Rüyada Misafirle Kavga Etmek

Rüyada misafirle kavga etmek,  aile içerisinde kutlama olacağına, misafirlerin geleceğine ve akrabalar ile bir araya gelmeye yorumlanır. Yakın zamanda sevdiğiniz insanlar evinizi ziyaret edebilirler ve birlikte çok verimli zaman geçirebilirsiniz. Aynı zamanda sosyal hayatınızda da bazı sürprizler ile karşılaşabilirsiniz. Size biri hediye verebilir ya da dost çevresinden bazı dostlarınız size sürpriz yaparak mutlu edebilirler. Sosyal yaşantınıza daha fazla ağırlık verecek sevdiklerinize zaman ayırabileceksiniz.

Rüyada misafirle tartışmak, eğer uzakta yaşana ve uzun süredir görüşmediğiniz dostlarınız ya da akrabalarınız varsa yakın zamanda ziyaretinize gelebilirler. Uzaktaki sevdikleriniz ile özlem giderecek, onlarla birlikte olmaktan keyif duyacaksınız. İnsanlar sizi övebilir ve takdir görebilirsiniz.

Rüyada Eve Gelen Misafirle Kavga Etmek

Hane içerisinden çok güzel haberler duyabilirsiniz. Yakın zamanda aile içinden evlilik, ya da çocuk müjdesi gelebilir. Yine sizinle ve başarılarınızla ilgili de konuşmalar olabilir. Herkesin takdir edeceği başarılar olabilir. Özellikle sizi seven insanlar arayarak tebrik edebilirler. Sevdikleriniz size gereken desteği verecekler ve anlaşılmakta zorluk yaşamayacaksınız. Aranızdaki buzlar eriyecek.

Rüyada Misafirle Kavga Etmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, gurbet özleminin bitmesi, küslerin barışması ve müjdeli haberler duymak demektir. Uzun süredir haber alamadığınız biri varsa, yakın zamanda sizinle iletişime geçebilir. Bir yerden beklenen haber de gelecek. Bazı insanlar ile aranızdaki sorunları çözmek için gayret edebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Murat dedi ki:

  Suan mekkedeyim ruyada bir eve misafirlige gidiyorum orda ben beyaz kopek var isiracak diye korkuyorum Neyse isirmadan geciyorum Sonra eve yaklasinca Ev sahibi bir kadinla munakasa ediyorum Sonra eve sahibi caydanlik dolu cay geitiriyor bende gelen misafirlere ikram ediyorum o ara cay bitiyor bende cay bulmaya gidiyorum o ara uyaniyorum

 2. Xyy dedi ki:

  Ruyamada uzaktan bi akrabamiz babannemlere annesi ve cocuklariyla birlikte gelmisti sonra sohbet filan sofra artik serilecekti bende sofrayi getirsinler esyalari tasim diye dusunmustum sonra sofra geldi ve ben kalkacakken hemen bagirmaya basladi ne tembel kizin varmis kiymet diye bende sok oldum ve bende bagirdum dedimki kalkacaktim yani sen neyin tantanasi medine yenge sonra hole geldim ve ailem bana kizdi bende iceri tekrardan gelip kendimi anlatmaya calisiyodum

 3. Melek dedi ki:

  Ruyada uzaktan bi akrabamla kavga ettim.gercek hayattada aramizin iyi oldugu soylenemez .sofrayi kuruluyordu bende o sirada elimde telefon vardi ve sonra bende yarfim icin kalktim ve bana bagira bagira bile bile ne kadar tembelsin dedi.bende sen ne dedin ne diyorsun dedim ve bende bagirdim.tabi aile halkida bana kizdi.Ama ben hep kendimin hakli oldugunu anlaymaya calisiyodum

 4. Melek dedi ki:

  Ruyada uzaktan bi akrabamla kavga ettim.gercek hayattada aramizin iyi oldugu soylenemez .sofrayi kuruluyordu bende o sirada elimde telefon vardi ve sonra bende yarfim icin kalktim ve bana bagira bagira bile bile ne kadar tembelsin dedi.bende sen ne dedin ne diyorsun dedim ve bende bagirdim.tabi aile halkida bana kizdi.

 5. Aslı dedi ki:

  Rüyamda babaannemler bize misafirliğe gelmiş. Annemle babam onların önünde tartışıp boşanma kararı aldılar bu duruma babaannem çok seviniyordu bende babaaanneme baya bi bağırdım sonra bunların gitme vakti geldi annem babaannemin tüm yaptiklarina rağmen ona dut paketleyip evine goturmesi için verdi anlamı nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hane içinde kırgınlıkların bitmesine yorumlanır.

 6. Sude dedi ki:

  Rüyamda evimize bir sürü bayan misafir gelmişti ama üst kattaki komşumuz annemle bana laf sokuyordu ama biz altan alamaya çalıştık sonra bizim gözümüze bakıp balkona çıktı bu seferde orda abime söyleniyordu Bnde evden kovdum sonra uyandim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde hayırlı bir olaya ve özlemlerin bitmesine yorumlanır.

 7. Sude dedi ki:

  Evimize bir sürü misafir geliyor ama üst kattaki komşumla tartışıp evden kovuyorum herkes şok içinde bana bakıyordu sonra uyandım

 8. Selen dedi ki:

  Rüyamda eve gerçekte tanımadığım oğlumun iki arkadaşı ve anneleri geliyor. Yemeğe oturuyoruz. Oğlum tabağındaki tavuk butunu masaya düşürüyor. Arkadaşıda alıp çöpe atıyor bende niye attın diye söyleniyorum. Annesi de bana kızıyor ve giderken çok büyük bir but bırakıyor bende o butu arkasından fırlatıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Oğlunuzun daha başarılı olması ve hayırlı haberlere yorumlanır.

 9. Zeynep dedi ki:

  Rüyada eve gelen misafirleri tanımıyorum. Sabah uyanıyorum ve yanımda yabancı 3 erkek var. Bir tanesi bana sırnaşmaya çabalıyor ve benimle uğraşıyor. Bende bu yüzden sinir olup kavga ediyorum ve rüya bitiyor. Rica etsem yorumlar mısınız??

  1. admin dedi ki:

   Parasal anlamda sıkıntının bitmesi, evinizde bereketin artmasına yorumlanır. Gelirinizde artış söz konusu olabilir.

 10. Sayril dedi ki:

  Rüyada evime misafir gelmiş ve sürekli olarak tartışma kavga yaratıyor. Üzerime geliyor şiddet uygulamak istiyor, misafir olduğu için karşılık vermek istemiyorum. Alttan aldıkça yüz buluyor. Rahatça döveceğimiz bir tip, ama sabrediyorum. Arkadaşım işaret yapıyor, dövelim yeter diye ve bende bekle diyorum. Böyle bitiyor.

  1. admin dedi ki:

   Uzun süredir görmediğiniz kişileri evinizde ağırlayabilirsiniz, hasretler sona erebilir.

DMCA.com Protection Status