Rüyada Mavi Ev Görmek

Rüyada mavi ev görmek, size karışan ve her işinize engel olan ya da müdahale eden kimselerin artık karışmaması anlamına gelir. Sizi yönlendirmeye çalışan kimseler ile aranıza mesafe koyabilirsiniz. Başkaları için bir şeyler yapan kişiler artık kendi isteklerini gerçeğe dönüştürme hayali kurabilirler. Örneğin hep ailesi ve eşinin mutluluğunu gözeten ve sadece onların istekleri doğrultusunda kariyer çizen kimseler artık kendi mutlulukları için bir şeyler yapabilirler. Örneğin çalışmayan biri çalışma hayatına atılabilir. Hep içinizde alan ve gerçekleştiremediğiniz şeyleri gerçekleştirebilir, ailenizi memnun ettikten sonra hayalleriniz için bir adım atabilirsiniz. Rüyada mavi duvarlı ev görmek, evinizde aile fertleri ile iyi geçinmeye ve huzur bulmaya yorumlanır. Ev içine karışan kimseler artık müdahale edemezler.

Rüyada mavi boyalı ev görmek, yeni bir ev satın almak anlamına gelir. Aileniz ve siz bir ev sahibi olabilirsiniz. Kirada oturan kişiler kendi evlerine taşınırlar. Rüyada mavi badanalı ev görmek, iş veya eğitim hayatı sebebi ile uzak bir yere gitmek zorunda olan kişiler ailesinden destek görürler. Başka bir yerde kısa süreli yaşayabilirsiniz.

Rüyada Mavi Kapılı Ev Görmek

Yeni ve güzle bir eve taşınmak, zenginliğe yorumlanır. Evli olanlar eşleri ile birlikte mal mülk edinmek istiyorlarsa bu istekleri gerçekleşir. Daha çok kazanıp daha çok yatırım yapılabilir. Evinizde rızkınız bereketiniz daimi olur.

Rüyada Mavi Odalı Ev Görmek

Yeni gelir kapısı aralamak ve daha çok kazanıp evinize daha iyi bakmak anlamına gelir. Ekonomik özgürlüğünüzü elinize alabilir, daha çok kazanıp aile geçiminde büyük katkı sağlanabilir. Ev almak isteyen biri bu rüyayı görürse daha büyük bir eve geçebilir.

Rüyada Mavi Ev Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, evinizde geçim sıkıntısı ve para sorunlarının bitmesine yorumlanır. Bekar olan kişiler kendi yuvalarını kurabilirler. Evlenerek kendi evinize taşınabilir, saadet dolu bir yuvanız olabilir. İlişkisi olanlar  sevdikleri insan ile evlilik kararı alabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

17 Yorum

 1. Hüsna
 2. Nurullah
  • admin
 3. Emine
  • admin
 4. Leyla
  • admin
 5. Zeynep
  • admin
 6. Gizem
  • admin
 7. Gozde
  • admin
 8. Derya metin
  • admin
 9. Elyasa
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status