Rüyada Oda Temizlemek

Rüyada bir odayı temizlediğinizi görmek, genellikle aile içerisinde bazı problemler ile tek başınıza mücadele edeceğinize ve tüm sorunlardan bir şekilde kurtulacağınıza yorumlanır. Aile içi huzur sizin için çok önemli olacak. Bu nedenle de ev içerisindeki bazı problemlerin bitmesi için mücadele vereceksiniz. Özellikle aile bireyleri arasındaki anlaşmazlıklar yakında sona erebilir. Ev içi huzurunuz artacak ve refaha erişeceksiniz. Eğer evliyseniz, eşiniz ile ilişkiniz düzelecek. Bazı hatalarını anlayıp size artık daha farklı davranmaya başlayabilir.

Rüyada kendi odasını temizlemek, iç dünyanızda sizi huzursuz eden problemleri aşmak, çözüm bulmak anlamına gelir. Yüzünüz gülecek ve eskiden kafanıza taktığınız şeyleri artık çok da önemsemeyeceksiniz.

Rüyada başkasının odasını temizlemek ise, birine yardım etmek ve onu huzursuz eden bir konuda elinizden geleni yapmak demektir. Bir dostunuz sizden küstüğü bir insan ile barışması için yardım isteyebilir. Başka bir insanın ilişkisine çok büyük bir yardımınız olacak.

Rüyada Oda Temizlemek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, bir odayı temizlemek sıkıntılardan dert ve kederden uzaklaşmak demektir. Manevi yönden sizi rahatsız eden şeylerden kurtulacaksınız. Vicdan azabı yaptığınız bir konuda önemli gelişmeler olabilir.

YORUMLAR

 1. Sena dedi ki:

  Merhaba rüyami yorumlarmisiniz? Ruyamda bir otelde kaliyordum, eski bir otel odasi. Biraz dolasip sakat kediler goruyorum, tavuk pisirip onlerine koyuyorum. Sonra odama gecip yerleri siliyorum, o sirada bir örümcek öldürüp uyandim. Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde borç kalmamasına yorumlanır.

 2. gamze dedi ki:

  Rüyanda odamın yerlerini silerken dolabın kenarında yerde yumurtalar görüyorum. Yeri silerken elimdeki bezle fark etmeden bir tanesi kırıyorum. Tam üzülüyorum içindeki yavruyu öldürdüm diye sonra içindeki kuşu görüyorum yaşıyor kalkıp anneme seslenirken kuş yumurtadan çıkıyor odanın içinde uçmaya başlıyor. Çok güzel beyaz bir kuş.

  1. admin dedi ki:

   Çok güzel haberler edinmeye ve yeni dostluklar kurmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status