Rüyada Meyve Suyu İçmek

Rüyada meyve suyu içtiğini görmek, hayatınıza girecek olan insanların sizi çok mutlu edeceklerine yorumlanır. Yeni bir dost çevresine girebilir, hayatınıza yeni insanlar alabilirsiniz. Tanışacağınız kişiler hayatınıza renk katabilirler ve uzun sohbetler yapılabilir. iş veya eğitim hayatındaki değişiklikler vesilesi ile de yeni bir arkadaş ve çalışma ortamına girebilirsiniz. Yeni insanlar ile tanışabilir, bu kişiler ile aynı zamanda güzel iş bağlantıları da kurabilirsiniz. Bir süredir yalnız olan biri hayat arkadaşı ile tanışabilir.

Rüyada karışık meyve suyu içmek, kafanızın karışık olduğu ve ikilemde kamış olduğunuz konularda sevdiklerinizin de desteği ile artık bir şeylerin netleşmesine yorumlanır. Neyi gerçekten istediğinizi anlayabilir, doğru seçimler yapabilirsiniz. Doğru bir karar verilebilir.

Rüyada Portakal Suyu İçmek

Sağlık ve zindelik şeklinde yorumlanır ve kendinizi daha enerjik hissedebilir, bir şeyleri başarma arzunuz artabilir. Sizi hırslandıran bir şeyler olabilir. İnsanlara bir şeyler kanıtlamak isteyen kişiler aslında çok çalışıp bir şeyler başarabilirler.

Rüyada Vişne Suyu İçmek

Bu rüya bir süredir aranızın açık olduğu biri varsa o kişiden haber gelmesine ve çok mutlu olmaya yorumlanır. Özlediğiniz bir insan ile yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz. Sevenler tekrar görüşmeye başlayabilirler.

Rüyada Kayısı Suyu İçmek

Bu rüya evinizde bolluk berekete, işinizde daha çok para kazanmaya yorumlanır. Eğer işlerinizde aksilikler varsa daha çok iş anlaşması yapılabilir, daha fazla müşteri gelebilir. İşsiz iseniz iyi bir kazancı olan işe girilebilir.

Rüyada Şeftali Suyu İçmek

Gönlünüzde olan ve hala unutamadığınız bir inan varsa onunla kavuşmak şeklinde yorumlanır. Ayrıldığınız halde hala unutamadığınız kişi yeniden hayatınıza girebilir. Evlilik konusunda ilk adımı atanların ise evlilikleri talihleri açık olur.

Rüyada Meyve Suyu İçmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, elinizden geleni yaptığınıza inandığınız bir konuda güzel bir geri dönüş olacağına yorumlanır. Sizin çok inanıp da güvendiğiniz bir plan projeniz varsa hayata geçirebilir, güzle sonuçlar elde edebilirsiniz. Hayatınıza güzel enerji katacak kişiler girebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ali dedi ki:

  Rüyam da iş yeri arkadaşım elinden meyve suyu içiyordum bir de cüzdanım da para çıkarmış para sayıyorum yolculuk yaparken

 2. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda terlige icecek koyup iciyordum ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Yakınlarınızla bir şey kutlamaya yorumlanır.

 3. Nilgün dedi ki:

  Rüyamda bir adam bana zeytin seklinde bir meyve verdi ye bakalım tadini begenecek misin dedi meyveyi aldim ikiye böldüm meyvenin dışı mor ici çekirdekli ve masmaviydi yedim tadini cok begendim tatliydi gerçekte hic görmediğim bir meyveydi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş teklifi almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status