdan ınerken merdıvenlerden dusuyordum. Rüyamın anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi hedeflere yakında ulaşmaya yorumlanır.

 7. Ayşe dedi ki:

  Ben rüyamda gercek hayatta erkek kardeşime aşık olan kızın evine gitmiştik. O kızın ona benzeyen iki kiz kardeşi daha varmis. Ben onlari görünce şaşırdım. Oturuyorduk salonda kızın halası bana dedi ki biz size kızımızı vermicez. Ben de dedim ki buraya kızınızı istemeye gelmedik zaten. Sonra bir yere çıkıp dışarıdaki manzarayı izlemeye başladım. Bütün şehrin manzarasını gördüm. Cok güzeldi. Telefonumla manzarayı çekmeye başladım. Rüyamda diyarbakirdaydim. Gercek hayatta İstanbulda yaşıyorum. Rüyamı yorumlar misiniz?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zaman önce kurulan hayallere kavuşmaya yorumlanır.

 8. Remziye dedi ki:

  Rüyamda komşunun evinden pencereden disariya bakınca çok güzel.manzarayla karşılaştım masmavi berrak dere akıyordu bi taraftan bitarafta maavı deniz ve güzel yesillik bir ortamdi öylece izliyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yere seyahat etmeye yorumlanır.

 9. Mihri dedi ki:

  Rüyamda bir uzun yolculuğa çıkıyorum arabanın arka koltuğunda oturuyorum akşam üstü o kadar güzel bir manzara var ki gün batimi denize vurmus etraf sarı yeşil renklere boyanmisti. Arabayı durdurup manzaranin fotoğrafını çekmek istedim ben fotoğrafını çekerken deniz öyle bir dalgalandi ki islanmamak için kaçmaya çalıştım kacamadim ama islanmadim da. Bu uzun yolculuğa bir kadın akrabam ile çıkıyordum ama tanımıyorum akrabami yeni tanişmisiz. Daha sonra sosyal medyada paylaşıyorum eski sevgilim bakmış mı diye kontrol ediyorum. Ruyami yorumlarsaniz sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayallerinize kavuşmak ve iş teklifi almaya yorumlanır.

 10. Yasemin dedi ki:

  Merhaba ruyamda cok guzel bir kumsaldayim,etrafta kimse yok,denız harıka,gokyuzune bakıyorum,acık mavı..gokyuzune bakerken bır at ve uzerınde genc uzun saclı genc erkek goruyorum..benı farkedıyor,farkedınce yanında arkadaslarını da toplayıp gokyuzunden ucan atlarla denıze ınıyorlar..dort nala bana dogru yaklasıyorlar..denızden cıkmadan sahıle yakın mesafede sırayla dızılıyorlar..ben el sallıyorum,gulumsuyorum ama onlar sadece bana bakıyorlardı..yaklasık yedı sekız kısıydıler..bunlar kım acaba dıyorum..dostmu dusman mı?pek anlayamıyorum..gokyuzunde ılk gordugum kısı sıyah renklı tasmı demırmı ne oldugunu anlıyamadıgım anahtarlık bası buyuklugunde ucak formunda bır cısmın sıvrı kanat kısmını arkamda belıren oglumun tam alnına ısabet ettırıyorlar..oglum sırt ustu dusuyor..ben saskınla oglum öldumu?bayıldı mı dıye Telas edıp korkmustum….hayır olsun ınsaallah,ruyamı yorumlarsanız sevınırım..

  1. admin dedi ki:

   Kısmetin açılacağına ve yen, yerler gezip görmeye maddi durumunuzun daha iyi olacağına yorumlanır.

 11. Xeyale dedi ki:

  Ruyamda sevgilimde guzel bir dag gibi yerdeydik dagin yukarisinda oturub dereye nehire bakiyorduk bir an nehirde buyuk bir kelebek gorundu sonra sevgilimle arabay bindik yagmurlu havada araba kullandi bundan ilaeve ailesinin beni istemeye geldigini gordum annem beni vermek istiyorlardi ama gercekde istemeye gelmek istoyoardi amma annemler izin vermemisdi

  1. admin dedi ki:

   Birlikte kurduğunuz hayalleri gerçekleştirmek ve isteklerine kavuuşmaya yorumlanır.

 12. Tuğba dedi ki:

  Rüyamda evimin camından dışarıya bakıyorum şato benzeri bir ev varmış dağın üstünde çok beğeniyorum manzarayı fotoğrafını çekiyorum ama hemen ardından şatonun duvarından çok az alev gelmeye başlıyor, şato ablamın evine çok yakınmış evede sıçrıyor alev görüyorum ama korkutucu değil oldukça az yangın söndürme tüpünü alıp eve koşuyorum.

  1. admin dedi ki:

   Zor sanılan hayallere erişmek demektir.

 13. Deniz dedi ki:

  Rüyamda yuksek bir köprüye cikiyorum merdinlerden. Bi yandan da korkuyorum aslinda yüksekten korkarim çünkü. Sonra yürüyorum dümdüz köprüden asagi bakıyorum. Mavi,yesil olan bir deniz ve küçük ada gibi yer vardi. Manzarası cok güzeldi. Acaba ne anlama geliyor yorumlarmisiniz?

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir hayalin gerçek olması, çıkılacak seyahatin mutluluk getirmesine yorumlanır.

 14. kübra dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim kişle birlikte bir camdan dağlık bir orman manzarasını izliyirduk.

  1. admin dedi ki:

   Sevdiğiniz ile ortak hayallerinize erişmeye yorumlanır.

 15. Hy dedi ki:

  Yuksek bir kumsaldan denize bskiyorum , deniz dik kumsalin cok asagisinda duruyor okadar guzel bir maviki dipteki her sey gorunuyor. Yuzen insanlar ve kayiklar var uzerinde, bense varmak istedigim bolgeye dogru kumsalin ustunden yuruyorum diklikte karsi tarafa gecmek icin tuttugum iple saliniyorum ve hizla orman icine dogru yuksekten bakarak onumde gozlerime inanamadigim acsba ruysdsmiyim hissini yogun yasadigim guzel manzaralar goruyorum orman icinden iple salinirken. Bu esnada 4 mevsimi yasiyorum o omanda her mevsim de insnilmaz guzel gorunuyor bana.

  1. admin dedi ki:

   Hayallerinize çok yakınlaşmaya ve her geçen gün daha çok kazanca, güzel dostluklar kazanmaya yorumlanır.

 16. Aysu dedi ki:

  Merhaba, ben 11.sınıf 17 yaşındayım. Rüyamda üniversite kazanmışım ve çok mutluyum. Arkadaşlarım ile üniversitenin balkonuna gidiyoruz. Hava kararmış ve şehrin ışıkları görünüyor ve gördüğüm şehir çok büyük ve güzel, orada olmaktan mutluluk duyuyorum. Acaba bu rüya nasıl yorumlanır? Cevap verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler?

  1. admin dedi ki:

   Hayallerinizin gerçek olacağına ve büyük bir şehirde yaşamaya yorumlanır.

  2. Kadriye dedi ki:

   Yanımda kuzenim diye düşündüğüm bir kız çocuğu ile beraber akşam vakti dolaşıyorduk sonra komşunun bahçesinde devasa çiçekli ağaçtan pembe çiçek yaprakları yağıyordu hayran hayran izledik bide orası diğer yerlere göre daha aydınlık görünüyordu. Ayrıca rüyada huzurlu olduğumu hissediyordum.

   1. admin dedi ki:

    Uzun zamandır gidip görmek istediğiniz yerler varsa yakında yola çıkılabilir.

 17. Asya dedi ki:

  Rüyamda yeşilliğin bol olduğu tertemiz çağlayan bir nehrin üzerinde tahta ve camdan yapılmış bir köprüdeyim. Kafamı döndürüyorum ve edebiyat öğretmenimi görüyorum. Parmağıyla nehri işaret ediyor, bakın burada polis var dedikten sonra nehre bakıyorum. Önce beyaz bir melek heykeli görüyorum. Sonra da dizlerine kadar suya batmış bir palis görüyorum. Köprünün üstündeyim, köprüde kendimi pek iyi hissetmiyorum sanki başım döner gibi oluyor ve en sonunda da köprüye sıçrayan sulara doğru kafamı yanaştırıyorum ve rüyam bitiyor.

  1. admin dedi ki:

   Geçmişte kurduğunuz hayallere ilerleyen günlerde erişmek, görmek istediğiniz yerlere gitmek ve hayat konforunun artmasına yorumlanır.

 18. Veysi dedi ki:

  Merhaba. Rüyada tuvalete gidiyorum. 4-5 tane yan yana tuvalet var. Ben en temiz olana giriyorum. çişimi yapıyorum. Meğerse tuvaletin üstü açık yukarı çıkıp çok yüksekten etrafı seyrediyorum. Aşağıda eşim ve kızım beni çağırıyor. Ben etrafı seyrediyorum. Çok yüksek hayrolsun. Yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Eşinizle bir hayaliniz gerçek olabilir, mal mülk konusunda da şansınız açılabilir.

   1. Asya dedi ki:

    Teşekkür ederim. Öğretmenimin bununla ilgisi olabilir mi?

 19. Ekrem safa dedi ki:

  Rüyamda mutsuz olup bıraktığım üniversitenin şehrindeyim. Eski yurdumdayım, rastgele bir odaya geçiyorum. Odamın manzarası çok güzel yan odadakilerin kapısını çalıp oda boş mu diye soruyorum yerleşmek için tesadüfen eskiden çok iyi olduğum 3 arkadaşım çıkıyor odadakiler. Boş diyorlar ve birlikte oda bakıyoruz daha güzel beraber kalacağımız aynı odada. Bir oda buluyoruz 3-5 kişilik bir oda buluyoruz. Oda dar gibi ama etüt odası gibi bir yere açılıyor. Çok güzel tepeden uçsuz bucaksız şehir manzaralı penceresi balkonu var. Çok ferah bu yüzden yerleşiyoruz galiba hatırlamıyorum. Ama ben mutsuz olduğum şehirde arkadaşlarımı görmek ve çok ferah bir odam olduğu için çok mutluyum. İçimde hiçbir sıkıntı yoktu.

  1. admin dedi ki:

   Bir zamanlar yarım kalan hayaller için önünüze yeni bir fırsat çıkmasına ve arkadaş grubundan destek almaya yorumlanır.

 20. Buket dedi ki:

  Rüyamda başka bir ülkede büyük bir yolcu gemisi ile seyahat yapıyorum. Çok yüksek ve birbirinden farklı binalar ve yerlerden çok hızlı şekilde seyahat ediyorum. Kalabalık bir ortamdayım.

  1. admin dedi ki:

   Gelirin her geçen gün artmasına ve hayırlı yolculuğa yorumlanır.

 21. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda balkonda duruyorum ve şehrin manzarasına bakıyorum. Şehirde uzun, büyük ve güzel evler görüyorum ve yaşadığım eve çok yakın olduğunu düşünüyorum. Aşağı eğilip baktığımda üç yol görüyorum. Arabalar geçiyor, ama çok kolaylıkla (trafik felan yok) çok çabuk geçiriyorlar.

  1. admin dedi ki:

   Hayallerine erişmek ve hayatınıza giren kişinin size yardımcı olacağına yorumlanır.

 22. havva dedi ki:

  Arabaların olduğu bir alanda sandalyede oturuyorum. Sonra kalkıp aşağı doğru bakıyorum denizin de olduğu yeşillik çok güzel bir yer.

  1. admin dedi ki:

   Kısmetlerin açık olmasına, yaşamak istediğiniz bir yer varsa oraya taşınmaya yorumlanır.

 23. Zuhal dedi ki:

  Merhaba, bir tepedeyim. Karşı tarafa bakıyorum yeşillik güzel bir orman manzarası görüyorum. Arkamı dönüyorum orada da çok güzel orman manzarası vardı.

  1. admin dedi ki:

   Kısmetin açık olması ve bol kazanca yorumlanır.

 24. Zuhal dedi ki:

  Merhaba, rüyamda bir tepedeyim. Karşı tepeye bakıyorum, çok güzel bir orman manzarası. Arkama bakıyorum yine çok güzel yemyeşil orman manzarası.

  1. admin dedi ki:

   Biraz sabır ettikten sonra maddi olanakların çoğalmasına yorumlanır.

 25. Aleyna dedi ki:

  Rüyamda sahilde tek başıma dolanıyordum. Karşı taraftaki eski lise arkadaşlarım bana bakıyordu. Sonra ben yine tek yürüyordum. Yanıma aniden eski sevgilim geldi. Yüzü normalden daha telaşlı sıkıntılı gibiydi. Ben denizi izliyordum, manzaraya bakıyordum. Manzara çok güzeldi. Toz pembeler açık mor açık yeşil çok güzel bir manzara vardı. Resmini çekmek istedim. Çekerken eski sevgilim hadi gidelim dedi. Bende yürürken fotoğrafa baktım ve net çıkmamıştı bulanıktı. Sonra ben dedim ki ben manzaranın fotoğrafını çekicem. Geri dönüp fotoğrafı çektim ve güzel çıkmıştı. Sonra eski erkek arkadaşım benim fotokopi kağıtlarımın parasını ödedi. Ben kendim ödemek istemiştim. Acaba nasıl yorumlanır?

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza yeni birinin girmesine ve daha mutlu olmaya yorumlanır. Bu kişi başka bir şehirden olabilir.

 26. Yıldız dedi ki:

  Merhaba. Ben rüyamda annemle birlikte yüksek 1 yerde durarak manzara izlediğimizi gördüm. Şehirdeydik ancak manzara yemyeşil ve harikaydı. Ter temiz hava geliyordu oradan. Ben anneme oraya taşınmayı teklif ediyordum.

  1. admin dedi ki:

   Büyük hayallerin gerçek olmasına ve annenizin de size destek vermesine yorumlanır.

  2. Ayşegül dedi ki:

   Bir evin pencersinden disariyi seyrwdiyorum gozle gonur kadar yakin yanina gidecek kadar yureyerek 2 saat alacak kadar uzak bir camdan baktigimda sol tarrafta kule veya kalye benzer cami seklini almis bir yer toprak rengi bir yol etrafsonbahar ayi gibi karsi tepelerde karahindiba cicekleri camdan sag tarafa baktigimda koskaca bir orman yesillik daglik bir alan ortasinda 3katli 6 daire buyuklugunde bir okul agaclarin Uzerine golge dusmus gibi ben bu manzaranin fotografini cekiyorum elimde en yuksek model bi telefon ile dogada birde bir agac goruyorum dalli budakli budaklarini saymazsak 7 dal bu agacla ilgili 7 gizli bir bilgi veriliyor bana kagit uzerinde 7 anlasilmayacak bi sekilde yazili ne rakam ne yazi bi sembol gibi fakat bu 7 gizli bilgi musluman bir kiz tarafindan cozuldugu soyleniyo bana ve gozumun onundeki kagitta yazilan 7 madde agac seklinde beliriyor

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya zamanında hayal olan şeylerin yakında gerçek olacağına yorumlanır.

 27. Meri dedi ki:

  Rüyamda gece vakti yüksekçe bir balkondan ay ışığının etrafı aydınlattığı çokk yüksek dağları izliyordum. Yüksek ve sıralı dağları tepeleri izliyordum. Bazende yüksekten korkup kendimi geri çekiyordum. Yorumlar mısınız lütfen?

  1. admin dedi ki:

   Büyük hayallerin gerçek olmasına, parasal sıkıntı çekmemeye yorumlanır.

 28. Uge dedi ki:

  Rüyamda bir gemideyim. Bir aile ile hoş sohbet ediyorum. Kadının mantosu ticaretini yaptığım bir ürünün deseninden. Yeniden beğeniyorum. Onların ineceği yere gelinmiş. Vedalaşıyoruz. Kadın numaramı almak ister gibi ben çekimser kalıyorum. Tüm gemi güverteye çıkıyoruz. Çünkü muhteşem bir manzara varmış. 2 dağ manzarası diyorlar. Ben de çıkıyorum iki dağ ve her yeri sokak lambaları ile ışıl ışıl bir görüntü. Harika diyorum. Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza girecek bir insan ile birlikte neşenizin artmasına ve çok istediğiniz bir şeye kavuşmaya yorumlanır.

 29. nermin91 dedi ki:

  Merhaba. Ben rüyamda tek kişilik bir uçakta uçuyordum. Harika manzaralar izledim. Kanyon dağlar akarsu sonra irkildim. İniş çıkışlarda kemerimi kapatıp devam ettim. Uyandığımda hala uçuyor hissi yaşadım. Düşününce gerçek gibiydi.

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir hayali gerçekleştirmek için az bir süre kalmasına yorumlanır.

 30. Merve dedi ki:

  Merhaba, ben gizli bir yola gittim ve birden mükemmel bir manzarayla karşılaştım. İnanın buraya yazmakta zorlanıyorum. Bir mağara vardı. Küçük küçük bir sürü oyukları olan etrafı yeşilliklerle sarılıydı. Karşısı da öyle birçok güzel çiçek vardı. Biraz tropik bir yerdi. Ben fotoğrafını çekmek için telefonumu çıkardığımda mağaranın bir oyuğundan kuşlar çıktı. Ben biraz şaşırdım sonra hemen ardında ikinci oyuktan kuşlar çıktı. En sonki oyuktan tavus kuşları çıktı. Onlara hayran kaldım. Gülerek fotoğraf çekmeye çalıştım. Sonra çimlere uzanıp onları izledim. O an yanımda kız kardeşim de vardı. O da benimle uzanmış izliyordu.

  1. admin dedi ki:

   Yaşantınızda önemli yenilikler olması ve çok sevinmek, müjdeli haberler almak anlamına gelir.

 31. Binnur tatar dedi ki:

  Merhabalar, ben bugün rüyamda eşimle kızımla bir otobüsle virajlı yollardan giderek bayağı yüksek deniz orman manzaralı bir yere gittik. Yolda giderken korkarak gittim. Harika manzaranın sürekli fotoğrafını çektim. Orada akrabalarım da vardı. Orada sohbet ettim ve manzarayı izledim.

  1. admin dedi ki:

   Maddi kayıpların geri gelmesi, evinize daha çok para girmesi ve rahat geçim sağlamaya yorumlanır.

 32. Ali dedi ki:

  Ben çok değişik bir rüya gördüm. Allah hayra çıkarsın da 2 araba birini dayım sürüyor, diğerinde video kanalı çeken gay var. 2 tane işte arkadaşıma gidiyoruz. Müebbet hapis yiyecekmiş. Manzaralı ev, galiba havuzlu da ve ondan sonra polisler evi arıyor. İşte arkadaşı götürecekler. Ben “aşşağı atla aşşağı” diyorum. Beni dinlemiyor ve gece oluyor. Benim teyzemin kocası fenalaşıyor ve sonra radyoda şehadet çıkıyor. Onu söylüyor orada uyanıyorum. Nedir bu ya?

  1. admin dedi ki:

   Çok büyük bir engelin aşılması, zor bir sürecin üstesinden gelmeye yorumlanır.

 33. Brave heart dedi ki:

  Rüyamda denizin ortasında çok yüksek bir evdeydim. Deniz masmaviydi daha sonra akşam oluyordu ve ben denizden şehir manzarasını izliyordum. Şehrin bütün ışıklarını hayranlıkla izliyordum.

  1. admin dedi ki:

   Yurt dışına dair hayallerin gerçekleşmesi ya da başka bir dileğin kabul olmasına yorumlanır.

 34. Asya dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda bir tepeye çıktım da muhteşem cennet gibi manzarayı gördüm. Geniş deniz ve yeşillik manzarası. Çok renkli ve çok güzeldi.

  1. admin dedi ki:

   Tanışacağınız biri ile birlikte önünüze yepyeni fırsat kapılarının açılmasına yorumlanır.

 35. Sevtap Demir dedi ki:

  Merhaba, rüyamda çok yüksek bir binaya çıkmışım. Manzara o kadar güzel ki denizi yeşillikleri önemli binaları ve Anıtkabir’i her yeri görebiliyorum. O kadar güzel ki resim çekiyorum sürekli. Ama oranın giriş fiyatı çok yüksek ve ben de görmem lazım mutlaka diye yalan söylüyorum. Biletimi girişte gösterdim ve şimdi de düşmüş galiba diye görevli bekleyin bir soralım diyor, uzaklaşıyor yanımdan. Ben de resim çekilmeye devam ediyorum o gelene kadar şu güzelliği göreyim diyorum. Manzara o kadar güzeldi ki hala etkisindeyim. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim 🙂

  1. admin dedi ki:

   Yakında şansın açılmasına, önemli bir iş fırsatı ya da başka bir hayalin gerçek olmasına yorumlanır.

 36. Melek yimen dedi ki:

  Rüyamda lokanta arıyorum ve giderken dağın tepesinde inanılmaz muhteşem bir deniz manzarası gördüm. Denizin ortasında bir tane ada ama inanılmaz güzel gözümü alamıyorum, resim çekmek istedim. Bir anda adamın biri beni yabancı turist sandı ve laf atmaya başladı. Ben de Türkçe cevap verdim. Çok şaşırdı ve onu şikayet edeceğimi söyledim ve yine lokanta aramaya decam gittim. Giderken lüx bir arabada bir aile gördüm ve onlar da lokanta arıyormuş. Neyse beraber yol aldık. Annesi bana börek verdi gidene kadar yiyelim diye. Sonunda bulduk lokantaya oturduk ve ne göreyim. O manzara sanki ulaştık, inanılmaz bir manzara gözümün önünden gitmiyor. Deniz yüksekten bakıyorum ve işte budur diyorum. O insanlarla da arkadaş olduk.
  Melek

  1. admin dedi ki:

   Yakında sevdikleriniz ile birlikte plansız bir şekilde seyahate çıkabilir, birlikte keyifli bir yolculuk geçirebilirsiniz.

 37. dilek dedi ki:

  Rüyada biraz yüksek açık bir alandan karşıya doğru baktım şehir merkezi gözüküyordu çok güzeldi orayaya yanlışlıkla gitmiştim ve fotoragini erkek arkadaşıma atmak için çektim beni bulmasi için. Fakat erkek arkadaşım gerçekte eski sevgilim o zaman yeni barismistik.

  1. admin dedi ki:

   Başka bir yerde yaşam kurmak, hayallerin yakın olmasına yorumlanır.

 38. Aysel dedi ki:

  Merhaba, rüyamda eşim, ben ve oğlum Ankara’da eşime hediye almak için geziyoruz. Birden Ankara’nın bilmediğimiz bir yerini görmüşüz. Ve burada çok yüksek katlı binaların yanı sıra uzunca bir kule vardı. Kulenin yüksekliğine aşağıdan hep birlikte bakıyoruz. Oğluma hediye alması için buraya da bakabileceğini söylüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Uzun süredir beklenen haber sonunda gelebilir, mutlu bir vesile ile başka bir şehre yolculuk yapılabilir.

 39. Belkıs dedi ki:

  Merhaba, rüyamda evimizin dağ manzaralı mutfağından dışarı bakıyorum ve sanki ilk defa görüyormuş ve farkına varmışım gibi hissediyorum. Ve hemen elime bir kitap alıp okumaya başlıyorum. Ama hava biraz kasvetli, sanki yağmur yağacak gibi ama yağmıyor. İçimde de bir sıkıntı hissediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Boş yere stres ve sıkıntı yapmaya, aslında bir şeyleri kuruntu yaptığınızı anlamaya ve sorunların kolay bir şekilde çözülmesine yorumlanır.

 40. merve dedi ki:

  Rüyamda başka bir şehre gidiyorum ve oranın manzarasını izliyorum. Bir de bakıyorum ki önceden yaşadığım şehirdeki orman oraya kadar uzanmış. Ben de onu seyrediyorum. Acaba rüyamın tabiri nedir? Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Gelecek günler iş hayatında büyük bir şans yakalamak, başka bir şehirde yaşama şansı elde etmek ya da yurt dışı imkanına yorumlanır.

 41. Sevim dedi ki:

  Rüyamda çiçek açmış ağaçlarla dolu bir yolda yürüyorum. Yanımda başkaları da var. Kim olduklarını bilmiyorum, bazen de arkama bakıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Çıkılacak bir yolculuk sonrasında kısmetleriniz artabilir, çok mutlu bir şekilde geri dönebilir, yeni edineceğiniz dostluklardan fayda sağlayabilirsiniz.

   1. Hatice dedi ki:

    Rüyamda eski oturduğum sitenin kaçak yapıldığı için yıkıldığını görüyorum tanidigim bir suru insanin evi yikilmis ama karşım da nehir manzarası var denize kavuşuyor iki dah arasından suyu masmavi ve berrak

    1. admin dedi ki:

     Yeni bir yere yerleşmeye yorumlanır.

 42. Nesrin dedi ki:

  Ailece araba ile dağa doğru çıkıyoruz. Harika bir manzara var, çok güzel ve farklı bir çeşmenin yanından geçerken ben arabayı durdurup fotoğraf çekinmek istiyorum. Çeşme doğal taşlardan oluşmuş ve etrafı yeşillik harika bir manzaranın ortasında.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinden beklenilen maddi ya da manevi desteği almaya, iç ferahlığına ve beklenmedik bir anda çok mutlu olmaya yorumlanır.

   1. Yasemın dedi ki:

    Merhaba ,rüyamda çok güzel bır denız,çok güzel kumsaldayım..gökyüzünü ızlıyorum,açık mavı ,huzur dolu..gökyüzüne bakarken bır at var üstünde bır kışı..benım gördüğümü farkedıyor,dıger arkadaşlarını alarak gökyüzünden ucarak denıze onuyorlar dört nala yanıma gelıyorlar..denızden çıkmıyorlar ama sahıle yakınlar..sırayla dızılmısler,ben el sallıyorum,gülümsüyorum ama bana Hıç bır tepkı vermıyorlar..acaba bunlar kım diyorum..dostmu dusmanmı dıyorum kendı kendıme.. sonra gökyüzünde gördüğüm atlı kışı anahtarlık büyüklüğünde uçak formunda kanadının sıvrı kısmı sıyah tas yada Demir tam bılemıyorum arkamda Beliren oğlumun alnının ortasına fırlatarak ısabet ettırek saplanıyor..oğlum sırt üstü düşüyor..ne oldu oğluma dıyorum bayıltılarmı oldurduler mı dıyorum..tabı bır korku ve telaşla ne olduğunu anlayamadan rüyam bıttı..

    1. admin dedi ki:

     Bol kazanca ve rızkın artacağına, daha çok para kazanarak dolaşmaya yorumlanır.

 43. Rukiye dedi ki:

  Benim rüyamda gördüğüm manzarada sarı sarı bir sürü başak vardı ama en önde olan diğerlerinden biraz daha uzundu ve ben tam karşısında idim fakat bir ekrandan bakıyordum sanırım.

  1. admin dedi ki:

   Çok yakında para sıkıntısından kurtulmaya, elinize bol para geçmesine yorumlanır.

 44. Lale dedi ki:

  Rüyamda durgun bir su üzerinde seyahat ediyordum. Ama neyin içinde olduğumu hatırlamıyorum. Etraf sakindi ve değişik kayalıklar vardı. Seyretmek hoşuma gitmişti. Sonra toprağa çıktığım yerde birileri yerde renkli eşarplar satıyorlardı. Ben de anneme alayım mı hangisini alsam diye seçmeye çalışıyordum. Güya döndüğümde hediye edeceğim. Boy olarak küçük bir tane elime geçti kıvırıp ayna karşısında boynuma bağladım ama çok fazla kapattı hoş olmadı diye geri çıkarttım. Bu kadar hatırlıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Dert ve kederin sona ermesi, gelecek haberler ile birlikte içinizin rahat edeceğine yorumlanır. Bir süredir beklenen haber gelebilir, hane içerisinde mutluluk yaşanabilir.

 45. Su dedi ki:

  Rüyamda osmanlıca kursuna başlayacaktım. Başımı çevirip baktığımda uludağı gördüm. Yemyeşildi, yağmur yağıyor gibiydi ama hava berraktı. Teleferikler boş iniyordu aşağı. Sonra 4 tane siyah birbirine bağlı rahvan atlar uludağdan aşağı koşuyorlardı.

  1. admin dedi ki:

   Maddi olanaklarınız artabilir, eğitim ya da iş hayatında yükselişe geçebilir ve emeklerinizin karşılığını alabilirsiniz. Yakında alacağınız haberler de başarınız için önemli olabilir.

 46. Betül dedi ki:

  Rüyamda arabayla başka bir şehre gidiyoruz. Ailemle indiğimiz yerde dağ görüyorum. Yemyeşil ve çok güzel. Sonra böyle bölüm bölüm güzel çiçek toplulukları görüyorum ve o yeşilliğin fotoğrafını çekiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Size destek olacak, kol kanat gerecek birileri sayesinde gelecek günlerde hayallerinize yaklaşmanız demektir. Bir işinizin çözülmesinde de önemli birinden yardım alabilirsiniz. Ancak yakın zamanda yüzünüzü güldürecek olaylar olabilir.

 47. Şeyma dedi ki:

  Rüyamda çok güzel manzaralı yerleri görmeye gittim. Yükseğe çıktım ki hepsini göreyim farklı iki manzara gördüm. Sonra yukarı çıktığımda bir de aşağıdan bakmak için indim. Irmak donmuş bir adam üstünden koşarak hızla geçti. Aman dikkat derken. Sonra biz de denedik ailemle ben paniktim biraz. Taşlar vardı suyun içinde büyük yuvarlak onlar dikkatimi çekiyordu. Ama manzaralara hayran kaldım ve sürekli fotoğrafını çektim. Ekrana sığdırmaya özen göstererek.

  1. admin dedi ki:

   Gelecek hayalleriniz için büyük bir adım atmak, yeni başlangıçlar ve yeni kararlar almak, birinden destek görmek gibi anlamlara gelir. Geleceğe umutla bakmaya başlayacağınız olaylar yaşanabilir.

 48. Selda dedi ki:

  Merhaba, rüyamda yazlık evimizin balkonuna çıkmışım. Ama ev de balkon da daha değişik. Sanki yazlık evimiz değil. Biraz sıkılıyorum. Panjurlu geniş bir balkondan bir tarafta gündüz deniz manzarası görüyorum. Sonra sandalyeye oturuyorum. Öbür taraftan gece ışıklı deniz manzarası izliyorum. İstanbul’un manzarasını izliyorum.

  1. admin dedi ki:

   Yeni tanıştığınız insanların aslında pek de iyi niyetli olmadığını anlayarak başta size verdikleri umut ve beklentilerin aslında altında başka niyetlerin olduğunu görebilirsiniz. Bu sebeple yeni sosyal çevrenizden uzaklaşabilir, bazı insanlarla aranıza mesafe koyabilirsiniz. Sosyal çevrenizde iyi ve kötüyü ayırt etmeniz rahat olacak.

 49. feryattin dedi ki:

  Rüyamda dağ kayalıkla birleşik masmavi güzel deniz var. O manzaraya çok hayran kalmıştım. Sonra arkadaşlarımı getiririm buraya diye düşündüm ve profesyonel kamerayı aradım. Onunla çekeyim diye, ama manzara çok güzeldi. Sanki cennetteymişim gibi geldi bana.

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir çok istediğiniz bir şey gerçek olabilir, özellikle gönlünüzden geçen bir dileğiniz kabul olabilir. Özel hayatınızda mutluluğu yakalayacaksınız. Yeni tanışacağınız insanlar da size yeni fırsatlar sunabilirler ve daha iyi olanaklara sahip olabilirsiniz.

 50. betül dedi ki:

  rüyamda yoldan hızlı hızlı çıkıp yüksek dağlı alana gitmiştim ordan şehir manzarasını izlemek için

  1. admin dedi ki:

   Maddi zorlukların aşılması, kazancın artması, özellikle evde birinin kazancında yükseliş olmasına delalettir. Bu da aile içinde sofra bereketi bolluğunu arttırabilir.

   1. havva dedi ki:

    Bir masada oturuyorum. elimde elde işlenmiş bir manzara resmi var. bir kenarından ip çıkmış azar azar sokuluyor. o ipi kesiyorum daha fazla sökülmesin diye. annem o panodan bende de var diyor. getiriyor. benim kini kedi tırmalamış, hep sökmüş diyor. annemin panosun da ki manzara sökülmüş.

    1. admin dedi ki:

     Güzel bir yere taşınmak ya da seyahat etmeye, mutlu olmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status