Rüyada Misafirle Kavga Etmek

Rüyada misafirle kavga etmek,  aile içerisinde kutlama olacağına, misafirlerin geleceğine ve akrabalar ile bir araya gelmeye yorumlanır. Yakın zamanda sevdiğiniz insanlar evinizi ziyaret edebilirler ve birlikte çok verimli zaman geçirebilirsiniz. Aynı zamanda sosyal hayatınızda da bazı sürprizler ile karşılaşabilirsiniz. Size biri hediye verebilir ya da dost çevresinden bazı dostlarınız size sürpriz yaparak mutlu edebilirler. Sosyal yaşantınıza daha fazla ağırlık verecek sevdiklerinize zaman ayırabileceksiniz.

Rüyada misafirle tartışmak, eğer uzakta yaşana ve uzun süredir görüşmediğiniz dostlarınız ya da akrabalarınız varsa yakın zamanda ziyaretinize gelebilirler. Uzaktaki sevdikleriniz ile özlem giderecek, onlarla birlikte olmaktan keyif duyacaksınız. İnsanlar sizi övebilir ve takdir görebilirsiniz.

Rüyada Eve Gelen Misafirle Kavga Etmek

Hane içerisinden çok güzel haberler duyabilirsiniz. Yakın zamanda aile içinden evlilik, ya da çocuk müjdesi gelebilir. Yine sizinle ve başarılarınızla ilgili de konuşmalar olabilir. Herkesin takdir edeceği başarılar olabilir. Özellikle sizi seven insanlar arayarak tebrik edebilirler. Sevdikleriniz size gereken desteği verecekler ve anlaşılmakta zorluk yaşamayacaksınız. Aranızdaki buzlar eriyecek.

Rüyada Misafirle Kavga Etmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, gurbet özleminin bitmesi, küslerin barışması ve müjdeli haberler duymak demektir. Uzun süredir haber alamadığınız biri varsa, yakın zamanda sizinle iletişime geçebilir. Bir yerden beklenen haber de gelecek. Bazı insanlar ile aranızdaki sorunları çözmek için gayret edebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

14 Yorum

 1. Xyy
 2. Melek
 3. Melek
 4. Aslı
  • admin
 5. Sude
  • admin
 6. Sude
 7. Selen
  • admin
 8. Zeynep
  • admin
 9. Sayril
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status