Rüyada Masaj Yaptırmak

Rüyada masaj yaptırdığını görmek, kendinizi yorduğunuz ve üzdüğünüz konularda artık rahata erişmeye, sıkıntılı günlerin ardından büyük bir rahatlığa kavuşmaya yorumlanır. Kendinizi içten içe üzdüğünüz bir konuda hayırlı gelişmeler olur. Stres ve endişeler geride kalır. Bir süredir kendinizi üzdüğünüz yorduğunuz bir konuda da her şey sizin hayrınıza olur. Rüyada hamamda masaj yaptırmak, hayattan daha çok mutluluk ve keyif almaya yorumlanır. Yeni bir sayfa açılabilir, sıkıntılar biter. Özellikle de işsiz olup zor günler geçiren biri güzel bir işe girebilir. Maddi endişe içerisinde iseniz bu endişeler ortadan kalkar.

Rüyada sırta masaj yaptırmak, çok fazla yük ve sorumluluk altına girmek şeklinde yorumlanır. Sırtınızda çok fazla yük ve külfet olan kişiler olabilir. Size güvenen ve yük olan birileri varsa bu kişiler ile de aranıza mesafe açılabilir. Rüyada omuza masaj yaptırmak, kendini daha iyi ve huzurlu hissetmeye, endişelerin bitmesine yorumlanır.  Kendinizi yanında daha güvende ve huzurlu hissedeceğiniz insanlar hayatınıza girebilir.

Rüyada Ayağa Masaj Yaptırmak

Sevdikleriniz ile aranızda mesafeler varsa aşılmasına ve yeniden bir arada olmaya, özlem duyulan insanlar ile kavuşmaya yorumlanır. Sevdiği insandan ayrılan kişiler tekrar bir araya gelip ilişkilerine kaldıkları yerden devam edebilirler.

Rüyada Sevgiliye Masaj Yaptırmak

Bu rüya sevdiğiniz insan ile aranızın eskisinden daha iyi olmasına, ilişkinizde içinizin daha rahat ve huzurlu olmasına yorumlanır. Eğer şu günlerde bir takım kıskançlık konuları gündemde ise artık güveniniz artabilir, kıskandığınız kişiler aradan çekilebilirler.

Rüyada Masaj Yaptırmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, mal mülk sahibi olmaya ve kazanılan paranın bereketini görmeye yorumlanır. Eğer bir süredir üzerinizde büyük bir stres varsa bu stresten kurtulup rahata kavuşulur. Sizi rahat ettirecek bir haber alınabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ahmet dedi ki:

  Rüyamda iki bayan bana masaj yapıyorlardı yanlız üst kısımları çıplaktı. Ve sırtımda ovdukça kulunç sesleri geliyor bunlarda gidiyor diyordu ve gidiyordu. Ağrılar.

 2. Nazile dedi ki:

  RÜyada burnuma estetik doktorun masaj yaptığını gördüm.NASIL YORUMLANR?

 3. Seda dedi ki:

  Rüyada ablam ve bir arkadaşı bana masaj yapıyordu çok rahatladım.saçlarıma ve cildime baktım gençleşmiştim.saçlarım çoğalmış ve güzelleşmiştim.bir yandan da işe geç kaldım.saatime bakıp duruyordum.

 4. Beyza dedi ki:

  RüyAmda iş yerinden doktor arkadaş omuzlarıma masaj yapıyor ensemi öpüyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında sorumlulukların azalmasına yorumlanır.

 5. Kemak dedi ki:

  Rüyada iki bayan birde sevdiğim kız omuzuma masaj yaptılar ve kâğıt yaktılar kağıdı bardağa koyup omuzuna vurdular omuzun şişti sönen kagıtlarıda ben yakıp bardağa koyuyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya sevdiginiz kisiden hayirli haberler almaya yorumlanir.

 6. BETÜL BÜYÜK dedi ki:

  Hayir olsun Rüyamda miletvekili erkek sırtıma masaj yaparken başka kişilerde izlerken gördüm yorumlarsanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya bir erkekten iyilik gormeye yorumlanir.

 7. Satıbey dedi ki:

  Rüyamda üniverstedeki hocam başıma. Masaj yapıyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli bir sınavdan iyi not almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status