Rüyada Mezar Yakmak

Rüyada mezar yaktığını görmek, kendi korkuları ile yüzleşmek ve rahatlamaya yorumlanır. Boşuna kuruntu yapıyor olabilirsiniz ve gerçekler ortaya çıkar. Bir şeyin aslını bilmeden kafanızda kurup durabilirsiniz. Ama işin aslı öyle çıkmayabilir. Bir süredir cesareti olmayan kimselerin de yeniden cesareti artar. Kendi kabuğuna çekilerek insanlardan uzaklaşan ve endişeler yaşayan kişiler kabuklarını kırıp yeniden ön plana çıkabilir, haklarına sahip çıkabilirler. Sizi bastırmaya ve ürkütmeye çalışan kimseler emeline ulaşamaz. Her türlü engele rağmen son noktayı siz koyabilirsiniz. Rüyada mezarda ateş yakmak, vicdani yönden rahatsız olduğunuz her ne varsa artık çok rahat etmeye yorumlanır.Üzüldüğünüz ve yardım etmek istediğiniz insanların asıl yüzünü görebilirsiniz.

Rüyada mezarda mum yakmak, alın teri dökülen işlerden yakında başarıya ulaşmak ve emeklerin karşılığını almaya yorumlanır. Başarı tez vakitte gelir ve sizi onurlandıran sözler işitebilirsiniz. Geç kaldığınız düşündüğünüz bir konuda aslında geç kalınmadığı ortaya çıkar. Zamanında değerlendirmediğiniz fırsatlar varsa bu fırsatları geç de olsa hayata geçirebilirsiniz.

Rüyada Mezar Ağıt Yakmak

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz ve emek harcadığınız ne varsa hüsrana uğramamak anlamına gelir. Örneğin sevdiği insandan yeni ayrılan ve bu ilişkiye çok emek veren kimseler emeklerinin karşılığını görür. Size değer veren insanlar hayatınızdan çıkmazlar, iyilikler karşılığını bulur ve üzüntüler son bulur.

Rüyada Mezar Yakmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, çok istediğiniz bir işin kabul olmasına ve kendi korkularından arınmaya yorumlanır. Yaşana sıkıntılı günler biter, içinizde hiçbir endişe kalmaz. Üzerinizde otorite kurmaya çalışan kimseler varsa bu kişiler emeline ulaşamazlar. Çevrenizde kötü niyetli kimseler varsa da asıl niyetleri er ya da geç öğrenilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Songül dedi ki:

  Merhaba rüyamda ölmüştüm ve kendi mezarımı kardeşim ve ben ateş verdik bu ne anlama geliyor acaba ?

 2. Yildiz dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım mezarları yakıyorum bir mezardan alev fışkırdı bacağıma ve koluma denk geldi.Bu ne anlama geliyor?

 3. Meryem dedi ki:

  Selamun aleyküm ben rüyamda babamın mezarını yakıyormuşum annem de yanımdaymış ne anlama geliyor yardımcı olursanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük bir kaygıdan kurtulmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status