Rüyada Mavi Koltuk Görmek

Rüyada mavi koltuk görmek, kendinizi daha özgür ve mutlu hissetmeye, üzerinizdeki tüm yüklerden kurtulmaya yorumlanır. Çalışan kişiler hak ettikleri makam mevkiye ulaşırlar ve iş hayatının en parlak en rahat dönemi başlar. Eğer bir süredir sizi kısıtlayan şeyler varsa bunlar son bulur. İş hayatında üstleri ile anlaşamayanlar yaşanan değişiklik ile iş hayatında da huzuru bulurlar. Eğitim hayatı devam edenlerin yine isteklerine karışan olmaz, istediğiniz gibi eğitiminizi şekillendirebilirsiniz. Rüyada mavi koltuk takımı görmek, aynı zamanda yeni bir eve taşınmaya yorumlanır. Özellikle kaynanası veya anlaşamadığı komşuları ile yakın oturanlar başka be taşınarak rahat edebilirler. Ev hayatında huzur artar. Rüyada evinde mavi koltuk görmek, elinize geçen imkanların sizi maddi manevi rahatlatmasına yorumlanır. Daha rahat ve mutlu bir çalışma ortamı olur.

Rüyada mavi koltuk örtüsü görmek, aynı zamanda evinize hayırlı misafir gelmesine ve çok mutlu olmaya yorumlanır. Evinizde sevdiğiniz insanları ağırlayabilir ve onlardan sürpriz haberler alabilirsiniz. Söz nişan hazırlığı da yapılabilir.

Rüyada Mavi Kadife Koltuk Görmek

Bekar olan biri için kuracağı yuvada çok mutlu olacağına ve karışan kimsenin olmayacağına yorumlanır. Evleneceğiniz kişi ile ilişkinize herkes saygı gösterip sizin mutluluğunuzu gözetebilir. Evlilik aşamasındakiler maddi engelleri aşarlar. Eğer bazı endişeleriniz varsa bunlardan kurtulabilirsiniz.

Rüyada Mavi Yeşil Koltuk Görmek

Yeni aile dostları edinmeye yorumlanır. Evinize gelip gitmeye başlayan yeni insanlar olabilir ve çok iyi anlaşabilirsiniz. Eğer yalnız iseniz bir hayat arkadaşını simgeler. Ortak yanlarınız çok olan biri hayatınıza girebilir.

Rüyada Mavi Koltuk Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, makam mevki yükselmesi için gelecek olan tekliflere ve maddi külfetin bitmesine yorumlanır. Kazancınız cebinize kalır ve rahat harcama yapılır. Eviniz için de harcamalarınızı rahatça yapabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Leyla dedi ki:

    Ruyada da eski kocamin evde ceyizlerim ve elbiselerimi kolliledigim gordum

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya evinize daha çok para girmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status