Rüyada Mum Yakmak

Rüyada mum yaktığını görmek, hayırlı bir talibin çıkmasına ve hayallerinizdeki gibi biri ile evlenmeye yorumlanır. Bekar olanlar yakında tanışacakları kişiye ilk görüşte aşık olabilirler ve evlilik kararı verilebilir. Evlilik düşünmeyenler de kısa sürede evlilik kararı alarak herkesi şaşırtabilirler. Aşk hayatında sonunda yüzünüz güler ve sevdiğiniz insan size ilgi alakasını eksik etmez. Evli veya ilişkisi olanlar da sevdiğinden daha çok ilgi görmeye başlayabilirler. Rüyada mum yakmaya çalışmak, dileklerin gerçek olmasına yorumlanır. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir şey yakında gerçekleri ve hayallerinizdeki makam mevkiye erişebilirsiniz. Rüyada yanan mum görmek, ayrılıkların bitmesine ve ilişkinizde ömür boyu mutlu olmaya yorumlanır. Rüyada yanmayan mum görmek, küs veya öfkeli olduğunuz biri ile aynı ortamda olmaya yorumlanır.

Rüyada mum yakan birini görmek, sizden hoşlanan birinden haber almaya yorumlanır. Uzun zamandır kalbiniz boşsa size karşı duyguları olan biri görüşmek isteyebilir. Gelecek günlerde önemli bir randevuya çıkılabilir. Sevgilisi olanlar da romantik bir yemeğe çıkabilirler.

Rüyada Beyaz Mum Yakmak

Kendi mesleğinizde terfi almaya veya atama olmasına yorumlanır. Devlet dairesinde çalışan kişiler de terfi alabilirler ve diğer iş arkadaşlarınızdan övgüler gelir. İşlerinizde helal kazanç olur. Kendi işini yapanlar da hayırlı iş anlaşmaları yapabilirler.

Rüyada Kırmızı Mum Yakmak

Bu rüya çok kızgın öfkeli olduğunuz bir insanın yeniden karşınıza çıkmasına yorumlanır. Sizden ayrılan eski sevgili veya eşiniz de sizinle barışmak isteyebilir. Sizin hala öfkeniz dinmeyen biri ile barışmak konusunda kararsız kalabilirsiniz.

Rüyada Kilisede Mum Yakmak

Bu rüya sizi üzen birinin gelip gönlünüzü kazanacağına yorumlanır. Beklemediğiniz bir anda size bir sürpriz yapabilir ve gönlünüzü yeniden kazanabilir. Ailesi veya kardeşleri ile küs olanlar da barışırlar ve ailede sıkıntılar son bulur.

Rüyada Mum Yakıp Dilek Dilemek

Yeni bir hayal hedef peşinde koşmaya yorumlanır. İstek ve arzularınız değişebilir. Örneğin başka bir mesleğe ilgi duyulabilir. Ya da eğitim hayatında değişim yapabilirsiniz. Sizi daha çok zorlayacak ancak sonu hayırlı olacak hedeflere erişilir.

Rüyada Çakmakla Mum Yakmak

Bu rüya özlem duyulan biri ile kavuşmaya yorumlanır. Sevdiği ile arasında kilometrelerce mesafeler olan kişiler bir araya gelirler. Sevenler de kavuşurlar ve aralarındaki engeller aşılır. Boşanmak üzere olanlar ise vazgeçebilirler.

Rüyada Kibritle Mum Yakmak

Hayatınızda güzel bir değişim olacağına yorumlanır. Ancak bu bir yandan da sürpriz bir değişim olabilir. Beklenmedik fırsatlar ile karşılaşabilir ve düzeninizi değiştirebilirsiniz. Örneğin yurt dışına iş veya eğitim için gidilebilir.

Rüyada Mum Yakmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, dilediğiniz bir şeyin yakında gerçek olmasına ve sevince yorumlanır. Kariyeriniz için dilekleriniz gerçekleşebilir. Bir yerden müjdeli bir haber alınabilir. Aşk hayatına dair de sürpriz gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status