Rüyada Mavi Ev Görmek

Rüyada mavi ev görmek, size karışan ve her işinize engel olan ya da müdahale eden kimselerin artık karışmaması anlamına gelir. Sizi yönlendirmeye çalışan kimseler ile aranıza mesafe koyabilirsiniz. Başkaları için bir şeyler yapan kişiler artık kendi isteklerini gerçeğe dönüştürme hayali kurabilirler. Örneğin hep ailesi ve eşinin mutluluğunu gözeten ve sadece onların istekleri doğrultusunda kariyer çizen kimseler artık kendi mutlulukları için bir şeyler yapabilirler. Örneğin çalışmayan biri çalışma hayatına atılabilir. Hep içinizde alan ve gerçekleştiremediğiniz şeyleri gerçekleştirebilir, ailenizi memnun ettikten sonra hayalleriniz için bir adım atabilirsiniz. Rüyada mavi duvarlı ev görmek, evinizde aile fertleri ile iyi geçinmeye ve huzur bulmaya yorumlanır. Ev içine karışan kimseler artık müdahale edemezler.

Rüyada mavi boyalı ev görmek, yeni bir ev satın almak anlamına gelir. Aileniz ve siz bir ev sahibi olabilirsiniz. Kirada oturan kişiler kendi evlerine taşınırlar. Rüyada mavi badanalı ev görmek, iş veya eğitim hayatı sebebi ile uzak bir yere gitmek zorunda olan kişiler ailesinden destek görürler. Başka bir yerde kısa süreli yaşayabilirsiniz.

Rüyada Mavi Kapılı Ev Görmek

Yeni ve güzle bir eve taşınmak, zenginliğe yorumlanır. Evli olanlar eşleri ile birlikte mal mülk edinmek istiyorlarsa bu istekleri gerçekleşir. Daha çok kazanıp daha çok yatırım yapılabilir. Evinizde rızkınız bereketiniz daimi olur.

Rüyada Mavi Odalı Ev Görmek

Yeni gelir kapısı aralamak ve daha çok kazanıp evinize daha iyi bakmak anlamına gelir. Ekonomik özgürlüğünüzü elinize alabilir, daha çok kazanıp aile geçiminde büyük katkı sağlanabilir. Ev almak isteyen biri bu rüyayı görürse daha büyük bir eve geçebilir.

Rüyada Mavi Ev Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, evinizde geçim sıkıntısı ve para sorunlarının bitmesine yorumlanır. Bekar olan kişiler kendi yuvalarını kurabilirler. Evlenerek kendi evinize taşınabilir, saadet dolu bir yuvanız olabilir. İlişkisi olanlar  sevdikleri insan ile evlilik kararı alabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Hüsna dedi ki:

  Rüyamda yemyrşil dağın üstün masmavi parlak bir ev duruyordu, göz kamaştırıcı.. onun önünde de heybetli ve 4 minareli bir cami vardı

 2. Nurullah dedi ki:

  Rüyamda büyük bir evin içine girdim ve mas mavi

  1. admin dedi ki:

   Evinizde refaha huzura yorumlanır.

 3. Emine dedi ki:

  Rüyamda bizim evimiz mavimsi yeşilimsi bi renkti ama daha çok mavimsi ben bu eve yukarıdan ve biraz geriden bakıyordum arkasında deniz vardı gerçek hayatta ev mavi değil ve deniz yok.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize müjdeli haberler gelmesine yorumlanır.

 4. Leyla dedi ki:

  Rüyamda mavi eski bir ev görüyordum. Artık burada yaşayacağım diyordum. Sonra evi elime alıyordum. Evin içinden kaplumbağa ve ıstakoz çıkıyordu. İkisini de bırakıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde sevince, iki farklı isteğe kavuşmaya yorumlanır.

 5. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda açık mavi ve çok güzel bir ev gördüm. Arkadaşım beni çağırıp o evin bahçesinde bana pembe laleler veriyordu. Bahçe yemyeşildi çimler varsı hava da güneşli

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya helal kazanca ve gelecek bir habere sevinmeye yorumlanır.

 6. Gizem dedi ki:

  Rüyamda mavi koskoca deniz kenarında ama çatı olmuanan bir eve tepeden atılıyordum bir erkek ve erkek çocuklar vardı evde kapının önünde ise 3mavi motorsiklet

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı hayallerin gerçeğe dönüşmesine yorumlanır.

 7. Gozde dedi ki:

  Ruyamda evin tum esyalari maviydi luks bir evdi ve ozel olarak yapilmışti ancak duvarlari eski birakilmisti ve duvarindan su sızıyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eviniz için daha fazla harcama yapmaya yorumlanır.

 8. Derya metin dedi ki:

  Rüyada evimin her yeri maviydi ve ben suyla heryeri yıkıyordum. Sonra eşim eve geliyor aramızda büyük bir cam oluyordu. Mavi renk çok canlı ve güzeldi . Evimin içi çok güzel ama dışarı bahçesinde çamurlar vardı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özgürlüğe ve dertten kurtulmaya yorumlanır.

 9. Elyasa dedi ki:

  Ruyamda ev gordüm düvarları mavı boyalıydı çok buyuk bir evdi, halıları mavı 3siyah yuvarlak desende vardı halılarda ,mavi fonlu perdeleri vardı, mavi yemek masası sandalyeleri vardi,

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde sevindirici bir olaya ve zenginliğe yorumlanır.

DMCA.com Protection Status