Rüyada Mavi Ay Görmek

Rüyada mavi ay görmek, sizi insanların gözünde yüceltecek önemli bir başarının yakın olduğuna yorumlanır. Reklam ve iletişim sektörü ile uğraşan kişiler bu sektörlerde çok başarılı olabilir, ünlenebilirler. Sizi alkışlayan ve işlerinize hayranlık duyan insanları olabilir. Topluluk önünde büyük bir başarı elde edilir. Kişi kariyerinde en parlak dönemi yaşar. Rüyada ayın mavi renk olması, aynı zamanda ticari hayatta özgün şeyler ortaya çıkarmak ve daha çok tercih edilmeye yorumlanır. Yeni ve yaratıcı projeler ve iş anlaşmaları içerisinde olunabilir.

Rüyada büyük mavi ay görmek, çok hayırlı bir rüya olmak ile birlikte özgürlüğü ve rahatlığı simgeler. Kişinin hem iş hem de aile hayatında konforu artar. Büyük sıkıntılar geride kalır ve yeni bir sayfa aralanır. Bu bir şeyin bitmesi veya yeni bir şeyin başlaması da olabilir.

Rüyada Mavi Ay Tutulması Görmek

Çaresiz veya ikilemde kalan kişilerin sonunda kendileri için çok hayırlı olacak doğru yolu bulacaklarına yorumlanır. Sizin için hayırlısı olacak bir seçimde bulunabilirsiniz. Eğer sizi bekleten biri varsa da asıl niyeti anlaşılır ve belirsizlikler geride kalır.

Rüyada Mavi Ay Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, size huzur veren insanların hayatınıza girmesine ve insanların gözünde değerin artmasına yorumlanır. Sizi örnek alan ve gurur duyan insanlar olabilir. Çevrenizdeki insanların ilgi ve merakı da artabilir.

Rüyada Dolunay Görmek
Rüyada Yarım Ay Görmek
Rüyada Hilal Görmek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Süleyman Habip dedi ki:

    Ruyamda önce 2 tane dolunay gordum. Ortalik gece vaktiydi. Parildiyordular. Sonra 2. Olan ayin cogu alani deniz okyanus bir miktar kara parcalari olan gezegene donustugunu farkettim. Rüyada bian gezegenin dünyaya carpacagini düsünürken uyandim ve Covid den Rahatsiz olan Annemin vefat ettigini ogrendim

  2. Aynur Gel dedi ki:

    Merhaba,rüyamda başımı yukarı kaldırdım,gökyüzü masmavi ve aydinlikti ama geceydi. Biri daha büyük olan iki tane ay gördüm,renkleri maviydi,sonra bir anda bu iki ayın yansımalarını gördüm,birden fazla ay oluştu gökyüzünde ama ikisi gerçekti diğerleri ise sanki izdüşüm ya da aynadaki yansıması gibiydi,çok berrak bir hava vardı,anlamını merak ediyorum

DMCA.com Protection Status