Rüyada Mezar Onarmak

Rüyada mezar onardığını görmek, iç huzurun artmasına ve manevi yönden rahatlamaya yorumlanır. Birilerine karşı sorumluluklarınız varsa ve bir süredir yerine getiremiyor iseniz bu sorumlulukları yakında yerine getirebilirsiniz. Ailenize ve sevdiklerinize verdiğiniz sözler varsa bu sözler geç de olsa tutulur ve sizden beklenti içerisine giren insanlar mağdur olmazlar. Sevdiklerine elindeki imkanların yetersizliğinden yardım edemeyenler de yakında yardımda bulunabilirler. Parasal olarak eliniz rahatlayabilir ve ailenize de maddi destekte bulunabilirsiniz. Rüyada mezar taşı onarmak, aile içi keder ve üzüntülerin bitmesine ve küs olan insanlar ile barışmaya yorumlanır. Size gönül koyan biri varsa da gönlünü alabilirsiniz. Yaşadığınız üzüntüler geride kalır ve sevdikleriniz ile barış sağlanır.

Rüyada mezar tamir etmek, ailesinden uzakta yaşayanların aile ziyaretine gitmeleri anlamına gelir. Sevdikleriniz ile aranızdaki sorunlara bir perde çekerek yeni bir sayfa açılabilir. Eşi ile boşanan veya boşanma aşamasında olan kişiler de aralarında büyük sorunlar yoksa tekrar bir araya gelebilirler. Başkaları yüzünden ayrılanlar yeniden kavuşurlar.

Rüyada Mezar Onarmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, her kime karşı haksızlık yapıldıysa bunu telafi etmek ve sevdiklerinizi zor durumdan kurtarmak anlamına gelir. Çevrenizde zor günler geçiren biri varsa yakında bu durumdan kurtulur, sevdiklerinize karşı vefa borcunuzu ödeyebilirsiniz. Kişi iç dünyasında huzuru bulur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

4 Yorum

  1. Mine Uysal
    • admin
  2. Gülşen Alemdar
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status