Rüyada Merdivenden Düştüğünü Görmek

Rüyada merdivenden düşmeyi görmek, hedeflerinize ulaşmada aksilikler ve gecikmeler yaşadığınız anlamına gelebilir. Pişmanlık veya hayal kırıklığı duygularıyla baş ediyor olabilirsiniz. Yeterince iyi olmadığınızı hissedebilirsiniz.

Bunun günlük yaşamınızda sizinle nasıl bir ilişki kurduğunu belirlemek, durumunuzu anlamanızı ve onu değiştirmek için neler yapabileceğinizi çok daha kolay hale getirebilir.

Örneğin, iş yerinde terfi alamıcak gibi hissediyorsanız, durumunuza daha dikkatli bir şekilde bakmak isteyebilirsiniz. İşe zamanında gelip hazırlıklı mısınız? Sizden beklenenin ötesine mi geçiyorsunuz yoksa son teslim tarihlerinde projeleri bitirirken zar zor mu geçiyorsunuz?

Hayalinizi ve kendi davranışınızı keşfettikten sonra ve bir terfi için arzu edilen bir aday olmak için çalışmıyorsanız, bir dahaki sefere bir terfi mevcut olduğunda sonuçlarınızın daha iyi olması için fazladan çaba göstermeye çalışabilirsiniz.

Tersine, rüyadan sonra mevcut girişimlerinizi düşünürseniz ve mevcut şirketinizle ilerleme kaydetmeye çalışmanın boş bir çaba olduğunu anlarsanız, başvuruları doldurmaya ve ilerleme için daha iyi fırsatlar sunabilecek diğer şirketlerle röportaj yapmak için özgeçmişler göndermeye başlayabilirsiniz.

Benzer Rüyalar:

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status