Rüyada Misafir Görmek

Rüyada misafir görmek, evinizde yakın dostlarınız ve akrabalarınız ile hayırlı olaylar için buluşmaya ve ağırlamaya yorumlanır. Evinizde bir kutlama için de hazırlık yapılabilir. Bekar olanların talipleri çıkabilir, kız isteme olabilir. Ailede bekar biri içinde söz nişan telaşı içine girebilirsiniz. Tüm aile mutlu bir olay için toplanarak çok saadetinizi herkesle paylaşabilirsiniz. Rüyada misafirlik görmek,evinizde bolluk berekete ve sofranızda bereketin artmasına yorumlanır. Ailesinden uzak olanlar ise ilerleyen günlerde tüm aile aynı sofrada buluşabilirler. Aileniz ile bir araya gelme fırsatınız olabilir. Küs kardeşler de barışırlar. Rüyada konuk görmek, evinize gelecek olan insanların beraberinde hayırlı haberler getireceklerine yorumlanır. Uzaktan yatılı misafirler de gelebilirler ve evin neşesi artar. Bu misafirlikler ailenizi mutlu eder.

Rüyada misafir olmak, birinden davet almaya yorumlanır. Gelecek günlerde bir yakınız veya akrabanız sizi evine davet edebilir. Yurt dışında yaşayan bir akrabaya da gidilebilir. Rüyada misafirliğe gitmek, yeni yerler gezip görmeye ve dostlar edinmeye yorumlanır. Uzaklarda da dostlar edinebilirsiniz. Gidilen yerlerde kurulan dostluklar uzun sürer.

Rüyada Misafir Ağırlamak

Evinize gelecek misafirlerin beraberinde bolluk getirmesine ve ailenizi mutlu edecek haberler getirmelerine yorumlanır. Mesela işsiz iseniz size iş haberi getirebilirler. Ya da başka hayırlı bir şey için gelebilirler. Rüyada eve misafir gelmesi, kazancın artmasına ve evinize bol para girmesine yorumlanır. Sevdikleriniz ile bu bolluk bereketi paylaşabilirsiniz. Rüyada evde kalabalık misafirler görmek, kalabalık bir ortama girmek ve yeni dostlar edinmeye yorumlanır. Rüyada eve gelen misafirle konuşmamak, yeni bir eve taşınmaya yorumlanır.

Rüyada Misafirin Hediye Getirmesi

Bu rüya yaklaşan bir özel gün varsa sürpriz bile karşılaşmaya yorumlanır. Sevdiklerinizden hediyeler alabilirsiniz. Ya da başka sürprizler ile gelebilirler. Kiracı olan biri için bu rüya kendi evine taşınacağına yorumlanır.

Rüyada Yatılı Misafir Görmek

Bu rüya memleketinizden uzakta iseniz yakında memleketinize gitmeye yorumlanır. Düğün dernek gibi hayırlı bir olay için davet edilebilirsiniz. Ailenizin akrabalarınızın evinde kalabilirsiniz. Rüyada kalmalı misafir görmek, aileniz ile daha uzun zaman geçirmeye yorumlanır. Daha sık görüşmeye de başlanılabilir.

Rüyada Habersiz Misafir Gelmesi

Bu rüya çok özlediğiniz birinden gelecek habere şaşırmaya yorumlanır. Uzakta yaşayan bir dostunuz akrabanız size sürpriz yapabilir. Gelecek günlerde evinizde ağırlayabilirsiniz. Rüyada davetsiz misafir gelmesi, bekar biri için hayırlı bir talip haberi alınmasına yorumlanır. Evli olanlar ise ev değişikliği yapabilirler. Rüyada misafirle kavga etmek, ailede mutlu olacağınız bir kutlamaya yorumlanır. Küs kimseler de bu vesile ile barışırlar.

Rüyada Misafire Yemek Yapamamak

Aileniz veya eşiniz ile aranızda parasal sebepler ile çıkan sorunların yakında bitmesine ve geçimin rahatlamasına yorumlanır. Maddi anlaşmazlıklar varsa biter. Aile içerisinde mal mülk anlaşmazlıkları çözülür ve herkes hakkını alır. Rüyada misafire yemek yetiştirmek, evinizde bol rızka berekete yorumlanır.

Rüyada Misafir Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, bekar olanların taliplerinin artmasına ve iyi bir ailesi olan biri ile tanışmaya görüşmeye yorumlanır. Kız isteme olabilir ve aile hayırlı bir olay için bir araya gelir. Eğer evliyseniz de bebek müjdesi olabilir ve sizi tebrik için evinize gelen insanlar olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. deniz dedi ki:

  günlük hayatta eniştemin akrabalarından birinin bana talip olduğunu öğrendim ama ailesinden öğrendim. Biz çocukla hiç iletişime geçmedik hatta o istiyor mu istemiyor mu bilmiyorum. Bunu haberin üzerinden yaklaşık 20-25 gün geçti. Rüyaya geçersek teyzem öğrenci evime misafir olmuş biz konuşuyoruz: çocuğu tanıyor musun konuştunuz mu gibisine ben de pek tanımadığımı, aynı ortamlarda bulunduğumuzu ama hiç karşılıklı konuşmadığımızı falan söylüyorum. Sonra biraz daha muhabbet ettikten sonra teyzem lavabonun yerini soruyor abdest, hacet için. Ben gösteriyorum kapısını falan açıyorum dikkat etmesini söylüyorum. Acaba lavabo temiz miydi saç falan var mıydı diye düşünüyorum sonra nasıl olsa teyzem bir şey olmaz diyorum. Kapıyı kapatınca rüyadan uyandım.

 2. Sinem dedi ki:

  Rüyamda degisik tanımadığım bir evin orda disariya çıkmışım bir yerde oturuyorum ve birden tanıdığım birine benzeyen bir erkeği bi arabanın içinde görüyorum(onu yıllardır görmedim).Telefonuma tarihe bakıyorum(22 gibi birseydi) . Sonrasında o tanıdığım kişinin ablasını görüyor ve ona sarılıyorum(uzun zamandır görmedim). Annesi ve o kız …”bana beraber hiç resmimiz yok çeker misin diyor.? Ve bana birini sevdiğimi söylüyor(ona anlatmıştım sevdiğim birinin olduğunu)Bende tam çekmek uzereyken uyanıyorum.
  Tanımadığım evin anlamı nedir? Fotoğraf çekmek kötü mü ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir yere taşınmaya, uzak yerden iş teklifi almaya yorumlanır.

 3. Melis dedi ki:

  Rüyamda odama girdigimde okuldan tanidigim bir erkegi gördüm. Erkek Kardesimde vardi yaninda. Anneme bunun ne isi var diye sordum. Sonrasinda bilgisayarimda sorun vardi ve sevdigim kisinin resmini gördüm. O odamdaki kisi resmi siliyordu. Odam farkliydi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır görmediğiniz birinden haber gelmesine yorumlanır.

 4. Aslı dedi ki:

  Rüyamda evimize kalabalık misafir gelmişti çoğunluğu erkeklerden oluşuyordu bir tanesi erkekti bende cay servisi yapıyordum ayağım erkek misafirlerden bitanesine takıldı ama düşmedim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde sevince, iyi haberler almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status