Rüyada Mısır Görmek

Rüyada mısır görmek, maddi kaygıdan endişeden kurtulmaya ve bolluk bereket içerisinde bir hayat sürmeye yorumlanır. Çok hayırlı bir rüyadır ve rüya sahibinin işlerinde verimin artmasına, birikimlerinin çoğalmasına yorumlanır. Kendi işini yapanların işleri büyüyebilir, daha çok iş istihdamı sağlanabilir. Müşterileriniz çoğalabilir. Başka birinin yanında çalışanlar da maaşlarına zam alabilirler. Parasal kaygılar biter ve evinizde bereket artar. Rüyada koçanlı mısır görmek, yoksulluktan kurtulmak ve rahat geçinmeye yorumlanır. Borçlarınız yüzünden yaşadığınız maddi sıkıntılar da biter. Elinize fazladan para geçer ve tüm borçlarınızı kapatabilir, kredileri ödeyebilirsiniz. Rüyada süt mısır görmek, işsiz iseniz yeni bir işe girmeye yorumlanır. Çalışan kişiler de yeni plan projeler alabilirler. Ya da iş değişikliği yapılabilir. Hayatınızdaki yenilikler size daha çok kazanç ve mutluluk getirir. Gelecek günlerde hayırlı başlangıçlar yapılır.

Rüyada taze mısır görmek, işlerinin verimini bereketini görmeye yorumlanır. İşleri bozulan kişiler yeniden düzeltirler. Sıfırdan başlayanlar da yeniden başarıya ulaşırlar. Zamanında yaşanılan iflas veya başka sıkıntılar biter. Yeni başlangıçlar size şans ve bol para getirir.

Rüyada Patlamış Mısır Görmek

Eğitim veya kariyer hayatında size inanıp güvenen insanlardan iyilik görmeye yorumlanır. Size güvenip daha başka sorumluluklar verebilirler. Çalıştığınız yerde herkesin güven ve saygınlığını kazanabilirsiniz. Rüyada popcorn görmek, aynı zamanda herkesle barış içinde olmaya ve iş hayatında da herkesle iyi geçinmeye yorumlanır. Rüyada mısır patlatmak, yeni dostlar kazanmaya ve iş bağlantıları kurmaya yorumlanır. Önemli isimler ile arkadaşlıklarınız olabilir.

Rüyada Haşlanmış Mısır Görmek

Kısa sürede daha çok gelir ve para biriktirmeye yorumlanır. İş hayatında çok kısa sürede yüksek gelire ulaşabilir, zenginliğe erişilebilir. Rüyada mısır haşlamak, ticari hayatta başarının habercisidir. Kendi emek ve gayretleriniz ile sağlam bir kariyere sahip olunur.

Rüyada Közlenmiş Mısır Görmek

Sağlık sorunları olan kişilerin sıhhat bulacaklarına yorumlanır. Bir süredir devam eden sıkıntılar tasalar biter ve kişi kendi sağlığına kavuşur. Rüyada mısır közlemek, ayrı kaldığınız insanlar ile barışmaya yorumlanır. Parasal sebeplerle aranız açık olan biri gönlünüzü alır.

Rüyada Mısır Yemek

Nasiplerin kısmetlerin artacağına ve her işinizde yüzünüzün güleceğine yorumlanır. Her ne işe yeni başlasanız sizin için hayırlı olur. İş veya eğitim hayatındaki yenilikler de size mutluluk verebilir. Rüyada mısır yediğini görmek, hakkınızda en hayırlısı en güzelinin olacağına yorumlanır. Bekar olanlar da çok temiz kalpli biri ile dünya evine girerler. İşsiz olanlar hayallerindeki yerden iş teklifi alabilirler.

Rüyada Mısır Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, her ne konuda çok emek harcıyorsanız karşılığını görmeye ve emeklerin boşa gitmeyeceğine yorumlanır. Hem siz ehem de ailenize bereket getirecek önemli işler başarılabilir, aile işiyle ilgilenenler de işleri büyütebilirler. Çalışma hayatında verilen mücadele sonunda büyük kazançlar sağlanır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Irmak dedi ki:

  Ruyamda eski sevgilimi sevgilisinin bahcesinde oturuyordu ve sevgilisinin onunde bir kova icinde misir vardi ve yiyordu.bende bahce kapasindan iceri girerken onumde bir tane misir duruyordu.

  1. Irmak dedi ki:

   Ruyamda eski sevgilimi sevgilisinin bahcesinde oturuyordu ve sevgilisinin onunde bir kova icinde misir vardi ve yiyordu.bende bahce kapasindan iceri girerken onumde bir tane misir duruyordu.

 2. Hakan dedi ki:

  Rüyamda,çok büyük ve güzel 5 kase içinde,rengi kırmızıya çalan mısır taneleri gördüm.Ben de bu kaselerin arasında uyuyordum.Yorumu nedir acaba ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni iş fırsatları sunulmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status