Rüyada Market Alışverişi Yapmak

Rüyada market alışverişi yaptığını görmek, kazancın artmasına ve yeni bir gelir kaynağına yorumlanır. Evinize daha çok para girer ve bereket artar. Evli olan kişiler borçları varsa borçlarını kapatırlar. Yeni bir ev ya da araba satın almak isteyenler de gereken kazanca ulaşıp istediği mal mülkü alabilirler. Kendi işinizi yapıyorsanız işleriniz açılır, yeni anlaşmalar yapılır ve yeni görüşmeler ile anlaşmalar imzalanır. Müşterileriniz artabilir ve ortak projeler bol kazanç getirir. Kişi iş hayatında doğru adımlar atar ve helal yoldan daha fazla kazanca ulaşır. Rüyada markete gidip alışveriş yapmak, işsiz olanların işe girip işlerinde başarıya ulaşacağına ve kariyer hayatında ilerleyeceğine yorumlanır. Kariyerinize yönelik istekleriniz gerçekleşir.

Rüyada başkasının alışveriş yaptığını görmek, iş hayatına yönelik kurulacak bağlantılara ve yeni çalışma arkadaşlarına yorumlanır. Kendi işini yapanlar yeni çalışanlar alabilirler, başkalarından iyilik görülür. Doğru insanlar ile anlaşma yapılır.

Rüyada Mutfak Alışverişi Yapmak

Evinizde rızkın çoğalacağına ve her geçen gün evinizde geçimin rahatlamasına yorumlanır. Bekar olan biri için bu rüya zengin biri ile evlenmeye yorumlanır. Evlilik hayatında geçim derdi kalmaz. Kişi evine hayırlı helal kazanç getirir.

Rüyada Bedava Alışveriş Yapmak

Hiç kimseye muhtaç olmadan geçinmek ve başkalarına el açmamak anlamına gelir. Kişi kendi ayakları üzerinde durur ve kendi geçimini sağlar. Bir süredir başkalarından destek alan kişiler de kimseye külfet olmazlar, ailelerinden de artık destek almayıp rahat geçinebilirler.

Rüyada Market Alışverişi Yaparken Paranın Yetmemesi

Gelirin artmasına ve daha fazla para kazanarak daha iyi şartlara erişmeye yorumlanır. Her geçen gün daha çok hırslanabilir, hedeflediğiniz kazanca ulaşmak için gecenizi gündüzünüze katabilirsiniz. Kişi azmin sonunda hakkı olan kazanca erişir.

Rüyada Market Alışverişi Yapmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, evinizde bolluk ve berekete, mal mülk edinmeye yorumlanır. Kişi geleceğe dair hem iş hayatında yatırım yapar hem de ailesine yatırım yapar. Maddi endişeler biter ve kişi zenginliğini arttırır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Veysi dedi ki:

  Merhaba rüyamda bir kadınla bir büyük elçi oturuyor. Kadına bir sürü kalem filan veriyorum. Bana para veriyor bir evin kapısını çaldım bir ihtiyar dede sen burda bekle dedi sözde peynir alacağım. İçeride kadın torbaya peynir dolduruyor. Şu yoğurttan da ver diyorum. Ama sadece bi bir buçuk kiloya param yeter diyorum. Kazan da pekmez gibi birşey yapıyorlar. Yorumlarınız çok teşekkür ederim.

 2. Emre dedi ki:

  Merhabalar rüyamda bir markette alışveriş yapıyorum un ve çay alıyorum tam kasaya ödemeye geldiğimde çayın ağzı açık olduğu için heryerde dökülmüş ve market çalışanları o çayı değiştirmek istiyor bu arada tanımadığım bir kadın para verip o dökülen çayı almak istiyor ama kabul etmiyorum sonra çayı market çalışanı veriyorum degsitirmeye gidiyor ben markette gezmeye devam ediyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına, borçların bitmesine yorumlanır.

 3. Sevcan dedi ki:

  Rüyamda markette alışveriş yapıorum ama özellikle bulaşık deterjanı almaya gidiyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya elinize toplu para geçmesine yorumlanır.

 4. Sena dedi ki:

  Rüyada erkek öğretmenimle market alışverişi yapıyorduk

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya elinize yüklü para geçmesine yorumlanır.

 5. Barış dedi ki:

  Rüyamda alışveriş merkezi ne gircem ‘girişte bir bayan beni almıyor giriş kartım yok diye. Sonra ben buna laf sokuyorum ben çıkarken oda bana laf atıyo. Sonra arkadaşlarımla Ankara nın bir ilçe sine gelmişiz ilçenin girişini seyrediyoruz horum?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya tüm eksikleri gidermek ve bolluk berekete yorumlanır.

 6. Seren dedi ki:

  Rüyamda kendim bakkala gidiyorum bakkalı bir bayan isletiyor bayana ben sana yardim edeyim biraz diyorum sonra bakkala bakkala teyzemin eşi geliyor meyve suyu almak istiyor bende ona kayısı suyu veriyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya daha çok para kazanmaya yorumlanır.

 7. Reyhan dedi ki:

  Rüyamda akşam vakti alışverişe çıkmışım. Arkadaşımın ablasıyla buluşuyoruz sonra bir ayakkabı mağazasının önünden geçiyoruz. İndirim varmış bir kaç çift renkli ayakkabı kalmış içeri girmiyoruz. Sonra bir kıyafet mağazasına giriyoruz. Arkadaşımın ablası oradaki bir sepette duran bebek eşyalarını inceliyor. Eline bir bebek battaniyesi alıyor pembe fil desenli sonra bırakıyor bende bakıyorum sepettekilere sonra bırakıyorum. Yorumlarsanız mutlu olurum.

  1. admin dedi ki:

   Daha çok gelire sahip olmak ve sosyal çevrenizden davete katılmaya yorumlanır.

   1. Emine dedi ki:

    Ruyad birinin benden bir sey istedigini ben de onu almak icin markete almaya gittigimi ve ondan baska 2 tane sey de aldigimi gordum ama kasaya gelince lazim olani hesaliyor ama digerlerini hayir ben de birini daha hesaplatio az para cikar diye mentos almisim kirmizi renk sakiz onu hesaplama diyorum o da bu sirada baskasinin bir seyini de benimkilerin arasina koydukda bu benim degil diyorum o ve sahibi de evet biliyorum diyor anlami nedir buninb tesekkur ederim. Bri de hesap gibi kirk kurus gibi bir sey gormusdum galiba

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya elinize daha çok para geçmesine ve evinizde berekete yorumlanır.

DMCA.com Protection Status